Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Jak na imię ma wasz ulubiony czarodziej?? 

Jak ma na imię Wasz ulubiony Czarodziej?
Burektor Mateusz 6%  6%  [ 1 ]
Gulguldryk Gryfindyk 6%  6%  [ 1 ]
Serpentus Snake 19%  19%  [ 3 ]
Waldimors 25%  25%  [ 4 ]
Spielmauster 6%  6%  [ 1 ]
Chrumburak 6%  6%  [ 1 ]
Barandalf Biały 25%  25%  [ 4 ]
Każdy był fajny 6%  6%  [ 1 ]
Żaden z nich 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 16

Jak na imię ma wasz ulubiony czarodziej?? 
Autor Wiadomość
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Jak na imię ma wasz ulubiony czarodziej??
Witajcie, oto ja jestem Mącicielem i zamierzam pomącić trochę na forum, odkopując stare wątki. Szczytem moich marzeń byłoby, gdyby ktoś się do mnie dołączył, a najlepiej to mieć całą armię Drobiu Chaosu, no ale znam realia i pewnie świnie wpierw zaczną latać, nim coś się zacznie dziać.
Chrumburak, właź na miotłę.

Generalnie, to u mnie się niewiele zmieniło: Spielmauster rządzi. Nie wiem, lubię go chyba za wszystko :D Ale też, zdaje mi się, bardziej niż kiedyś polubiłam Burektora Mateusza i tutaj ciężko mi nawet powiedzieć, dlaczego.

Lekki offtop... Ale muszę (inaczej się uduszę, a dość mamy martwych, opuszczonych kont).
Wiem, że już trochę czasu minęło, no ale jak tylko zobaczyłam ten post, wiedziałam, że moją powinnością jest zapytać:

Api napisał(a):

Ja najbardziej lubię Waldiego i Serpentusa O mało co nie doszło do shippingu tych dwóch w pewnym momencie


O co chodzi z tym shippingiem i jak to miało dokładnie wyglądać, to ma jakieś podłoże w grze? :DD Bo jak się nie dowiem, to chyba po swojej śmierci będę jeszcze pałętać się po tym ziemskim padole, szukając odpowiedzi.

Odpowiedź pewnie dobrze by było na PW, by nie straszyć użytkowników by nie robić większego offtopu.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Cz, 25 paź 2018, 13:39
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 25 maja 2020, 12:08
Posty: 366
Lokalizacja: Mazury
Post Re: Jak na imię ma wasz ulubiony czarodziej??
O! W końcu znalazłem taki temat. W sumie postaram się rozpisać:
Burektor Mateusz-Go za bardzo nie lubiłem, być może przez tą niebieską kość (przez którą kiedyś myślałem że to glitch). Przeze mnie najmniej lubiany Czarodziej-miejsce 7
Chrumburak-Co tu dużo mówić. Leń pospolity, musiałem błądzić po całej krainie bajek by go znaleźć i rży głupa w dodatku-miejsce 6
Waldi Mors-Ogólnie sama jego osoba była došć irytująca. Sama drogą do jego gabinetu była upierdliwa. Poza tym jakoś dziwnie dużo wie o TKTPM-miejsce 5
Spielmauster-Tego już lubię o wiele bardziej, ale to, że trzyma pułapkę na myszy u siebie w domu jest trochę niepokojące. Trochę dziwny, ale bardzo ciekawy-miejsce 4
Barandalf-Bardzo fajny czarodziej, obrońca Bobroru. Bardzo spokojny i mądry. Aż nieprawdopodobne, że może być TKTPM-miejsce 3
Serpentus Snake- Bardzo fajny, mądry i ciekawy. Z resztą co tu dużo gadać. Mam go na avatarze forum, Facebook, YouTube, speedrun.com i Wiki fandom.-miejsce 2
Gulguldryk Gryfindyk-Przyjazny, mądry, nauczyciel ulubionego czaru nas wszystkich. Dla Reksia najlepszy nauczyciel, na 100%-miejsce 1


Oto moje rankingi
Kto jest wg mnie TKTPM?
7.Barandalf Biały
6.Gulguldryk Gryfindyk
5. Serpentus Snake
4.Burektor Mateusz
5.Spielmauster
6. Waldi Mors
7.Chrumburak

Ulubiony Czarodziej
7.Burektor Mateusz
6.Chrumburak
5.Waldi Mors
4. Spielmauster
3.Barandalf Biały
2. Serpentus Snake
1. Gulguldryk Gryfindyk

Kogo miałem jako TKTPM?
7. Barandalf biały (1raz)
6. Waldi Mors (2razy)
5. Serpentus Snake (2razy)
4. Gulguldryk Gryfindyk (był u mnie pierwszy i łącznie 2razy)
3. Spielmauster (3razy)
2. Chrumburak (5razy)
1. Burektor Mateusz (6razy)

Dziękuję dobranoc

_________________
Zapraszam tu: https://m.youtube.com/channel/UCLb2pUSf ... w/featured

Spoiler:


Pt, 6 lis 2020, 17:19
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 paź 2020, 15:57
Posty: 406
Lokalizacja: Kraina Bajek
Post Re: Jak na imię ma wasz ulubiony czarodziej??
Ja tam lubię Burektora Mateusza. Mam do niego sentyment, bo to on jest pierwszą postacią z Krainy Magii, którą widzimy i kojarzy mi się z tym systemem zadawania pytań (przez co też jest chodzącą ekspozycją)

_________________
Za zdjęcia kolorowych robaków odpowiem na wszystkie pytania, które was dręczą


Pt, 6 lis 2020, 18:26
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 2 lip 2021, 12:07
Posty: 36
Lokalizacja: Siedziba Zakonu Ryżokitowców
Post Re: Jak na imię ma wasz ulubiony czarodziej??
Waldemar Mors zawsze go lubiłem, i też Chrumburak. :love:


Pt, 2 lip 2021, 14:22
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Jak na imię ma wasz ulubiony czarodziej??
7. Gulguldryk Gryfindyk
6. Chrumburak
5. Burektor Mateusz
4. Serpentus Snejk
3. Spielmauster
2. Waldemar Mors
1. Barandalf Biały

Zmieniłem zdanie - Chrumburak nie jest już najmniej lubianym przeze mnie czarodziejem. Jest zbyt zabawny i wyróżniający się jak na to. Gulguldryk natomiast jest za nudny. Wyżej stawiam Burektora - z jednej strony nudna ekspozycja, z drugiej bardzo fajny stereotypowy dyrektor z paroma epickimi tekstami, pięknie recytujący przepowiednię, pocieszający wybrańca. Snejka nawet lubię ze względu na to, że lubi węże (i zaaplikowałby drobiowi czary ofensywne, niczym żmija aplikująca jad), chociaż prawie nic o nim nie wiadomo. I tu jest przepaść, bo kolejni czarodzieje są po prostu świetni: zakręcony wynalazca Spielmauster, zaglądający w pustkę Waldimors i przede wszystkim Barandalf, który chce rozświetlić cienie Bobroru i zawsze pyta "jak mogłeś?". :love:
I tak każdy z nich ma u mnie plusy w rankingu reksiowych postaci z racji tego, że jest czarodziejem, a więc włada wielką i ciekawą mocą, a do tego jest częścią tej magicznej, niejednoznacznej układanki.

Proponuję, żeby inne rankingi publikować w innych wątkach, żeby je ożywić (np. ranking mącenia do "Kto według mnie tak potwornie mącił").

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Cz, 25 sty 2024, 22:45
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL