Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona
Nowi Uzytkownicy 
Autor Wiadomość
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Dzień Dobry... Mam nadzieje, że wszystko ci się spodoba na naszym Forum i, że szybko z niego nie zrezygnujesz.

Pozdrawiam.


Śr, 9 paź 2013, 19:37
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witam. Cieszę się, Api, że mamy nowego użytkownika na naszym forum. :) Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła. Życzę samych sukcesów jako user, mało spamu i co by tu jeszcze....aha, dużo radości z forum. Dziękuję, to wszystko co chciałem napisać.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 10 paź 2013, 16:10
YIM WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witaj na forum :D !
mam nadzieje że się będziesz się dobrze czuł lub czuła;).


So, 12 paź 2013, 16:50
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witamy, witamy :)
Tak, wiem, że zdecydowanie późno, ale lepiej późno, niż wcale.
Pogodnego pobytu na forum, baw się dobrze.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Pt, 18 paź 2013, 20:17
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witaj Api, może 2 miesiące za późno, ale co tam. Miejmy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. :)
Api napisał(a):
Mam nadzieję że poznam tu wielu fajnych ludzi, podyskutuję na fajne tematy i napiszę kilka fajnych opowiadań
Nie wątpię. :wink: To forum zawiera w sobie pewną magię i przyciąga osoby, które potrafią stworzyć miłą atmosferę i podyskutować na różne ciekawe tematy. Miłego pobytu w naszym forumowym gronie! :)

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


Cz, 26 gru 2013, 01:56
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Cześć jestem A' la Dyń i na razie mam tylko z 30 postów. Podoba mi się na forum i podoba mi się, że można fajnie podyskutować na różne tematy.Zanim poznałem to forum myślałem, że w reksia gra bardzo mało osób i do końca życia będę się musiał wstydzić jednej z moich ulubionych gier. Naszczęście odkryłem to forum i teraz moge porozmawiać o Reksiu, bez możliwości wyśmiania


Mam dwanaście lat i chodzę do piątej klasy

[center]
[/center]

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Śr, 3 cze 2015, 19:19
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witaj, Ala Dyniu (A' la Dyniu) na naszym forum, gdzie jest dość liczna i wesoła gromadka, która chętnie służy pomocą. Cieszy nas to, że na to stare, dobre forum rejestrują się nowi użytkownicy, gdyż przy obecnym stanie rzeczy, każdy nowy user jest na wagę złota. :)
Mam nadzieję, że zagościsz tutaj na dłużej. Życzę wszystkiego dobrego i, jak trafnie napisała Api, nie nadużywaj BBCode'ów oraz staraj się utrzymywać porządek w swoich postach, a także rozwijaj wypowiedzi w nich. Wtedy będzie wszystko w porządku. :wink:
To tyle. Miłego i jak najdłuższego pobytu! :)
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 4 cze 2015, 16:06
YIM WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 3 wrz 2010, 18:20
Posty: 41
Lokalizacja: Kraków
Naklejki: 0
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witam wszystkich bardzo serdecznie moi drodzy użytkownicy. Mam na imię Dawid i jestem bratem Bartka (bobka11.99), mam 5 lat (skończyłem właśnie wczoraj), miałem niesamowite urodziny. Dobra, ale mniejsza z tym, już od dawna chciałem się na tej stronie zarejestrować, znaczy dawna, przed ostatnimi wakacjami, a w wakacje prawie wgl nie siedziałem na kompie ponieważ wolałem się zajmować czym innym. Coś nigdy na moją pocztę nie mógł dotrzeć link aktywacyjny czy jak to tam się nazywa, więc dlatego teraz będę korzystał z konta mojego brata. Całe szczęście, że pamięta jeszcze hasło bo od dawna już nie wchodzi. Do rzeczy, jeśli chodzi o moje zainteresowania to moim największym jest piłka nożna. Moją ulubioną drużyną piłkarską na świecie jest Real Madryt a piłkarz Pepe. Mój ulubiony klub. Mają wspaniałych zawodników o czym napisał Knopers.
To klub z historią i ma wszystko co daje mu miano Najlepszego Klubu na Świecie. Oprócz tego bardzo lubię jeszcze pływać, jeździć na desce i grać na fortepianie. Chodzę do przedszkola i jako jedyny potrafię pływać, i jestem najlepszym graczem. Wszyscy nie dowierzają. Jako jedyny z całego mojego przedszkola umiem pisać, czytać i najlepiej śpiewam i gram w piłkę i ogólnie w gry, m.in Reksie. Niestety większość mnie ignoruje za to, negatywnie mnie traktują, ale nie mniej jednak nie czuje się z tym źle ponieważ mam trzech kumpli, u których mam wsparcie i jedną kumpele. A pływanie kraulem mam wyćwiczone. Zapomniałem jeszcze dodać, że najbardziej lubię słuchać Popu i Jazzu. Ćwiczę jeszcze box i karate. Ogólnie jestem wyrośnięty i wyglądam dojrzale, tzn. ważę 43 kg przy wzroście 137 cm, wbijają mi 8 lat a nawet 10, raz nawet ktoś myślał, że ja mam 12 lat a mój brat 13. Tak nawiasem mówiąc, między mną a moim bratem jest 11 lat różnicy. Mój brat teraz rozpoczął LO, czyli ma 16 lat. Z jego obecnej szkoły już z prawie wszystkimi się poznałem a w tamtym roku z całym jego gimnazjum. Mój najstarszy kumpel ma bodajże 21 lat. Mój brat jak był w moim wieku to był odemnie niższy niemal o głowe, jeśli chodzi o niego to 11 września skończył 16 lat i w chwili obecnej mierzy 177 a waży 68 kg. Zdecydowanie dużo, dużo chudszy był odemnie będąc w moim wieku. W przedszkolu mówią na mnie grubas, Pepe, piłkarz, bramkarz, olbrzym, kujon, einstein itp. Natomiast jeśli chodzi o gry Reksia to przeszedłem trzy pierwsze części kolejno. RISP, RIU i RIC, w RIWC jeszcze nie zagrałem, ale zagram niebawem. No i co mogę jeszcze wam powiedzieć........... Że przedszkolanki już dawno chciały mnie dać wyżej, lecz moi rodzice z racji tego, że jestem z drugiej połowy roku nie chcieli, ale jak już zacznę szkołę to chciałbym przeskoczyć klasy, żebym już w wieku 18 lat miał ukończone 3 lata studiów i podjął się stałej pracy jako trener piłki nożnej. Również mam niesamowitą pamięć do liczb, np. zapamiętywania urodzin. Każdego pamietam urodziny i jak się pytam to od razu mówię tego kogoś jaki jest znak zodiaku i kto ze znanych osób jest ich rówieśnikiem, potrafię nawet wywróżyć w jakim miesiącu ma urodziny. Mógłbym być wróżbitą, ale od urodzenia mnie ciągnęło do piłki nożnej i uważam, że mam w sobie ten dar. Dobra, to by było na tyle. Wiem, rozpisałem się.

PS: Mam nadzieję, że bardzo mi się tu z wami spodoba i w jak najbliższym czasie się zaklimatyzuje.

_________________
Jak coś to obecnie na moim koncie korzysta mój pięcioletni brat Dawid. Witam, mam na imię Dawid ;)


N, 11 paź 2015, 20:08
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 3 wrz 2010, 18:20
Posty: 41
Lokalizacja: Kraków
Naklejki: 0
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Wiem, zapewne ciężko wam uwierzyć, że pisze to pięciolatek, ale to prawda!. Moja data urodzenia to 10.10.2010, hehe same dziesiątki :mrgreen: . I jeszcze godzina 10:30

_________________
Jak coś to obecnie na moim koncie korzysta mój pięcioletni brat Dawid. Witam, mam na imię Dawid ;)


N, 11 paź 2015, 20:16
Stawia Opór

Dołączył(a): Śr, 3 maja 2017, 22:48
Posty: 6
Naklejki: 0
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witam wszystkich
Jestem nowy na forum i dlatego chciałbym się przedstawić.
Gram w Reksia baardzo długo.
Na rezie społeczność jest super


Cz, 4 maja 2017, 13:47
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Cze Carlong :lol:. Cieszymy się, że jeszcze ktoś kojarzy gry z Reksiem, i chce się rejestrować. Gdybyś miał jakieś pytania, to pytaj śmiało ;).

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Cz, 4 maja 2017, 13:59
WWW
I Kanalarz Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 lip 2008, 20:29
Posty: 10
Lokalizacja: Kryjówka Kuratora Dadisa
Naklejki: 7
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witam wszystkich. Jestem Stryj Dadi no i jak wszyscy wiecie wróciłem. Dziękuję za miłe powitanie na czacie. :)

_________________
Witam, tutaj Kurator Dadis.
Oto mój kolor do szerzenia Verdiktu i moderacji


Śr, 24 maja 2017, 18:29
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 9 sie 2017, 17:28
Posty: 165
Naklejki: 0
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Hej!
Nie dawno zarejestrowałem się na forum.
Jak po niku widać jestem mysliwy112 niestety tu na początku was zasmucę, do czynienia z grami z serii Przygód Reksia miałem już dawna. Osobiście forum też przeglądałem od dłuższego czasu. Ogólnie jest to moje pierwsze forum. Aktualnie interesuję się informatyką, a jednym z moich marzeń byłoby zrobienie fanowskiej gry o Reksiu dlatego mam nadzieję że znajdę tu osoby do pomocy aczkolwiek widziałem że ostatnie próby średnio się kończyły. Często mam problem z nie potrzebnym rozpisywaniem się i nie zbyt ciekawym sposobem pisania. Planuję w najbliższym czasie upublicznić na forum mały projekcik dla osób które grają jeszcze w RiKwa.
PS. Wiedzieliście że w tym roku obchodzimy 50 rocznice stworzenia Reksia?

_________________
Jejku zapraszam https://github.com/mysliwy112


Cz, 10 sie 2017, 22:25
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 22 paź 2017, 19:54
Posty: 22
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie!!!. Mam na imię Mateusz. 21 listopada kończę 4 lata. Mieszkam w Warszawie. Moje zainteresowania to muzyka, medycyna no i komputer. W swoim życiu grałem w cztery gry takie jak: Reksio i Skarb Piratów, Reksio i Ufo, Reksio i Czarodzieje i Rayman 3. Bardzo lubię pieski. Moi rodzice chcą mi kupić psa na urodziny. Mam 19 letniego brata. Wraz z nim przeszliśmy całe Skarb Piratów i Ufo, natomiast Czarodziejów dopiero co zaczęliśmy. Pozdrawiam ☺.


N, 22 paź 2017, 20:18
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 22 paź 2017, 19:54
Posty: 22
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Re: Nowi Uzytkownicy
Zapomniałem dodać. Jeśli chodzi o mój nick Batman to moja ulubiona postać bajkowa


N, 22 paź 2017, 20:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL