Teraz jest N, 28 kwi 2024, 21:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
POWAŻNE BŁEDY W REKSIO I CZARODZIEJE!! DO TWÓRCÓW GRY! 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 13 lut 2005, 17:08
Posty: 47
Post POWAŻNE BŁEDY W REKSIO I CZARODZIEJE!! DO TWÓRCÓW GRY!
Ten post powini przczeczytać raczej twórcy gry i Szalony Kapelusznik. Chodzi o to, że gra Reksio i czarodzieje ma 2 poważne błędy.

Pierwszy polega na tym, że jeśli mamy wszystkich czarodziejów na karcie śledztwa i nie uruchomimy jej w celu poszukiwanie sprawcy zanim wejdziemy na sle obrad nie bedziemy mogli nikogo wybrać tzn. jesli już wejde na sale i dopiero wtedy użyje karty nie bede mógł już nikogo wybrać. Tak samo bedzie jesli przez pomyłke nacisne kogoś innego przy stole to nie moge dalej naciksać innych.

Drugi błada polega na ty, że (u mnie na gorszym komputerze tego nie było i to jest dziwne), kiedy na końcu gry ide tam gdzie wskazuje tabliczka wychodze na polane gdzie jest klatka z białym królikem i w tym momencie nic nie moge robić. Gdy klikam na klatke lub na co kolwiek nic sie nie dzieje nie wyswietlaja sie przedmioty Reksia, nie moge wrócić i gdy klikam na cokowliek nic sie nie dzieje ani nikt nic nie mówi! I porzez to nie mozna już dalej grać!

Mam nadzieje, że przyczytacie uważnie mój post i wydacxie stosowną łatkę.

P.S: ZAPEWNIAM, ŻE PŁYTA JEST ORYGINALNA!


Śr, 26 paź 2005, 17:56
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
W tym pierwszym błędzie nie zgadzam się u mnie wszystko jest ok. Może masz piracką, tyle, że jakiś pirat dokładnie obrazek przerysował :P. Ale wątpię. Drugiego błędu też nie ma u mnie. Zauważyłem jeszcze jeden. Nawet z łatką przy murach (przy drugiim ataku) gdy te gadki mnie ,,zabiją" muszę robić na restart, bo gdy czekam gra się zamyka.

_________________
Wróciłem :P
Wasz DoDo ;)


Śr, 26 paź 2005, 18:43
YIM WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 13 lut 2005, 17:08
Posty: 47
Post 
Zapewniam, że gra jest oryginalna moge nawet dać jej skan nr na wewnetrznej stronie i co tylko. Ten pierwszy błąd to miałem zawsze a ten drugi na nowyszym komputerze i nawet u kuzyna któremu pożyczyłem. Nie wiem czemu tak jest.


Śr, 26 paź 2005, 20:01
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 26 paź 2005, 17:40
Posty: 7
Post 
1 Błąd Gdy przesłuchasz ostatniego czarodzieja zobacz który jest prawdziwy i tyle.




2 Błąd Po prostu musisz zapisać gre Tam gdzie jest królik i ją wczytać i będzie


może pomogłem


Cz, 27 paź 2005, 14:54
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 24 lip 2005, 09:17
Posty: 427
Lokalizacja: Magik
Post 
Ja mam orginał i nic się nie dzieje, ale koleżanka ma przegrywane i też ma ten kłopoth, ha alebo masz posutą płyte albo...PIRATA !!!!

_________________
SNZ to magia!
Potter to strach!
(Na prawdę Potter jest o magii a SNZ taki horrorek dla dzieci.)
Dr. Jonns to chwilowe pseudo...


Cz, 27 paź 2005, 15:21
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 13 lut 2005, 17:08
Posty: 47
Post 
DoDo mogę ci w jakilkolwiek sposób udowodnić, że to NIE PIRAT! Jeśli nadal mi nie wierzysz.


Cz, 27 paź 2005, 21:18
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
tak się składa, że powyrzszy post napisał WaldiMors (Smokręt)

_________________
Wróciłem :P
Wasz DoDo ;)


Pt, 28 paź 2005, 12:12
YIM WWW
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
Jeśli chodzi o bład nr 1, to potwierdzam - czasem dzieją się dziwne rzeczy na karcie sledztwa pod sam koniec. Teoretycznie, w ostatnim patchu (który nadal czeka na publikację) bład ten jest usunięty - ale tylko teoretycznie, ponieważ nam się nigdy nie przytrafił. Natomiast mielismy kilka niepokojących sygnałów w tej sprawie. O ile mnie pamięć nie myli, jeśli coś się zablokuje na sali obrad i nie da się wskazywać winnego czarodzieja, to skutkuje nagranie i wczytanie gry. czasem kilkukrotne.

Byłbym wdzięczny o więcej informacji na ten temat - np. który czarodziej był tym, który tak potwornie mąci, który został kliknięty, etc. być może pozwoli nam to wreszcie zasymulować tę sytuację u nas.

Co do drugiego błędu - pierwszy raz słyszę, żeby taki problem u kogoś wystapił, ale przy okazji się przyjrzymy temu. Dzięki za informacje!

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Wt, 1 lis 2005, 12:22
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 24 lip 2005, 09:17
Posty: 427
Lokalizacja: Magik
Post 
U mnie jest tak że jak wejdę na salę narad to jak nacisnę na np. Waldimorsa to Kretes mówi że to Waldimors, jak na Chrumburaka to że Chruburak.
Ale jak nacosne na tego co tak potornie monci to Kretes mówi że to on i przechodze dalej.

_________________
SNZ to magia!
Potter to strach!
(Na prawdę Potter jest o magii a SNZ taki horrorek dla dzieci.)
Dr. Jonns to chwilowe pseudo...


Śr, 2 lis 2005, 14:17
Post 
Dobrze że ktoś poruszył ten błąd. Mnie taki problem nr. 1 wydażył się tylko raz wtedy gdy tym który tak potwornie mąci był gulguldryk gryfindyk. Gdy wczytałem grę drugi raz tego problemu już nie było!!!!


So, 5 lis 2005, 07:40
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
U mnie błąd nr 2 ciągle się powtarza tylko wtedy gdy Reksio urośnie po zjedzeniu grzyba.


Śr, 28 gru 2005, 18:25
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 3 cze 2005, 21:45
Posty: 471
Lokalizacja: Z domku nakurzej łapbce
Post 
A ja mam błąd NR 1 A raczej miałem KLiknąłem na Burektora a Tym który tak potwornie mąći był chrumburak I musiałem wczytać {na szczęścieb Miałem zapisane przed salą }

_________________
:) :)
Spadam bo nudno tu
Obrazek

Podpisane OLOR :) :)


Śr, 28 gru 2005, 19:46
YIM
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
no, wszystko jasne. Trzeba zapisać przed salą, a potem jak jest tesn błąd wczytać to

_________________
Wróciłem :P
Wasz DoDo ;)


Śr, 28 gru 2005, 20:27
YIM WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 12:21
Posty: 138
Lokalizacja: się wzięło to pytanie?
Post 
mi raczej jak się skuje na murach, to mi się gra wyłancza

_________________
Tu miał być super wypasiony opis, ale administator się bał że mu wejdzie do systemu :-D


Cz, 29 gru 2005, 13:48
YIM
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
Mi też, łatka w ogóle nie pomoaga. Można prosić o nową?

_________________
Wróciłem :P
Wasz DoDo ;)


Cz, 29 gru 2005, 20:13
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL