Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:46



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
List do Alice. 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post List do Alice.
Poniższy zapis jest jedynie opowiadaniem, nie odnosi się nijak do moich własnych przeżyć. Zbieżność imion postaci nie jest zamierzona.


Droga Alice,

Wiem, że oczekiwałaś na ten list od miesięcy, a może nawet więcej. Pewnie zamartwiałaś się, czy nic mi nie jest, czy czegoś mi nie zrobili. Wiem, że chciałaś mego powrotu. Ale teraz już nie mam dokąd wracać. Nie mam co ze sobą zrobić. Nie mogę wrócić do miasta.
Wszyscy mnie znienawidzili, za zdradę. Przeze mnie zginęło wielu niewinnych. Dlatego, że się nie przyznałem. To byłem ja, Alice. Wiem, że będziesz chciała wmówić sobie, że to tylko brednie, że to nie ja jestem temu winny, ale taka jest prawda. Nie mogłem już dłużej z tym żyć.
Nie wrócę już do Ciebie, więc proszę, zaopiekuj się babcią. Wiem, że niełatwo będzie ci jej uświadomić moje zniknięcie, ale coś wymyślisz. Twoje życie może nadal być jakie było.
Zrozumiałem, że już czas odejść. Że już na mnie pora. Nie próbuj mnie szukać.Wyjadę gdzieś bardzo daleko, zmienię nazwisko i spróbuję zacząć wszystko od nowa.
Wiedz, że zawsze kawałek mojego serca będzie należał do Ciebie.

Kocham Cię,
Robert.

______________

Naprawdę nie wiem, co to ma oznaczać i po co to napisałem, po prostu mnie natchnęło. c:

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


So, 14 lip 2012, 23:30
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: List do Alice.
Uwaga, ekhem, ekhem i te inne -

To taki początek, tak? Prolog zachęcający do czytania reszty? Nie wiem, [kurna]. Nie ważne. Tak to interpretuję.

Jak dla mnie powinno być trochę mniej poetyzmu, a więcej uczuć i dramatyzmu. Ludzie pod wpływem emocji nie potrafią pisać tak formalnie, często zbyt szybko kończą zdanie, mylą składnie, przekładają szyk wyrazów... wiesz, wszystko, żeby realistycznej było. Bo poczułam się tak trochę formalnie. D:

Ogółem, źle nie jest, ale po marudzić sobie musiałam. c: 7/10

Bez przeklinania mi tu.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Wt, 17 lip 2012, 22:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL