Teraz jest Śr, 10 cze 2026, 09:32

Przygody Reksia Forum Chat
« Śr, 10 cze 2026, 03:34 »   ano wlasnie, gdzie opowiadanie
« Wt, 9 cze 2026, 22:51 »   ale gdzie opowiadanie
« Wt, 9 cze 2026, 20:46 »   Dziekuje
« Wt, 9 cze 2026, 20:29 »   Jasne, czemu nie
« Wt, 9 cze 2026, 19:26 »   Czy móglbym tez jakas range dostac? w zamian moge wstawic opowiadanie (pewnie kiepskiej jakosci) w sekcji opowiadan tutaj na forum
« Wt, 9 cze 2026, 18:08 »   no
« Wt, 9 cze 2026, 13:39 »   Ty tez haha
« Wt, 9 cze 2026, 10:11 »   Taki to ma dobrze, se zmieni i se ma
« Wt, 9 cze 2026, 09:54 »   a tez zmienie se na czerwien jak wszyscy czerwoni
« Wt, 9 cze 2026, 09:53 »   Boli, oj boli
« Wt, 9 cze 2026, 09:52 »   moze bolec
« Wt, 9 cze 2026, 09:52 »   Uwazajcie na kamienie
« Wt, 9 cze 2026, 09:51 »   Kamien czyli jak mniemam kamloty które Kretes spuszcza sobie na glowe
« Wt, 9 cze 2026, 09:46 »   Chyba chodzilo mi o to, ze Doktor zyje i na zycie swoje nie zamierza nastawac.
« Wt, 9 cze 2026, 09:33 »   Czym byl ten kamien, co wczoraj spadl Kretonowi z serca?
« Wt, 9 cze 2026, 08:09 »   Juz nie spimy
« Wt, 9 cze 2026, 08:09 »   Heja
« Wt, 9 cze 2026, 04:32 »   elo
« Wt, 9 cze 2026, 00:21 »   elo
« Pn, 8 cze 2026, 23:56 »   Dobranoc, Bambosz!
« Pn, 8 cze 2026, 23:53 »   W ogóle strasznie czerwono sie zrobilo
« Pn, 8 cze 2026, 23:52 »   Swietnie, mozna isc spac
« Pn, 8 cze 2026, 23:52 »   Aktywnosc ustala...
« Pn, 8 cze 2026, 23:38 »   Makabra!
« Pn, 8 cze 2026, 23:37 »   masakra
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide • Updates every 15 Seconds
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL