Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Pamiętnik Magdaleny 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Pamiętnik Magdaleny
Pamiętnik Magdaleny
W S T Ę P Wolny
Rok:2523,Lokalizacja:Szkoła nr 2 w Magiksie.
Urodziłam się w Magiksie 23 lipca w roku 1989 .
-Zaczął czytać nauczyciel magii.
-Ale w wieku 6 lat musiałam wyjechać na północ Ipsolenu gdyż w Krainie czarów nie byłam bezpieczna lecz w wieku 15 lat stałam się wielką mistrzynią magii...
-Tak zaczyna się pamiętnik jednej z najsłynniejszych czarodziejek a może nawet najsłynniejszej.
Tak dzisiaj będziemy rozmawiać o Lady Madze*.-Powiedział nauczyciel Profesor Maciejewicz zwany Misiakiem.
Otwórzcie zeszyty moi uczniowie.-Powiedział.
***
Nie nie będziemy słuchać 60-letniego profesora Misiaka przecież sam tytuł mówi Pamiętnik MAGdaleny a nie Szkoła nr 2,Pan Misiak,Szkoła w Magiksie,Maciejewicz górą,sposób na Maciejewicza TIP.ITP.
Więc znajdźmy się w pewnym domu 23 lipca 2000 roku.

Ps.Zapraszam do oceniania

*Tak Tak Magdalena to Lady Maga z opowiadania dowiecie się dlaczego.


Śr, 23 lip 2014, 15:46
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Pamiętnik Magdaleny
No dobrze, ocenię.
Nazwa opowiadania mnie naprawdę zaskoczyła. "Pamiętnik Magdaleny" to bardzo fajna nazwa, zwłaszcza, że znajduje się tam bardzo ładne imię, które jest niezwykle ciekawe i... eee, może przejdźmy do oceny :wink:.
No, jak widzę, jest to twoje drugie opowiadanie na tym forum. Pierwszego nie dokończyłeś, gdyż bodajże umieściłeś tylko jeden rozdział.
Na samym wstępie muszę napisać, że opowiadanie jest bardzo chaotyczne i krótkie, wręcz mikroskopijne. Ten rozdział czy prolog (tam jest napisane WSTĘP, więc chyba to prolog) przeczytałem w mniej niż pół minuty. Dodatkowo znajduje się tam masa błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.
Z tego co widzę, to tutaj będzie taka minibiografia, albo codzienne życiowe rozterki i przygody głównej bohaterki, czyli Magdaleny. W każdym bądź razie na chwilę obecną opowiadanie nie wygląda tak jak powinno i jestem zmuszony, niestety, wystawić tylko ocenę 2/10. Przykro mi.

Moje rady, co do poprawy przy następnych rozdziałach:
- wydłuż troszeczkę opowiadanie, nie pisz na szybko, tylko powoli
- wzbogacaj rozdział w jakieś szczegóły, aby było ciekawie i w miarę fajnie
- popracuj trochę nad błędami ortograficznymi i interpunkcyjnymi, bo na chwilę obecną trochę one leżą i trzeba je podnieść
- też w miarę wzbogacaj język, aby był w miarę solidniejszy
No, to wszystko na pewno wymaga siły, chęci do działania oraz czasu, więc trzeba trochę nad tym popracować i poprawić błędy.
Mam nadzieję, że później będzie coraz lepiej, a opowiadanie będzie miało coraz to lepsze oceny :wink:.
Tak więc życzę wszystkiego najlepszego oraz zmian na lepsze, jeśli chodzi o opowiadanie i pozdrawiam.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 23 lip 2014, 16:27
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Pamiętnik Magdaleny
Opowiadaniem to tego raczej nazwać nie można, miałem nadzieje, że mnie zaskoczysz. Zaskoczyłeś mnie, ale negatywnie, myślałem, że będzie o wiele lepiej. Fabuły w ogóle zero, nie wiadomo co chodzi. Masa błędów. Za krótkie, przeczytałem to w parę sekund. Ogólnie słabo i jestem zmuszony dać ocenę taką, a nie inną - nic. To nawet nie jest warte oceny.


Śr, 23 lip 2014, 16:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL