Teraz jest Wt, 23 kwi 2024, 07:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Ważna wiadomość do GR 

KTO JEST ZE MNĄ!
Możesz wybrać tylko jedną opcję

Pokaż wyniki

Ważna wiadomość do GR 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Ważna wiadomość do GR
wiem, iż nie należę do Gwardistów, ale chciałbym wam przypomnieć początkową idee GR. Jak rzecze Reksiopedia Gwardia Reksia - grupa użytkowników Forum Reksia, która jest ,,sercem forum". To oni ruszyli do ,,bitwy". z Aidem Media i uzyskali to, czego społeczność Forum pragnęła: produkcja szóstej gry z Reksiem ( Reksio i Miasto SeKretów ). Sądzę, że oprócz robienia sobie gazetek, powinniście zająć się tym do czego założono Gwardię- domaganiem się o 2-gi epizod MS2. Na pewno wszyscy zauważyli jego brak, mineły już 2 lata od wydania pierwszego. Wyślijcie jakiś email do AM, albo chociaż coś na PW, a nie siedźcie z założonymi rękami.

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Pn, 8 cze 2015, 11:12
Zgłoś post
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Ważna wiadomość do GR
Hehehehhee, to życzę powodzenia. AM na pewno się tym nie zainteresuje, a 2 epizod o ile powstanie to w swoim czasie. Nie ma się co oszukiwać... 2 część Miasta SeKretów czy tam CoS2 nigdy nie powstanie, jak już to za jakieś 10 lat i my nic z tym nie zrobimy.


Pn, 8 cze 2015, 14:00
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ważna wiadomość do GR
Ala Dyn napisał(a):
wiem, iż nie należę do Gwardistów, ale chciałbym wam przypomnieć początkową idee GR. Jak rzecze Reksiopedia Gwardia Reksia - grupa użytkowników Forum Reksia, która jest ,,sercem forum". To oni ruszyli do ,,bitwy". z Aidem Media i uzyskali to, czego społeczność Forum pragnęła: produkcja szóstej gry z Reksiem ( Reksio i Miasto SeKretów ). Sądzę, że oprócz robienia sobie gazetek, powinniście zająć się tym do czego założono Gwardię- domaganiem się o 2-gi epizod MS2. Na pewno wszyscy zauważyli jego brak, mineły już 2 lata od wydania pierwszego. Wyślijcie jakiś email do AM, albo chociaż coś na PW, a nie siedźcie z założonymi rękami.

Nie siedzimy z założonymi rękami. Zarówno ja jak i Kretes102 (i chyba kiedyś Mątek. chyba.) wysyłaliśmy email do AM w sprawie MS2 (znaczy było to w nieco bardziej forumowej sprawie, jednakże MS2 też było jednym z tematów tegoż listu). Było to już jakiś rok temu i do dziś nie dostaliśmy odpowiedzi. Aidem nie wchodzi na forum, więc PW odpada.


Pn, 8 cze 2015, 14:05
Zgłoś post
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Ważna wiadomość do GR
Dedukowałem i dedukowałem aż wymyśliłem pomysł jak AM do tego zachęcić. Chociaż zazwyczj nie odpisują na maile to może jakby każdy fan napisał mail pod tytułem "Zróbcie epizod drugi" to AM by nie mogło tego przeoczyć i może choćby jednej osobie odpisali. W ten sposób może ich nakłonimy. Moje argumenty znalezione na Reksiopedii
1) mają już zaprojektowane postacie np. Her Spitzela
2) Mają już (chyba) skończony scenariusz , bo mówili coś w tym stylu:
Cytuj:
Mały dodatek informacyjny. Postanowiliśmy dodać do epizodu 2 nową grywalna postać
, był także zwiastun ep2 pod koniec ep1 więc muszą mieć coś zrobionę
3) Mają kilka teł(tłów,no jak to się mówi)
źródło: http://przygodyreksia.wikia.com/wiki/Re ... sto_SeKretów_2/Prace_nad_grą

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Wt, 9 cze 2015, 09:57
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Ważna wiadomość do GR
Pan Marciniuk napisał na swoim blogu w październiku 2011 r., że napisał już trzy z czterech epizodów. A skoro pracę nad grą zaczęły się w kwietniu... to raczej do tego czasu scenariusz jest już skończony. Jednakże, przez narzekanie na długość 1 epizodu AM miało to lekko poprawić.
W dzisiejszych czasach projekt postaci nie jest w sumie dosyć trudny. Gorzej z animacjami.
To nie do końca tak, że oni przeoczyli te maile. Na Facebooku również swego czasu pytaliśmy ich o CoS2. Odpowiedzieli tylko na jeden mój post (wysłany ze strony "Komandor Kret Kretes"):
Kod:
Dzień dobry, czy możemy spodziewać się premiery CoS2: Episode 2 w tym roku?
Aidem Media Niestety na ten moment nie mamy żadnej informacji na temat daty wydania epizodu 2.

9 grudnia 2014 o 00:20

Na inne już nie odpowiadali, a było ich całkiem sporo.
Na pytanie kogoś, kiedy w sklepie będą dostępne Reksie odpowiedzieli mailowo (napisali o tym na fejsie).
AM odpowiada na większość postów na stronie. No oprócz tych dotyczących CoS2.


Wt, 9 cze 2015, 13:20
Zgłoś post
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Ważna wiadomość do GR
No to lepiej ich teraz nie pośpieszać , bo jeszcze usuną jakiś level jak w RIKN.(jestem ciekawy co mialo być w MU). Dzięki Autorze8 teraz już się nie martwię. Pewnie wyjdzie za ok. 6miesięcy czy rok.

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Cz, 11 cze 2015, 08:00
Zgłoś post
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Ważna wiadomość do GR
No właśnie. Ciekawe co miało być w tym Mu.Może kiedyś Szalony Kapelusznik nam powie.Ale zgadzam się z tobą , dorzucił bym jeszcze żeby dodali 2D do CoS2. :wink:

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Śr, 24 lut 2016, 19:06
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL