Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
[komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera 

Podoba Ci się mój komiks?
Tak 83%  83%  [ 15 ]
Nie 17%  17%  [ 3 ]
Liczba głosów : 18

[komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera
Ano od razu mówię, że jest to według mnie najsłabsza część z tych które powstały, ale co tam. Od razu mówię, że te rozmazania przy dodo to dodo, które zostało odepchnięte przez Burektora/Kretesa, że niby lecą czy cuś.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


N, 12 kwi 2015, 12:49
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera
Wynagrodzę wam ten brak dobrego humoru w 2 części 4 odcinka, obiecuję
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


So, 18 kwi 2015, 10:20
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: [komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera
Brak humoru? Wcale nie jest tak źle. A w każdym razie mogło być gorzej.
Nareszcie zaczyna się jakaś fabuła. To spory plus.
Grafika... dobrze jest, ale mogłeś chociaż spróbować usunąć R&K z tych nagrań u Burektora. Bo raczej nie byli przy tym obecni, a aż takie trudne by to nie było - wystarczy trochę zabawy screenami.
Co jeszcze... błędów za bardzo nie zauważyłem, więc nie wytknę. I... to chyba tyle. Liczbowo to będzie jakoś...
Humor: mocne 7/10.
Grafika: 9,5/10. 10/10 W tym punkcie nie dam nigdy nikomu, więc się nie przejmuj. ;p
Fabuła: no mogło być jednak lepiej. 6/10.
Orty, inty: 10/10.
Akcja: coś się dzieje, ale na zmianę za wolno albo za szybko. /6,5/10.
Ogółem: 7,5/10.

"Pisz wincyj, waćpanie, gdyż melasa smaczną jest." ~~~ Destructor, 29.01.2014

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


So, 18 kwi 2015, 11:29
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: [komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera
No proszę, Mątku. Komiks robi się coraz bardziej poważniejszy i w końcu możemy się z niego dowiedzieć paru intrygujących rzeczy. Widać, że starasz się trafiać do widza w całkiem dobry sposób, chociażby lepszą już fabułą (jednak jeszcze ona mocno kuleje i musisz nad nią popracować). To mnie cieszy. :)
Co dalej... grafika. Jest dobrze, jednakowoż czasami widać, że postacie były wklejane, chociażby w gabinecie u Burektora - Kretes. Mimo to, zbytnio tego nie widać.
Sprawę akcji wyjaśnił już Czarny, dodam od siebie tylko, że musisz znaleźć taki złoty środek akcji, by akcja nie była ani za szybka, ani też za wolna. Wtedy będzie wszystko w porządku.
Pozostała jeszcze tylko kwestia humoru, gdyż błędów ortograficznych nie ma, a interpunkcyjnych jest znikoma ilość. Obecnie humor jest na dobrym poziomie, co dodaje komiksowi uroku. Jednak jest go mniej aniżeli w poprzednich rozdziałach.
Dobrze, czas na ocenę ogólną. Za ten rozdział mogę postawić taką mocną siódemkę. Na ósemkę jeszcze musisz trochę popracować.
Czekam na więcej i pozdrawiam. :)

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 23 kwi 2015, 12:01
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: [komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera
No ten... Ta część jest o wiele słabsza od poprzednich, ale tylko dlatego, że jest to II część 4 odcinka, więc I i II powinna być brana jako jeden odcinek.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Pt, 3 lip 2015, 09:34
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: [komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera
Bardzo fajny komiks.Czekam na kolejne części.

Żartowałem :lol:. 2/10.

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Ostatnio edytowano Wt, 13 gru 2016, 14:53 przez Pan Kreton Dykta 10, łącznie edytowano 1 raz



Pt, 26 lut 2016, 16:31
WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: [komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera
Jakiś czas temu przyszło nam pożegnać serwis bankfotek.pl. W związku z tym przykrym wydarzeniem zamieszczam repost komiksu Mątka w postaci imgurowego albumu:
https://imgur.com/a/UV9C3VF

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Wt, 8 lut 2022, 19:20
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: [komiks] Reksio, Kretes i powrót Spielmaustera
Dziwne, że ani razu nie skomentowałem tego komiksu - wydaje mi się, że jeszcze wtedy czytałem takie rzeczy na bieżąco.
Szkoda, że komiks urywa się w takim momencie. Chętnie poznałbym dalsze losy tego Spielmaustera - bardzo interesującej wersji TKTPM - szaleństwo i stworzenie Magicznej Pułapki Mocy bardzo tu pasuje. Podoba mi się szalony Zdzisław (nawet pojawiło się nawiązanie do mięsa zakazanego), rosół z dodo (coś do "Kretów przeciw Reksiości"), charakterystyczne dla epoki najazdy na Biebera, chciwy Kretes, Chrumburak ważący eliksiry (alkoholik confirmed) i nawiązania do gatunków poszczególnych czarodziejów (tylko dalsze przetwarzanie żartu o różowym pojęciu - za pierwszym razem udanego - było wg mnie zbędne) - bardzo w stylu Reksia. Sporo fajnego randomowego humoru (Kretes na stole czy Waldimors mówiący "Makaron" to dla mnie bomba), chociaż czasami było go aż za dużo, a za mało akcji. :drob: Zastanawiam się czy ktoś byłby w stanie wyjaśnić wszystkie nawiązania muzyczne (poza Rodowicz, Bieberem, Minaj, Fasolkami i pewnie kimś jeszcze, kogo skojarzyłem, czytając, ale zapomniał) - o ile wszystkie są nawiązaniami, a nie zwykłym podśpiewywaniem - tak czy inaczej Mątek musiał mieć bardzo muzykalne życie. Ciekawie rozwinięto też motyw "gburowatego dziwaka Serpentusa" - Burektor ewidentnie za nim w komiksie nie przepada i fajnie łączy się to z tekstem z gry. Uwielbiam też to, jak autor zaczął rozwijać jakąś szaloną teorię na temat chaosu (zdawałoby się, że prowadzącej do kokoalicji z Samoobroną z Plutona), a następnie obrócił w pijacki żart. :noisuper:
Niesamowite, że przed odkodowaniem plików .ann dało się tak ładnie wklejać postacie i majstrować przy ich mimice. Co ciekawe pojawia się tu także rzadki Reksio z łatą po drugiej stronie. :bobren:
Podsumowując - bardzo dobry komiks, chociaż fabularnie ustępuje zdecydowanie Weterynarzowi i Różdżce Wybrańców, a graficznie pracom Niki.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


So, 12 lut 2022, 23:41
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL