Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Historia waszego Forumowania ! 
Autor Wiadomość
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 21 lut 2013, 19:23
Posty: 4
Lokalizacja: Korea Południowa :o
Naklejki: 0
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Jestem na forum 5 lat.

2008: Pierwsze dni na forum
2009: Ogrom spamu, zamknięcie z mojej winy ''goście, goście'', kilka multikont.
2010: Przeprosiny, powrót.
2011: Zmiana nicku, odejście na 2 lata
2012/2013: Powrót.

_________________
Vrei sa pleci dar nu ma, nu ma iei,
Nu ma, nu ma iei, nu ma, nu ma, nu ma iei.
Chipul tau si dragostea din tei,
Mi-amintesc de ochii tai.


Pn, 22 kwi 2013, 12:36
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Dobra,czas na mnie :mrgreen: .

POCZĄTEK
Na zarejestrowanie czekałem miesiąc w tym czasie czytałem komiksy o Secie w szponach przygody i ten komiks tego co dostał bana 4ever(dziwne,że on nie dostał nawet jednej szansy a Traktor 3). Potem czekałem cały dzień aby specjalnie się zarejestrować o 18xd.

BAN
Dostałem bana na miesiąc nie robiłem afery jak niektórzy,ale miałem pomysły aby odejść.Na szczęście tak się nie stało.

PRZERWA
Nie było mnie na forum pół roku. Miałem krótkie powroty,a w styczniu wróciłem na stałe.

REWOLUCJA
Jak wszyscy wiemy, mamy minirewolucje na forum dochodzą nowe działo,powrót starych użytkowników, i wkońcu forum odżyło!

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


So, 11 maja 2013, 19:42
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Jestem na tym forum od 24 lipca 2012r.

POCZĄTKI

Ja dowiedziałem się o forum w 2010 roku. Wtedy chciałem się zarejestrować, ale nie miałem e-maila i jeszcze wtedy nie umiałem założyć poczty....(śmieszne). Potem czytałem różne wątki i przez forum dowiedziałem się o innych grach z PR. Od 2011 byłem zarejestrowany na wikia przygody Reksia. W 2011 założyłem e-maila. Potem zapomniałem o forum i 2012 roku w końcu się zarejestrowałem. Wszystko było jak w najlepszym porządku. Pytałem się o instrukcję gry Na kury bo mi się zgubiła.

KRÓTKA PRZERWA

Miałem przerwę na forum od chyba listopada do stycznia bo komp mi siadał. Ale wróciłem

BAN

Pierwszego bana dostałem przez głupotę, ponieważ kłóciłem się z Traktorem. Żałowałem to co zrobiłem mogłem nie wybuchać, tylko, że byłem wtedy wybuchowy. Dostałem bana na trzy dni.

DRĘCZENIE

Podczas trzydniowego bana byłem gniębiony, przez Traka na poczcie. Jak wróciłem to powiedziałem wszystko o nim, co mi robił.

POWRÓT

Powróciłem i wszystko miało iść w dobrym kierunku, ale była kolejna kłótnia tym razem o wiek z Kacprem98. Kłótnia trwała parę dni i wkroczył nieznany i załagodził sytuację. Od tej chwili, miało już być spokojnie. Ale nie na długo....

GŁUPOTA I DRUGI BAN

Niestety, coś mi strzeliło do głowy i zacząłem robić multikonta. Niepotrzebnie obrażałem kolegów, których lubię. Po prostu nudziło mi się i myślałem, że to mi ujdzie na sucho. Więc robiłem to parę dni. Zrucałem winę na kogoś innego np. na Traka lub Bizona. Więc, gdy się wydało dostałem bana na tydzień. Ale, wg Dizla powinienem dostać większego bana, ale dostałem taki. Potem po konsultacji z nieznanym i wyjaśnieniom, dostałem bana na pięć dni.

TERAŹNIEJSZOŚĆ

Teraz postanowiłem, że nie będę już robił, głupich pomysłów. Bo już się zmieniłem i nie będę taki jak w maju 2013r.

PRZYSZŁOŚĆ

Na pewno będzie szło w dobrym kierunku, ale nie wiem czy od września br. będę tu zaglądał. Bo wtedy czekać mnie będzie nowa szkoła, nowe wyzwania, nauka. I inne rzeczy. Więc nie wiem co będzie później.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


So, 1 cze 2013, 11:36
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Oto kontynuacja mojej Forumowej Historii:

Pierwsze słowo na Forumowym Czacie.
Jak już pewnie wiecie wcześniej nie mogłem korzystać z czatu, ponieważ w nicku miałem literę ,,ą''.
Więc po długim namyśle poprosiłem Dizla o zmienienie mojej nazwy na Matek. Pamiętam, że po tym miałem już łzy w oczach. Gdy już wszedłem na Forumowy Czat, na forum zalogował się nie kto inny jak... Mroczny Pan z Gazowni, nie pamiętam czy to było dokładnie wtedy, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi... Pierwszym moim słowem (jeśli można tak to nazwać) na Czacie było ,,Aaaaa... !'' ze względu na Mrocznego Pana z Gazowni, jak psuł nam forum. A zresztą nie pamiętam tego do końca, mam krótką pamięć. :mrgreen: :oops:

Kłótnie.
Od czasu zmienienia nicku zacząłem się kłócić z userami, z Kretes102, z Doktorem, z Autorem, z nieznanym, a nawet z Panem Potworem. Nie mówiąc o Cesarzu... Znienawidziło mnie chyba całe forum, albo przynajmniej połowa. Jakiś czas później Doktor zaczął mnie obrażać z czacie, więc ja powiedziałem, że odchodzę i się wylogowałem. A tak na prawdę obserwowałem czat jako gość. Doktor dalej mnie obrażał...

Ban.
...No więc ja wkroczyłem, zalogowałem się od nowa. Doktor akurat wtedy wymyślał strony.
,,www.KoniecMatka.pl'', potem wymyślił ,,www.Doktoriprzyjaciele.pl''. I ja mu napisałem ,,TY NIE MASZ PRZYJACIÓŁ!'', no i dostałem bana od nieznanego, na 3 dni.
Przez te 3 dni gdy byłem zbanowany myślałem chyba, że zwariuje. O mały włos a nie brałbym udziału w MMS. Nawet samo zakończenie roku mnie nie cieszyło. Ten ban mnie czegoś nauczył, nie warto nikogo obrażać.

Przeprosiny.
Gdy dostałem bana szybko wszedłem na forum Desta napisać coś Autorowi. Po długiej dyskusji doszedłem do wniosku, że najlepiej by było wszystkich przeprosić. Na Skype przeprosiłem i poprosiłem żeby Autor lub Kretes przeprosił ode mnie nieznanego i Doktora.
Potem Doktor mnie przepraszał, ale ja się uparłem i byłem już na skraju załamania nerwowego.
3 dni bez forum, coś strasznego. Nigdy nic takiego nie przeżyłem.
Ostatecznie po od banowaniu przeprosiłem Doktora za moje zachowanie, a potem on mnie przeprosił. I wszystko mogło by się wydawać Happy, ale...

Kolejny konflikt z Doktorem.
To było jeszcze wczoraj, gdzieś tak po południu. Chodziło o forum Desta, Doktor utworzył nowe działy i pozmieniał trochę forum. Chciał zrobić forum o Cesarzu Fictionie. Na tym forum dałem mu bana żeby się opanował i przestał. Po jakimś czasie się przeprosiliśmy.

Zmiana.
Jeszcze tego samego dnia, wieczorem przeglądałem swoje stare posty. Nie oszukujmy się były całkiem skromne. Postanowiłem, że wrócę do tej skromności i na razie wychodzi mi to dobrze. I mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej.

I to chyba tyle jeśli chodzi o Maj, Czerwiec i początek Lipca.


Wt, 2 lip 2013, 06:21
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Przed forum
Przed dołączeniem na forum, wszystko zaczęło się w księdze gości, gdzie często pisałem. Wypowiadałem się i rozmawiałem z ludźmi, też męczyłem buzię Szalonemu Kapelusznikowi, ale myślę, że w pewien sposób go to cieszyło i się w gruncie rzeczy zaprzyjaźniliśmy. O, dziwo. W Księdze Gości poznałem też fajnych ludzi i dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy, oraz porad do gier. :)

Rejestracja
Kiedy zarejestrowałem się na forum, byłem 12 letnim gówniarzem. I w sumie nie ukrywam, że byłem po prostu dosyć tępą jednostką. Aż wstyd mi za swoje czyny wtedy i niektóre posty, ale czytając je, mam niezły ubaw. Trochę spamu, chaosu i nieporozumień przeze mnie było, ale myślę, że to zmieniło się potem w coś dobrego. Rozwinęła się jakaś relacja, rozmowy.

Przerwa
W pewnym momencie nastąpiła przerwa, dwa lata braku aktywności tutaj, wchodzenia. Nie pamiętam dlaczego, chyba to było liceum. Chyba nuda. Ale pomogło mi trochę poukładać swoje życie, ogarnąć je... I dobrze się bawić!

Powrót
Wróciłem w końcu. I odnalazłem się na nowo na forum, wśród młodszych userów. Koniec historii. Mahna mahna.

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


N, 28 gru 2014, 01:24
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Historia waszego Forumowania !
PRZED REJESTRACJĄ

Kiedyś przez chyba miesiąc studiowałem Reksiopedie.Naprawiłem tam na jakiś wątek o Forum,chyba o Gwardii Reksia.Na początku patrzyłem jako gość,zalogowałem się jakieś pół roku później (nie wiem czemu tak późno) .

PO ZALOGOWANIU

Jak już się zalogowałem zacząłem pisać posty,też chciałem mieć jak najwyższą rangę i nadal chce.Tak samo jak Dawid chciałem mieć zawszę ostatni post w dziale [indeksdolny]więc rozumiecie czemu mnie wkurza Kreton Polski?[/indeksdolny].I jakoś zrobię narazie radzę . 8)

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Śr, 16 mar 2016, 08:40
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Pan Kreton Dykta 10 napisał(a):
PRZED REJESTRACJĄ

Jak już się zalogowałem zacząłem pisać posty,też chciałem mieć jak najwyższą rangę i nadal chce.


Pamiętaj, że ranga na tym forum świadczy jedynie o ilości postów; nie mówi nic mniej i nic więcej niż to. Pisanie postów powinno się trzymać wszelkich reguł, aby nie robić niepotrzebnego bałaganu. Każdy post, który dodajemy powinien mieć sens i właściwe miejsce na forum. Nie powinien powielać czegoś co ktoś już napisał, także radzę każdemu użytkownikowi: nie stawiaj sobie za cel zdobycie rangi, nabicie postów (jak zaczynałem na forum to w pierwszym miesiącu też tak chciałem robić - starałem się odpowiadać w każdym temacie, nawet jak nie miałem zbyt wiele sensownego do powiedzenia. Potem uświadomiłem sobie, że to bez sensu i nie to się liczy dla społeczności forum. Ale to było z 9 lat temu :lol: )

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 17 mar 2016, 17:29
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Cieszę się, że znalazłem ten temat w związku z moim projektem na Discordzie (btw Odkop mocno).
Przed rejestracją, przeglądałem jakieś wątki, tyle mogę powiedzieć. Po rejestracji starałem się zrobić aktywność. Z początku wyrażałem swoje zdanie i pisałem małe posty w różnych tematach I pewnie ktoś z was myślał, że jestem multikiem. Potem zacząłem pisać książkę RiSP, gdy aktywność troszku wzrosła. Na fanowskiej zacząłem tworzyć jakieś postaci, i doszedłem do wniosku, że muszą mieć jakąś historię. Ostatecznie stworzyłem najpopularniejszy projekt (chyba?) w fandomie ostatniego czasu. Wprowadzałem też aktywność jako dwa turnieje postaci (planowane coś tam jeszcze).
No i co tam jeszcze. Stałem się kanalią fandomu i znienawidziło mnie wielu userów. Ale to już tak ogólnie poza forumowo

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Pt, 7 maja 2021, 12:31
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Cóóżżż, opowiem wam trochę historii o de mnie:

Początki
Od Marcisława chyba się dowiedziałem od niego że istieje forum, próbowałem sprawdzić czy działa i się okazało że jeszcze działa, więc powstanowiełm się zalogować i użyć mojego starego loginu.Po zalogowaniu pisałem różne fanfiki i tak dalej.
Rozwinięcie i DC Reksia
Później kiedy dowiedziałem się że istieje DC Reksia próbowałem się zalogować lecz marnych skutów aż stworzyłem nowe konto jednak nie opowiem wam tego dysz dotyczy ona forum.Później gdzieś okolicach końcówki lutego-wiosny-lata 2020 zacząłem gadać na różne tematy jednak problem był taki że pojawieli się wandaliści i trolle którzy psuli atmosfere forum i to mnie z niechęcało do wykorzystania.Gdzieś okolicach czerwca, zrobiłem przerwe z forum.
Powrót
W październiku 2020 powstanowiłem wroćić na forum by przypomnieć niego co przeszłości, więc wróciłem a moim oczom okazało się że nie ma już wandalii (byli tam czasami ale rzadko), więc od tego czasu się dużo zmnieło, przeniosłem się z Kucyków na Wielkie Roboty (Wtedy na Transformery) i zacząłem znów pisać fanfiki, równierz spędzałem moje urodziny z forumiczami.W wtedy tych okolicach stworzyłem nowe konto DC.
Anime
Kiedy w Grudniu 2020 zacząłem oglądać Neon Genesis Evangelion, moje życie zmieniło się o 180 Stopni, zacząłem oglądać nie tylko anime o mechach ale też tworzyć crossorvery z Reksiem i Kretesem, stworzyłem też oprócz tego, moje CoS 3, często gadałem o anime i tak dalej.Później zostałem wywalony z serwera Laury i przeniosłem się na nowy serwer.
Wiosna 2020
Cóż, to był mój rozwkit, zacząłem stworzyć moda no i przybyłem na grupe FB od której zawsze marzyłem tam być.Od kąt powstał Mekatron Kretesa i Narratora, zacząłem tworzyć przeróbki syntezatorowe (aktualnie nie mam pomysłów).Dostałem słabe, poważanie i ect. No i zostałem też wspomiany też przez Kaczora.
Projekt Archiwizacji Forumuwości
Od kąt pojawiła sie wiadomość archiwizacji projektu, rzadko wpadam (po raz drugi), jedynie kiedy mam potrzebe.
Przyszłość
Nie wiem jaka czeka przyszłość, może jak forum zostanie z archiwizowane może przenose się na grupe FB i serwer DC? Nie wiem jeszcze.

_________________
Lubie wszytskich na forum


Pt, 7 maja 2021, 16:14
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Czy odpowiadanie na posty w tym dziale to spam, off-top i inne bezeceństwa? Jeśli tak, to proszę o usunięcie, część zasadniczą przeniosę do czatu.

Newt, czy Ty przypadkiem nie używasz wyrażenia "kanalia fandomu" trochę bardzo zdecydowanie na wyrost? Mamy osoby, które niektórzy bez mrugnięcia okiem by tak określili, no a Tobie, z pełnym szacunkiem i uznaniem, jeszcze do nich daleko... Ciekawi mnie też, kim są ci userzy, którzy Cię podobno nienawidzą.

Ale to czym chciałem się podzielić, to że doskonale pamiętam te czasy, kiedy dołączyłeś na Forum. To był moment, kiedy wróciłem do przeglądania Forum po krótkiej przerwie (po tym jak zniechęcił mnie do tego spam na czacie), na niedługo przed dołączeniem i założeniem kanału. W tematach stricte reksiowych z nowszych postów były właściwie tylko Twoje - krótkie odkopy stuletnich tematów. Myślałem sobie wtedy: "O, jakiś dzieciak przypadkowo odnalazł Forum i pisze byle co, kiedy wreszcie przejdzie ta ustawa przywrócą tę ustawę i będzie można pisać posty tylko z zezwoleniem, zaraz pewnie mu się znudzi". Ciężko mi uwierzyć, że byłem kiedyś taki młody i tępy. Jakbyś się wtedy znudził i opuścił Forum, to naprawdę ten fandom straciłby masę cudnej aktywności. Kto wie, gdzie byśmy wtedy byli...?
Fajny odkop.

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


So, 8 maja 2021, 00:02
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Post Re: Historia waszego Forumowania !
Moja historia forumowania jest smutna xD
Spam, trolling, odkopywanie- w tych trzech słowach mozna strescic większosc mojej działalnosci.
A oprócz tego, idk poznałem kilka porządnych osób z fandomu, z którymi utrzymuję do teraz kontakt, więc wsm tak źle nie jest ;).

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


N, 9 maja 2021, 20:42
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL