Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 08:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Uniwersytet Magii 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Uniwersytet Magii
Flower35 napisał(a):
Też myślałem, że gabinet Snejka znajduje się za drzwiami obrad 7 czarodziejów, albo u Gryfindyka na górze (po prawej). Dopiero później ułożyłem arras i był tam kształt klucza.


Ja też.


Wt, 17 sty 2012, 17:46
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Uniwersytet Magii
Może nie widzieliśmy całego Uniwersytetu Magii wewnątrz... ? Przecież w Holu Głównym nad tą rzeźbą z kotem który ma skrzydła mogą być jakieś drzwi... które mogłyby prowadzić do Biblioteki, toalet, klas... Kto wie... mogłyby też się tam znajdować schody na dół lub do góry... :)

Spoiler:


Pn, 26 sie 2013, 08:48
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 sie 2013, 09:36
Posty: 276
Naklejki: 0
Post Re: Uniwersytet Magii
Super uniwersytet bo usunęło mi ric :cry:


Pn, 26 sie 2013, 10:30
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Uniwersytet Magii
@odkop
Uniwersytet Magii jest ciekawie zaprojektowany. Rzeźby przedstawiają akurat te postacie z RISP i RIU, które najbardziej polubiłem. Muzyczka bardzo klimatyczna. Te witraże i zbroje doskonale pasowały do tego miejsca. Szkoda, że najpewniej nie widzieliśmy wszystkich pomieszczeń. Zawsze mnie ciekawiło, co jest na tym balkoniku z rzeźbą kota ze skrzydłami.


Cz, 6 mar 2014, 08:22
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 5 sie 2013, 12:43
Posty: 82
Lokalizacja: Planeta Gallifrey, TARDIS
Naklejki: 0
Post Re: Uniwersytet Magii
Ja na miejscu autorów znacznie powiększyłbym ten zamek. Więcej korytarzy, labiryntów, pokoi, np. żeby gracz musiał się na początku nieźle się naszukać za Gulguldrykiem, a klucz do arrasu Snejka zdobył podczas podróży przez zwariowany labirynt pełny duchów, potworów i innych takich...

_________________
Allons-y Alonzo


So, 18 paź 2014, 12:03
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Uniwersytet Magii
Ja sądzę, że fajnie by było gdyby można było zobaczyć drugie piętro gabinetu Gulguldryka oprócz tego jakaś biblioteka i żeby zamiast żab byli prawdziwi uczniowie magii, z którymi można by np. pogadać. jakiś labirynt i księga z dodatkowymi czarami.
więcej korytarzy , które stworzyłyby labirynt i trzeba by było zgadnąć jakim korytarzem pójść. Fajna byłaby też jakaś wysoka wieża, ogród i czarodziejskie artefakty

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


N, 24 maja 2015, 12:29
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Uniwersytet Magii
Api to fajny pomysł. Sądzę że mogłyby się tam znajdować fajne rzeczy, a kot ze skrzydłami może jest kotem z krainy czarów. Przecierz w trakcie gry nie spotkaliśmy kotów. Może wszystkie tamtejsze koty mają skrzydła. Ciekawe też czy nauczyciele mają jakieś własne pokoje.Takie sypialnie. Może to jest w niepoznanych pomieszczeniach. Przecież Burektor nie spał by na fotelu. Możliwe, że to w tych pokojach jest biblioteka, a może składzik na latające miotły

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Wt, 26 maja 2015, 20:56
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Uniwersytet Magii
Według mnie Waldi, Barandalf i Chrumburak byli tak oddaleni od Uniwersytetu Magii, ponieważ byli w pewnym sensie obrońcami krain w których ,,zamieszkiwali'', np. Waldi był obrońcą lodowych krain, ponieważ był do tego przystosowany naturalnie, Barandalf był obrońcą Bobroru(tu akurat nie wiem dlaczego), a Chrumburak był obrońcą Krainy Bajek(tu również nie wiem dlaczego). No i został jeszcze jeden czarodziej, który mieszkał daleko od Uniwersytetu Magii- Spielmauster. Tu akurat wydaję mi się, że mieszkał w takiej jakby ,,samotni'', gdzie spokojnie mógł tworzyć swoje nowe wynalazki.


N, 31 maja 2015, 18:43
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Uniwersytet Magii
Tak, to na pewno był test. Chrumburak jest opiekunem krainy bajek, bo jest parodią bajki o trzech świnkach (mieszka w murowanym domku, a na widok domku Kretes powiedział "Ale przynajmniej murowany - Smok nie stopi, wilk nie zdmuchnie"). Barandalf pewnie pasuje do swojej krainy tylko ze względu na parodie.

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Śr, 3 cze 2015, 19:55
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Uniwersytet Magii
Ja jednak myślę, że to nie tylko test. Wydaje mi się, że taki mors jednak musi żyć w mroźnym klimacie i po prostu nie wytrzymał, by UM.


Śr, 3 cze 2015, 20:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL