Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 09:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Gdzie jest zapis? 
Autor Wiadomość
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 21 lut 2021, 16:58
Posty: 3
Post Gdzie jest zapis?
Hej. Czy orientuje się ktoś gdzie jest zapis? Proszę też o nazwę tego pliku zapisu


N, 21 lut 2021, 17:01
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 paź 2020, 15:57
Posty: 406
Lokalizacja: Kraina Bajek
Post Re: Gdzie jest zapis?
w common są pliki Save, slot1, slot2, slot3, slot4

_________________
Za zdjęcia kolorowych robaków odpowiem na wszystkie pytania, które was dręczą


N, 21 lut 2021, 18:02
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Gdzie jest zapis?
Protestuję! Nie tylko te pliki, ale chyba praktycznie większość plików z rozszerzeniem .dta, podobnie jak to ma miejsce w RiC.
Tak więc dla absolutnej pewności polecam przy chęci przeniesienia zapisów skopiować cały katalog common, a do tego również plik wehikul.ini znajdujący się w głównym katalogu gry (nie przechowuje on co prawda stanu zapisu, ale pewne podstawowe ustawienia).
Dodatkowo, jeśli gra została zainstalowana w systemie Windows Vista lub nowszym pod ścieżką "C:\Program Files (x86)\AidemMedia\Reksio i Wehikuł Czasu" lub "C:\Program Files\AidemMedia\Reksio i Wehikuł Czasu", lub dowolną inną w "Program Files..." i nie jest uruchamiana z uprawnieniami administratora (nie pojawia się np. takie okienko przy włączaniu gry), zapisy nie znajdują się bezpośrednio w katalogu gry, a w całkiem innej lokalizacji: odpowiednio w "%LOCALAPPDATA%\VirtualStore\Program Files (x86)\AidemMedia\Reksio i Wehikuł Czasu", "%LOCALAPPDATA%\VirtualStore\Program Files\AidemMedia\Reksio i Wehikuł Czasu" lub analogicznej.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 21 lut 2021, 18:53
WWW
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 21 lut 2021, 16:58
Posty: 3
Post Re: Gdzie jest zapis?
Burak Chrumburak napisał(a):
w common są pliki Save, slot1, slot2, slot3, slot4

Hej. Właśnie zauważyłem i tak coś podejrzewałem, ale jak uruchomiłem grę to uruchomiła się od nowa, ponieważ gra była odtworzona na starym dysku gdzie był Windows 7, a przeniosłem zapis na nowy dysk Windows 10.

Dawid6 napisał(a):
Protestuję! Nie tylko te pliki, ale chyba praktycznie większość plików z rozszerzeniem .dta, podobnie jak to ma miejsce w RiC.
Tak więc dla absolutnej pewności polecam przy chęci przeniesienia zapisów skopiować cały katalog common, a do tego również plik wehikul.ini znajdujący się w głównym katalogu gry (nie przechowuje on co prawda stanu zapisu, ale pewne podstawowe ustawienia).
Dodatkowo, jeśli gra została zainstalowana w systemie Windows Vista lub nowszym pod ścieżką "C:\Program Files (x86)\AidemMedia\Reksio i Wehikuł Czasu" lub "C:\Program Files\AidemMedia\Reksio i Wehikuł Czasu", lub dowolną inną w "Program Files..." i nie jest uruchamiana z uprawnieniami administratora (nie pojawia się np. takie okienko przy włączaniu gry), zapisy nie znajdują się bezpośrednio w katalogu gry, a w całkiem innej lokalizacji: odpowiednio w "%LOCALAPPDATA%\VirtualStore\Program Files (x86)\AidemMedia\Reksio i Wehikuł Czasu", "%LOCALAPPDATA%\VirtualStore\Program Files\AidemMedia\Reksio i Wehikuł Czasu" lub analogicznej.

Dziękuję bardzo za zaangażowanie się. Niestety nie znalazłem na tym starym dysku, wczesniej skasowałem common w RiWC i próbuję odzyskać. Odezwę się co i jak, dziękuję :love: :D


Pn, 22 lut 2021, 18:54
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 21 lut 2021, 16:58
Posty: 3
Post Re: Gdzie jest zapis?
Jaki polecicie program do odzyskania plików z Reksia? :noisuper:


Pn, 22 lut 2021, 19:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL