Teraz jest 02 gru 2020 19:06

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Poskromienie Kretesa 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny

Naklejki: 17
Post Re: Poskromienie Kretesa
No dobra, czas bym ocenił opowiadanie Api.
Opowiadanie jest świetne, bardzo mi się podoba. Akcja jest bardzo dobra, stała, nie ma gwałtowności w rozdziale i naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Fabuła mocno bije w oczy i zgadzam się z Czarnoksiężnikiem, że mocno wyróżnia się z tłumu innych dzieł. Humor jest, ale w mniejszym stopniu niż był wcześniej, a szkoda, bo fajnie by to wyglądało. Są niektóre błędy ortograficzne, ja się dopatrzyłem jednego, mianowicie przecinek jest blisko wypowiedzi zaraz za nawiasem, np.: "Życzenia ( trzy lub więcej ),cyrografy", ale każdemu może się zdarzyć. Największy widoczny błąd jest, że Kretes102 czasami jest Kretesem120 i trochę to dziwnie wygląda. Długość może być, aczkolwiek jest troszeńkę za długa. Czasami się gubiłem w dialogach, bo niektóre nie były opisane, kto co mówi. Więc jakby trzeba to poprawić.
Api, sama sobie zaprzeczasz w takim razie. Mówisz, że opowiadanie jest złe i ryzykujesz wstawieniem, a wstawiłaś. Ja rozumiem, że ktoś kto nie umie pisać opowiadań, a wie, że jego rozdział wyszedł słabo to się boi, ale ty? Niby czego się masz bać? Przecież Twoje opowiadanie jest świetne, a mnie się powoli zdaje, jakbyś robiła to celowo pisząc to wszystko. o tym, że się nie nadajesz, itp.. I trochę mnie to smuci, naprawdę. Jesteś naprawdę dobra w te klocki i należą Ci się brawa. A najważniejsze w życiu jest wierzyć w siebie i dążyć do celu. Takiego talentu nie można zmarnować, mówię Tobie szczerze. Pomyśl nad tym. Bo jak widać masz załamanie wiary w siebie już od listopada.
Wracając do opowiadania, opowiadanie jest fajne, naprawdę mi się podoba. Miejmy nadzieję, że nadal będziesz serwowała nam takie świetne rzeczy, jak na przykład: opowiadanie "Poskromienie Kretesa". Ocena wynosi 8/10, a za całe daję z pełną odpowiedzialnością i spokojem 9/10. Bo to opowiadanie na taką ocenę zasługuje.
Pozdrawiam, Kretes102.

04 lut 2014 13:51
YIM WWW
Mag bezczelny

Naklejki: 7
Api, apickie opowiadanie. Żałuję, że przeczytałem je całe tak późno.
Bardzo zabawne i pogodne! Cud miód pomysł, aby zmienić Kretesa w optymistę ^^
I do tego perypetie Molly związane z tą przemianą. Ja nie wiem skąd wzięłaś taki genialny pomysł.

Tekst jest na bardzo wysokim poziomie, spójny i lekki. Bardzo przyjemnie się go czyta i to tak bardzo, że nawet nie byłem w stanie wyłapać błędów ortograficznych. Bardzo dobrze połączyłaś forumizm z historią w uniwersum Reksia. Zakończenie faktycznie nie wyszło najlepiej, ale wygląda tak jakbyś chciała powiedzieć "Ale o tym innym razem..." :mrgreen:

Skoro uważasz, że to opowiadanie Ci nie wyszło napisz inne, nowe - takie aby przypadło Ci do gustu. Nie poddawaj się.
Tylko błagam, nie pisz o WONSZACH...

25 kwi 2014 21:40
Projektantka Mostów

Naklejki: 3
Ten komentarz i tak był niewiele wart.
Api, dobrze piszesz. A to, że mi się generalnie nie podobają opowiadania o forum, to tylko moje osobiste zdanie i w żaden sposób nie wpływa to na to, co powinnaś pisać.

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...

09 lut 2015 17:18
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4