Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:32



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Reksio i weterynarz coś 

Cieszysz się że szczurzyca nie ma już banana?
Taaak! Lubimy szczurzycę! 37%  37%  [ 21 ]
Tak! Nie zasługiwała na taki los! 5%  5%  [ 3 ]
Nie wiem co o tym sądzić. 16%  16%  [ 9 ]
Nie, powinna jeszcze ze 2 tygodnie dłużej go mieć. 30%  30%  [ 17 ]
Błaaa! Bot i jego komiks jest "gópi" (opcja specjalna dla sługusów szczurzycy) 12%  12%  [ 7 ]
Liczba głosów : 57

Reksio i weterynarz coś 
Autor Wiadomość
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 10 kwi 2011, 11:40
Posty: 97
Post Re: Reksio i weterynarz coś
Bocie. Jesteś powalający w kwestii robienia komiksów. Oby tak dalej. 10/10. :D

_________________
Zająłem 6 miejsce w tabeli roku 2011. Problem w tym, że od końca!


N, 10 kwi 2011, 16:08
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 23 mar 2010, 19:32
Posty: 243
Lokalizacja: Ziemia... tak mi się przynajmniej wydaje.
Naklejki: 0
Post Re: Reksio i weterynarz coś
Może będzie tak druga seria ?


N, 1 maja 2011, 10:15
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 5 lip 2009, 12:38
Posty: 85
Post Re: Reksio i weterynarz coś
mi nie dzałają komiksy

_________________
moje ulubione komiksy z kaczorem donaldem

1.komiksy z kaczogrodu
2.mamut
3.mega gigant
4.gigant
5.kaczor donald


Pn, 23 maja 2011, 13:30
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 23 lip 2011, 15:29
Posty: 23
Lokalizacja: Katowice
Post Re: Reksio i weterynarz coś
Odkop?

Chciałbym ocenić komiks...

Na pierwszy rzut oka fajne, ciekawe, śmieszne . Wszytko co potrzebuje dobry komiks. Ale były rzeczy które szczerze obniżą ocenę. Świat szczurzycy to tylko kawałek historii.A ty do tego powracasz i historia zmienia swój bieg. Powinieneś po kilku rozdziałach to przerwać bo zrobiło się głupio. Teraz wiem że to odciągniesz ale i tak nie będzie to samo. Trudno, ocena to 9/10. Reszta Cudo. :)

_________________
Cześć ! :)

Nowy, kopacz. Twardy do przegryzienia łopata, trzymana w mojej łapie...Gotowy do forumowania.


So, 23 lip 2011, 16:51
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 18 cze 2011, 11:54
Posty: 7
Post Re:
bot napisał(a):
Że się nie pokazuje to dlatego że plik nie jest w jpg tylko bmp
a prawidłowy adres to http://www.maj.com/gallery/tymek/komiksy/1sen.bmp końcówka jest bmp i link działa. Tamten plik nie istniał.

http://www.maj.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=141616
galeria komiksów a pozatym komentujcie fabułę chce wiedzieć co
myślicie o fabule ogólnej.

PS. Jeszcze dziś zabieram sie do roboty :D


Kiedy chcę wejść na tą stronę wyświetla mi się to


Page Not Found

The page you tried to access does not exist on this server. This page may not exist due to the following reasons:

1. You are the owner of this web site and you have not uploaded (or incorrectly uploaded) your web site. For information on uploading your web site using FTP client software or web design software, click here for FTP Upload Information.

2. The URL that you have entered in your browser is incorrect. Please re-enter the URL and try again.

3. The Link that you clicked on incorrectly points to this page. Please contact the owner of this web site to inform them of this situation.


Cz, 28 lip 2011, 13:08
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 312
Naklejki: 3
Post Re: Reksio i weterynarz coś
mi tak samo

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


Pt, 5 sie 2011, 08:46
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 5 lip 2009, 12:38
Posty: 85
Post Re: Reksio i weterynarz coś
i mi

_________________
moje ulubione komiksy z kaczorem donaldem

1.komiksy z kaczogrodu
2.mamut
3.mega gigant
4.gigant
5.kaczor donald


Pt, 5 sie 2011, 13:59
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 23 mar 2010, 19:32
Posty: 243
Lokalizacja: Ziemia... tak mi się przynajmniej wydaje.
Naklejki: 0
Post Re: Reksio i weterynarz coś
Oj ! :lol: Bot, trzeba od nowa z uploudować odcinki na strony z obrazkami. Ten link wysiadł. :idea: :idea: :idea:


N, 7 sie 2011, 17:41
Roz-kreca się

Dołączył(a): Wt, 25 sty 2011, 18:35
Posty: 14
Post Re: Reksio i weterynarz coś
Aktualnie odcinki komiksu Reksio i Weterynarz Coś nie zniknęły.
Są one tutaj: http://www.majhost.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=141616


Cz, 5 sty 2012, 22:58
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Reksio i weterynarz coś
To jest najgorszy komiks jaki widziałam,i nie chodzi mi tu o pomysł;
po 1: ibis jest to główny dobry bóg egipski i nie ma prawa się to zmienić -.- więc czemu tu jest zły? nie powinien
po 2: Reksio ma zupełnie inny charakter niż ten prawdziwy-kompletnie niedopuszczające!!!
po 3: miliony błędów ortograficznych i językowych
po 4: nawet w komixach nie ma się tak wsiowego słownictwa(chodzi mi tu o takie słowa konkretne,jak "siku" itp.)
po 5: dymki są ledwo widoczne na białym tle
po 6: jakoś nie zbyt dużo akcji
po 7:mógłbyś faktycznie popoprawiać wszystkie błędy

to chyba wszystko.Nie chcę wyjść na niemiłą,ale jeżeli chodzi o takie sprawy,to mnie po prostu drażni.

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Cz, 1 mar 2012, 21:21
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Reksio i weterynarz coś
klau889 napisał(a):
To jest najgorszy komiks jaki widziałam,i nie chodzi mi tu o pomysł;
po 1: ibis jest to główny dobry bóg egipski i nie ma prawa się to zmienić -.- więc czemu tu jest zły? nie powinien
po 2: Reksio ma zupełnie inny charakter niż ten prawdziwy-kompletnie niedopuszczające!!!
po 3: miliony błędów ortograficznych i językowych
po 4: nawet w komixach nie ma się tak wsiowego słownictwa(chodzi mi tu o takie słowa konkretne,jak "siku" itp.)
po 5: dymki są ledwo widoczne na białym tle
po 6: jakoś nie zbyt dużo akcji
po 7:mógłbyś faktycznie popoprawiać wszystkie błędy

to chyba wszystko.Nie chcę wyjść na niemiłą,ale jeżeli chodzi o takie sprawy,to mnie po prostu drażni.


Odpowiem krótko:
-Ibis był avatarem Sokarisa/Serapisa, który dużo namieszał na forum. Gdy nie znasz kontekstu, nie krytykuj.
-Do argumentu drugiego: skoro on robi komiks, to on dyktuje styl. Mi osobiście ten styl się podoba. Jeśli tobie nie odpowiada, to trudno.
-Faktycznie, komiks nie jest perfekcyjny ortograficznie, ale sama spróbuj zrobić komiks w krótkim czasie. Komiks się podobał, zatem bot musiał go robić szybko.
-Wsiowe słownictwo, tak? A Reksio, Kretes i reszta mieszkają w mieście? :roll:
-To z dymkami faktycznie nie było plusem, ale było tylko w ostatnich częściach komiksu.
-Akcji jest dużo, momentami aż za dużo.
-I na koniec: sama spróbuj zrobić porządny komiks, a zobaczysz, ile to babrania się przy poprawkach. Zawsze coś przeoczysz-ja sam jestem w dziedzinie języka perfekcjonistą, a w ,,Seto w szponach przygody" popełniłem mnóstwo głupich błędów przez przeoczenie.
Zadowolona? Nie mówiąc też o tym, że cały komiks jest parodią serialu Doctor Who, więc trudno, aby bot miał całkowitą swobodę-towarzysze Doktora (Weterynarza) zawsze musieli się odpowiednio zachowywać.
Nawiasem mówiąc, gdyby bot kontynuował komiks, pojawiłyby się poczwary będące skrzyżowaniem kosmity i kosza na śmieci, a bronią główną byłby przepychacz do kibla-parodia Daleków. Dobrze to wiem.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Pt, 2 mar 2012, 15:49
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 15 maja 2011, 18:39
Posty: 323
Lokalizacja: pół godziny od Gdyni ^^
Post Re: Reksio i weterynarz coś
nieznany napisał(a):

Odpowiem krótko:
-Ibis był avatarem Sokarisa/Serapisa, który dużo namieszał na forum. Gdy nie znasz kontekstu, nie krytykuj.-taki kontekst to wcale nie jest żadne wytłumaczenie
-Do argumentu drugiego: skoro on robi komiks, to on dyktuje styl. Mi osobiście ten styl się podoba. Jeśli tobie nie odpowiada, to trudno. - reksio powinien być reksiem,jak chciał mu zmienić charakter,to w ogóle trzeba było zrobić kogoś innego.
-Faktycznie, komiks nie jest perfekcyjny ortograficznie, ale sama spróbuj zrobić komiks w krótkim czasie. Komiks się podobał, zatem bot musiał go robić szybko.-to nie znaczy żeby nie poprawić błędów w późniejszym czasie
-Wsiowe słownictwo, tak? A Reksio, Kretes i reszta mieszkają w mieście? :roll: -chodziło mi raczej o "niestosowne"
-To z dymkami faktycznie nie było plusem, ale było tylko w ostatnich częściach komiksu. - no ale jednak było więc po co to komentujesz
-Akcji jest dużo, momentami aż za dużo.-jak podasz mi przykład to może uwierzę
-I na koniec: sama spróbuj zrobić porządny komiks, a zobaczysz, ile to babrania się przy poprawkach. Zawsze coś przeoczysz-ja sam jestem w dziedzinie języka perfekcjonistą, a w ,,Seto w szponach przygody" popełniłem mnóstwo głupich błędów przez przeoczenie.
Zadowolona? Nie mówiąc też o tym, że cały komiks jest parodią serialu Doctor Who, więc trudno, aby bot miał całkowitą swobodę-towarzysze Doktora (Weterynarza) zawsze musieli się odpowiednio zachowywać.
Nawiasem mówiąc, gdyby bot kontynuował komiks, pojawiłyby się poczwary będące skrzyżowaniem kosmity i kosza na śmieci, a bronią główną byłby przepychacz do kibla-parodia Daleków. Dobrze to wiem.


Wiesz co?Mogłabym zrobić dużo lepszy komiks.Może zajęło by mi to 6 godzin,ale przynajmniej wszystko byłoby dobrze.Gdyby nie fakt,że chodzę do gim. i mam dużo tamtej roboty.Może spróbuję-może nie,a do tego czasu skończmy tą dyskusję bo niedługo uznają to za spamowanie i tyle

No to zrób :) Czekamy na efekty./Dizel

_________________
Zapraszam na moje blogi:
http://opowiadania-pi-cherre.blog.onet.pl/
http://pamietnik-klau889.blog.onet.pl/
http://prace-komputerowe-klau889.blog.onet.pl/[/color]
w opowiadaniach jest też Reksio więc wchodźcie,wchodźcie!


Pt, 2 mar 2012, 19:39
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Reksio i weterynarz coś
Nie wyglądasz z charakteru na gimnazjalistkę... :roll:
Po pierwsze- im człowiek starszy tym mądrzejszy- a twoja znajomość regulaminu jest powalająca (Regulamin: 5 punkt, podpunkt f)

Wracając do tematu- my tego komiksu nie lubimy za to, że jest cudny z wyglądu i wspaniały. Nie mówię, że taki nie jest, ale parę rzeczy pozostawia wiele "do poprawy". Ukazuje historie forum- gdyby nie on, to połowa użytkowników nie wiedziała by nic o blaskach i cieniach dawnego forum. Nawet ja wszelkie moje informacje o historii forum bazuje właśnie na tym komiksie. Ma ukryte tajne przesłanie... ciekawe czy je znajdziesz.

_________________
Obrazek


So, 3 mar 2012, 21:44
Online
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Reksio i weterynarz coś
Krytyczka się znalazła xD Więc jak to ja, dorzucę do tej bezsensownej dyskusji swoje Obrazek
Droga Klau(dio?)
Mogłabyś zrobić dużo lepszy komiks w 6 godzin, ale nie masz na to czasu? A od czego są dni wolne (sobota, niedziela). Możesz odrobić lekcje w piątek, sobotę, a w niedzielę zrobić komiks (a powiedz mi proszę, kto potwierdzi, że Ty ten komiks zrobiłaś w 6 godzin?). NIKOMU nie da się uniknąć błędów przez przeoczenie (CIEKAWOSTKA: Czy wiesz, że... przeciętny dawid6 zrobiłby w tym tekście min. 50 błędów przez przeoczenie, jeśliby się choć troszkę spieszył?). A do tego wklejanie, wycinanie, kopiowanie... Jakbym był naprawdę krytykiem na poziomie hard (jak zapewne Ty), to po prostu wziąłbym lupę, powiększył komiks i szukał wszystkich niedoskonałości. Ale userzy nie biorą lupy i nie sprawdzają wszystkich niedociągnięć. Userom zależy na wydarzeniach w komiksie, na humorze, na historii Forum... I znajdź więcej tego, na czym zależy userom.
_____________________________
Ale się rozpisałem... Jeszcze podpis:
dawid6
No, i git majonez xD

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 4 mar 2012, 09:50
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 24 lut 2012, 19:02
Posty: 47
Post Re: Reksio i weterynarz coś
To jest SUPER :wink: :D :D :D


N, 4 mar 2012, 19:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 401 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL