Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 00:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIU 
Autor Wiadomość
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIU
Ja tam jeśli chodzi o Kur Wars, uważam, że to po prostu inna historia z serii SW. Mógł to być film propagandowy (wcześniej było źle, zobaczcie na filmie etc.). I raczej nie zmienie decyzji.
Doktor napisał(a):
Heh, ja niezauważyłem
Uważam po prostu że pokazano za mało lokacji na Kretonie,Kurakisie i Jaju Śmierdzi, a wy co sądzicie o tym?

Jak dla mnie Kurakis ma odpowiednio lokacji. Bohaterowie widzieli tyle piasku, że starczy im do końca życia* :lol: .

Co innego Kreton i Jajo. Kreton jest przecież największą planetą, wielkim miastem. Moglibyśmy robić w nim wiele rzeczy, a gra zmniejszyła nasz zasięg do ul. Kreta, Więzienia i Portu. Kreton ma możliwości etc.

Jajo zaś... Ta część jest trudna, ale odwiedzamy mało miejsc. Przecież to superniszczciel, broń najnowszej generacji. Moglibyśmy np. kiwać strażników (coś podobnego do Portu), grzebać w kilku komputerach... Ale cóż, Aidem dopiero próbowało zrobić dobrą przygodówkę. WC i KN nagradza nam to :) .
______________
* - Widziałem tyle piasku, że starczy mi do końca życia - Luke Skywalker, Przeznaczenie Jedi: Sojusznicy.


Cz, 15 sie 2013, 08:21
Się Odezwał

Dołączył(a): Wt, 28 lut 2017, 15:05
Posty: 2
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIU
O czym dokładnie mają być te pogadanki? Bo jestem tu nowy i do końca nie wiem jeszcze jak to działa.


Wt, 28 lut 2017, 15:09
Się Odezwał

Dołączył(a): Wt, 28 lut 2017, 15:05
Posty: 2
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIU
Czy to nie dziwne, że dołączyłem w 2017?


Wt, 28 lut 2017, 15:10
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIU
Tak, Filipie, to trochę dziwne :lol:. W ostatnich czasach bardzo mało ludzi się rejestruje, i zostaje na stałe.

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Wt, 28 lut 2017, 20:06
WWW
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIU
Tutaj prowadzimy po prostu dyskusje ("co sądzisz o", itp.) o różnych postaciach i lokacjach, żeby nie zakładać dla każdej osobnego tematu. Oczywiście można też podzielić się opinią typu "moja ulubiona postać/miejsce".

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Cz, 2 mar 2017, 19:30
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 9 mar 2019, 07:48
Posty: 12
Lokalizacja: Wieś
Naklejki: 0
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIU
Reksio i ufo to gra bardzo ciekawa i mądra, bardzo podobały mi się w niej różne, fajne i śmieszne akcje i było dużo różnych, ciekawych przygód;
W grze Reksio i ufo:
Moje ulubione postacie: Reksio, kretes, kogut wynalazca, kurator, Molly, Kapitan Maldurf von Krettof, J.P. Kretien, Kretti Kettonen.
Moje ulubione wydarzenia i miejsca akcji: walka - Reksio ze swoją bronią (worek pełen buraków) vs ufo; budowa rakiety; lot rakietą; przy bycie na planetę Kuran; przybycie na planetę Indor; (cała) akcja na planecie Indor; odlecenie z planety Indor; wyścig na planecie Kurakis; wysysanie kur ze śmierdzącego jaja za pomocą wielkiego odkurzacza; i oczywiście powrót.


Pn, 11 mar 2019, 19:47
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post Co mi sie podobało w RiU
W Reksio i UFO podobało mi sie ta scena kiedy Kretti mówi "Wcale nie jestem zrobiony z dyktym, po prostu taką mam role".

_________________
Lubie wszytskich na forum


Wt, 22 paź 2019, 13:00
WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 sie 2021, 08:07
Posty: 38
Lokalizacja: Gdzieś, lecz niewiadomo gdzie.
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIU
667 napisał(a):
poniższy post dotyczy substancji psychoaktywnych, więc proszę otwierać na własną odpowiedzialność

Spoiler:


Dlaczego Fermenci się nie pomniejszyli?

A może się pomniejszyli. Może kiedyś byli gigantyczni.

Czerwie na Kurakis są takie małe, bo nażarły się lebiodki.

Spoiler:


Liście lebiodki najprawdopoodbniej zawierają antocyjany, dlatego mają taki kolor



W uzależnieniach jest coś takiego, że na początku daje to efekt, a potem , ze względu na zbyt częste użycie, efekt zaczyna się neutralizować i nie jest już on odczuwalny, i sprawia to, że Fermenci by musieli hodować większą ilość lebiodki, żeby odczuć efekt. Po jakimś czasie jeszcze więcej, i jeszcze więcej.

Bardzo możliwe że kiedys były kotami typu tygrysy, a teraz stały się wielkości kota domowego, albo nawet mniejsze. Żabba prawdopodobnie używa tylko ociupinkę lebiodki, tylko dla brzucha. Roślina lebiodki jest często używana jako szampon, albo napar. Więc możliwe że używali lebiodki nie tylko do wąchania, do jedzenia, ale też do wcierania w skórę, przez co antycyjany mogły pozostać na ich sierści, zabarwiając ich na niebiesko.


So, 30 paź 2021, 09:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL