Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Moje ANIME!!! 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Moje ANIME!!!
Nie wiem czy to kontrowersja, ale może wam się spodobać. Akuro, rekushio, kuretesu: Jikan to kūkan no tabi (jap.アクロ、レクシオ、クレテス:時間と空間の旅 (pol.Akuro, Reksio i Kretes: Podróż poprzez czas i przestrzeń)) anime wyprodukowane przez TOEI Animation przy współpracy z Aidem Media TV (sezonu 1-5).Premiera miała miejsce 13 Października 2015 (sezon 1), 6 Kwetnia 2016 (sezon 2), 24 Stycznia 2017 (sezon 3), 1 Czerwca 2017 (sezon 4), 31 Marca 2018 (sezon 5) oraz 15 Maja 2019 (sezon 6) i 10 Luty'ego 2020 (sezon 7).

Sezony 1-5 były oparte na gry 2D, jednak kiedy Aidem Media przestało istnieć od sezonu 6 TOEI Animation produkuje anime samodzielnie.

Sezon 1: Reksio i Skarb Piratów
Akuro, młody 10-letni chłopiec spędza wraz rodziną miłe chwile, aż do pewnego momentu kiedy zaczynają go dręczyć wszystkie rzeczy, więc powstawania uciec z domu, gdy nale z nikąd pojawia się portal który go wysysa do świata zwierząt.Zaprzyjaźnił się Reksiem i Kogutem Wynalazcą jednak podczas wakacji nadszedł sztorm który wywiał Reksia i Akuro.Bohaterowie wylądowali na tajemniczą wyspe, a ich zadaniem jest odnaleść tajemniczy skarb.
Sezon 2: Reksio i UFO
Po pokonaniu załogi Kapitana O'Gryzka, bohaterowie wraz Kretem Kretesem wracają do domu jednak tydzień po wydarzeniach z sezonu 1 pojawia się UFO które porywa który, później z jednych statków pojawia się tajemnicza postać.Kogut Wynalazca postanawia wybudować rakiete by ta poleciła za UFO.Bohaterowie trafiają do Układu Kurana gdzie spotka ich wiele przygód.
Sezon 3: Reksio i Czarodzieje
Odkąd Kurator stał się dobry, a Kretes został na Kuranie, Reksio został porwany przez złego czarodzieja.Do pomoc zwywają Kretesa który rzekomo nie che wracać, ale Kornelek mówi go że to ważna sprawa.Tymczasie Reksio znalazł się w pokoju luster gdzie po drugiej stronie jest tajemnicza postać.Akuro wystrzeliwuje się do świata magii.Zaś Reksio i Kretes zobaczą przed sobą świat który dotąd nie widzieli.
Sezon 4: Reksio i Wehikuł Czasu
Po pokonaniu T.K.T.P.M. bohaterowie dostają list z przyszłości.Dowiadują się że bohaterowie zostaną uprowadzeni przez Zakon Ryżokitowców.Bohaterowie muszą naprawić oś czasu by wszystko było idalnie.Jednak bohaterowie muszą wybudować Wehikuł Czasu do cofania sofania się w czasie.Bohaterowie wybudawszy wehikuł ruszają naprawić oś czasu będą w: prehistorii, starożytnym rzymie, przełomie średniowiecza i renesansu, przyszłości oraz starożytnym egipcie.
Sezon 5: Reksio i Kapitan Nemo
Kiedy bohaterowie są uwięzieni w XIX wieku, muszą odnaleść jedyny sposób na powrót do swych czasów.Bohaterą towarzyszy Kapitan Nemo, który był uważany za zmarłego w 1863??...1864??...może 1866???...nie ważne...bohaterowie podróżują po całym świecie przez Niemcy aż do nieznanych zakątków ziemii.
Ciekawostki:

1.Anime wyszło wraz kreskówką Reksio i Kretes: Akcja na Całego.
2.Początkowo sezon 6 miał być oparty na RiMS, ale kiedy Aidem Media przestało istnieć TOEI...już przecież mówiłem.

_________________
Lubie wszytskich na forum


Pn, 9 mar 2020, 19:22
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 20 maja 2016, 17:01
Posty: 18
Naklejki: 0
Post Re: Moje ANIME!!!
Yhym, weź to zapisz, dobrze schowaj i może nikt tego nie znajdzie.


N, 12 kwi 2020, 13:49
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 paź 2020, 15:57
Posty: 406
Lokalizacja: Kraina Bajek
Post Re: Moje ANIME!!!
Ale to nie jest w sumie zły pomysł

_________________
Za zdjęcia kolorowych robaków odpowiem na wszystkie pytania, które was dręczą


N, 18 paź 2020, 13:45
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Moje ANIME!!!
Na fandomowej jest napisane, że to spodobało się tylko jednej osobie. Chciałbym powiedzieć napisać, prywatnie i bardzo poufnie, że mi też się spodobało, więc można już zmienić ten dopisek. Bardzo fajny pomysł, trochę takie RiKwA v2, ale można się pośmiać z tego jaki Japończycy mają żenujący humor różnych aspektów japońskiej popkultury. Zmieniłbym tylko trochę wątek Akuro, bo nie do końca sobie wyobrażam, jak miałyby wyglądać odcinki pomiędzy jego przybyciem do świata zwierząt (swoją drogą to daje mi straszny Sonic X vibe, a każdy wie, że to najlepsze anime na świecie), a rozpoczęciem RiSP. Imo powinien być rzucony od razu w wir akcji, na przykład w ten sam sztorm, od którego zaczyna się gra, albo na wrak, by tam uwolnił Reksia (może Akuro powinien zostać personifikacją krabika? :kuratoren:) i dalej już by się fajnie toczyło.

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Wt, 20 kwi 2021, 19:47
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL