Teraz jest So, 27 kwi 2024, 19:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
MałyProblem 
Autor Wiadomość
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 sie 2011, 09:44
Posty: 56
Lokalizacja: Wrocław Pozdrufki
Naklejki: 0
Post MałyProblem
Hej!
Mam mały problem z przejściem 2 ataku drobiu (zaraz po powrocie od Spielmaustera). Mam okropnie tandetna myszkę, a na touchpadzie sie nie da. Czy mielibyście dla mnie save zaraz po przejściu, ub jakieś dobre rady? Okropnie frustrujące to jest.

_________________
Spoiler:


Zaraz wracam, makaron na gazie zostawiłem.


Cz, 26 gru 2013, 23:15
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: MałyProblem
Hej!
Miałem ten sam okropny problem, kiedy to zachciało mi się niedawno pograć w RIC. Osobiście nie użyłem ani jednego save'a (?), a udało mi się znaleźć jakiś inny (dosyć dziwny) sposób przejścia murów. Może wydawać się on na początku nieco dziwny i tandetny, aczkolwiek mi akurat działał (i to za każdym razem, a wydawać by się mogło, że jest on przypadkiem). Za którymś tam razem, kiedy już się wkurzyłem oraz zniechęciłem co do tej gry (przez ten problem) przez przypadek przełączyłem RIC do paska narzędzi. Kiedy ponownie uruchomiłem tą grę (a przynajmniej, włączyłem z tamtego paska) myszka przestała się wieszać podczas kręcenia czarów oraz ogólnie jej działanie w grze zmieniło się na dobre. Wiem, to dziwne, ale mi pomagało. Kiedy przechodziłem mury za każdym razem wykorzystywałem ten dziwny sposób, po którym myszka nie przycinała się w grze. Niestety, w moim przypadku zaraz po takim użyciu trzeba było włączać grę od nowa, bo były z nią rożne problemy. Ale sam fakt, że chwilowo myszka działała dobrze, zachęcał mnie do stosowania tego sposobu. I nie daję tutaj jakichś 100% gwarancji, że to zadziała - może tylko mnie napotkało takie szczęście. Ale zawsze warto próbować, bo być może, będzie to strzał w dziesiątkę. Tak więc, życzę powodzenia.

PS: Wszelkie pytania dotyczące gier należy pisać w temacie ''Centrum Pomocy''.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 27 gru 2013, 00:14
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: MałyProblem
Łap link do sztuczki którą wstawił Pawel96: :D

Lub jeżeli nie chcesz, aby było nazbyt łatwo zainstaluj ułatwienie do Czarodziejów z tej strony

Zgodnie z tym co powiedział przedmówca: takie sprawy do Centrum pomocy

_________________
Obrazek


Pt, 27 gru 2013, 18:41
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 sie 2011, 09:44
Posty: 56
Lokalizacja: Wrocław Pozdrufki
Naklejki: 0
Post Re: MałyProblem
Dzieki wielkie za pomoc i sorka. :wink:

_________________
Spoiler:


Zaraz wracam, makaron na gazie zostawiłem.


Pt, 27 gru 2013, 22:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL