 |
|
|
Teraz jest N, 14 cze 2026, 04:35
|
| Przygody Reksia Forum Chat |
|
kretonpodziemny « So, 13 cze 2026, 08:27 » Autor8 « 12 cze 2026 15:11 » Aa, ok. Ale fajnie, ze chociaz na firmowym pojechales na Mazury. Ja chyba nigdy tam nie bylem.
|
|
Z. Art « Pt, 12 cze 2026, 22:25 » Szynkacz « 12 cze 2026, o 22:23 » chciwe
|
|
Z. Art « Pt, 12 cze 2026, 22:15 » Ciekawe co tam na forum
|
|
Szynkacz « Pt, 12 cze 2026, 21:47 » Kto nie slucha ojca, matki - nie glosuje na BoomBita. Potem traci swoje forum - a to juz nie moja wina.
|
|
Autor8 « Pt, 12 cze 2026, 14:11 » ja urlop dopiero w sierpniu
|
|
Autor8 « Pt, 12 cze 2026, 14:10 » nope, wyjazd firmowy
|
|
Autor8 « Cz, 11 cze 2026, 23:46 » potem sie uspokoilo i nylo fajnie
|
|
Autor8 « Cz, 11 cze 2026, 23:46 » no pol dnia lalo
|
|
Przybysz « Cz, 11 cze 2026, 22:40 » *teraz
|
|
Przybysz « Cz, 11 cze 2026, 22:40 » tam chyba deszczowo na tych mazurach terz
|
|
kretonpodziemny « Cz, 11 cze 2026, 22:05 » Czemu to zaspiewalem? Nie wiem. Pewnie na widok Kaczora.
|
|
Autor8 « Śr, 10 cze 2026, 21:51 » pozdrowionka z mazur
|
|
Szynkacz « Śr, 10 cze 2026, 19:34 » Prawdziwe forum, to sie dopiero zacznie.
|
|
Autor8 « Śr, 10 cze 2026, 18:46 » forum skonczylo sie na 2006, takie sa fakty
|
|
Artur « Śr, 10 cze 2026, 17:28 » Zgadzam sie, ale niektórych wtedy nie bylo ....
|
|
Przybysz « Śr, 10 cze 2026, 14:21 » lata swietnosci forum to bardziej 2005-2010
|
|
Szynkacz « Śr, 10 cze 2026, 11:48 » w rr
|
|
Szynkacz « Śr, 10 cze 2026, 11:48 » :ale herbatka dobra: <- czemu to nie jest ale herbatka dobra
|
|
Szynkacz « Śr, 10 cze 2026, 11:48 » Wow, w tym roku stuknelo mojemu kontu tutaj 10 lat... A oni wylaczac chca. :ale herbatka dobra:
|
|
Miki. « Śr, 10 cze 2026, 11:06 » Mam nadzieje ze na czas
|
|
|
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide
• Updates every 15 Seconds
|
|
 |
|