Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIWC 
Autor Wiadomość
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sty 2022, 20:22
Posty: 8
Lokalizacja: Tu, potem tam.
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIWC
Moją ulubioną lokacją jest Średniowiecze, uwielbiam Turniej Rycerksi, czasami przechodzę go sobie po 5 razy. Fajne jest też to, że spotykamy słynną Monę Lisę i kota Leonardo Da Vinci i budujemy z nim helikopter. I właśnie w tej lokacji poznajemu Nostradamusa.

_________________
____________
miłego dnia :>
~smrk


Pt, 14 sty 2022, 13:01
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 11 sie 2020, 03:51
Posty: 224
Lokalizacja: Gdzie go wiatr tudzież środki komunikacji miejskiej poniosą
Post Re: Pogadanki o wszystkich postaciach i miejscach z RIWC
Ja podobnie jak przedmówcy kocham średniowiecze, oczywiście ze zbliżonych powodów - turniej, fajna budowa i spotkania z Nostradamusem. Plus to chyba taka najbardziej "nieliniowa" epoka. Trzeba trochę pogłówkować, poszukać informacji o tym i o owym, połazić, popytać... Przyjemnie. Ale uwielbiam też przyszłość, ze względu na ten niepowtarzalny, mroczny nastrój, fajne ścigacze, monolog Kretesa no i to, że tam najbardziej wychodzą te wszystkie anomalie czasowe, które tak bardzo lubię rozkminiać, jej! No i to przefantastyczne spotkanie z kogutami... Scena bardzo niepokojąca, smutna, ale no genialnie wciśnięta. Tylko same kanały się leciutko dłużą, zwłaszcza jak zna się już rozkład rur na pamięć. Dlatego chyba średniowiecze wygrywa, bo tam jak dla mnie takich nużących rzeczy nie ma, no i jest cudowny wybór świetnych postaci. Karczmarz ze swoim stryjem, Koń Robert, Kot Leonarda, Herold Harold... i genialni rycerze biorący udział w turnieju (co z tego, że ich cały "charakter" to tylko imiona?)

_________________
Mój avatar narysował MRX, za co jestem mu bardzo wdzięczny :love:


Śr, 31 sie 2022, 01:15
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL