Teraz jest N, 14 cze 2026, 04:35

Przygody Reksia Forum Chat
« N, 14 cze 2026, 00:28 »   oho
« So, 13 cze 2026, 08:27 »   Autor8 « 12 cze 2026 15:11 » Aa, ok. Ale fajnie, ze chociaz na firmowym pojechales na Mazury. Ja chyba nigdy tam nie bylem.
« Pt, 12 cze 2026, 22:25 »   Szynkacz « 12 cze 2026, o 22:23 » chciwe
« Pt, 12 cze 2026, 22:15 »   Ciekawe co tam na forum
« Pt, 12 cze 2026, 21:47 »   Kto nie slucha ojca, matki - nie glosuje na BoomBita. Potem traci swoje forum - a to juz nie moja wina.
« Pt, 12 cze 2026, 20:42 »   Oesu
« Pt, 12 cze 2026, 15:31 »   U matku! Zzólklem!
« Pt, 12 cze 2026, 14:11 »   ja urlop dopiero w sierpniu
« Pt, 12 cze 2026, 14:10 »   nope, wyjazd firmowy
« Pt, 12 cze 2026, 11:47 »   Masz juz wakacje, Autor?
« Cz, 11 cze 2026, 23:46 »   potem sie uspokoilo i nylo fajnie
« Cz, 11 cze 2026, 23:46 »   no pol dnia lalo
« Cz, 11 cze 2026, 22:40 »   *teraz
« Cz, 11 cze 2026, 22:40 »   tam chyba deszczowo na tych mazurach terz
« Cz, 11 cze 2026, 22:05 »   Czemu to zaspiewalem? Nie wiem. Pewnie na widok Kaczora.
« Cz, 11 cze 2026, 22:04 »   Miser, miser modo niger...
« Śr, 10 cze 2026, 21:51 »   pozdrowionka z mazur
« Śr, 10 cze 2026, 19:34 »   Prawdziwe forum, to sie dopiero zacznie.
« Śr, 10 cze 2026, 18:46 »   forum skonczylo sie na 2006, takie sa fakty
« Śr, 10 cze 2026, 17:28 »   Zgadzam sie, ale niektórych wtedy nie bylo ....
« Śr, 10 cze 2026, 14:21 »   lata swietnosci forum to bardziej 2005-2010
« Śr, 10 cze 2026, 11:48 »   w rr
« Śr, 10 cze 2026, 11:48 »   :ale herbatka dobra: <- czemu to nie jest ale herbatka dobra
« Śr, 10 cze 2026, 11:48 »   Wow, w tym roku stuknelo mojemu kontu tutaj 10 lat... A oni wylaczac chca. :ale herbatka dobra:
« Śr, 10 cze 2026, 11:06 »   Mam nadzieje ze na czas
AJAX Chat © 2007 StarTrekGuide • Updates every 15 Seconds
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL