Teraz jest N, 28 kwi 2024, 22:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Wehikuł czasu 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 4 lut 2008, 07:26
Posty: 273
Lokalizacja: Moskwa
Naklejki: 0
Post 
Oni niemówili w TV tylko fim oglądalem i tam pokazane było . Jak przypomne sobie tytuł to ci podam i sam zobaczysz .

_________________
Obrazek Obrazek


N, 24 sie 2008, 12:35
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
Obserwujemy przeszłość...tak samo jak nagramy coś na video i to sobie oglądniemy, ale nie zmieniamy przeszłości...
Te podróże w czasie o których pisaliście są inne od tych o których marzył człowiek...
Bo nie zmienią biegu historii - może to i dobrze...
A podróże w przyszłość też są inne...Bo w tych podróżach w filmach, była linia teraźniejszości,a oni przenosili się w przyszłość i wracali...a tak to przesuwa się też linia teraźniejszości szybciej...

Poprawiłem błąd w Twoim poście (zamiast "przyszłości" dałem "przeszłości") i usunąłem drugiego posta. :wink: - Artur


Pn, 25 sie 2008, 11:33
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Obserwujemy przeszłość...tak samo jak nagramy coś na video i to sobie oglądniemy, ale nie zmieniamy przyszłości...
Te podróże w czasie o których pisaliście są inne od tych o których marzył człowiek...
Bo nie zmienią biegu historii - może to i dobrze...
A podróże w przyszłość też są inne...Bo w tych podróżach w filmach, była linia teraźniejszości,a oni przenosili się w przyszłość i wracali...a tak to przesuwa się też linia teraźniejszości szybciej...

>> Ale to w filmach :). Bo na tym polega podróż w czasie. Ty wylatujesz a na ziemi upływają lata :).

Przykład podany przez Topka to jak najbardziej prawdziwa podróż w czasie.


Pn, 25 sie 2008, 11:41
YIM
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
xDominik napisał(a):
>> Ale to w filmach :). Bo na tym polega podróż w czasie. Ty wylatujesz a na ziemi upływają lata :).

Przykład podany przez Topka to jak najbardziej prawdziwa podróż w czasie.


Ale nie taka jak na filmach...kto by chciał nagle pojawić się bez odwrotu 30 lat później :?:


Pn, 25 sie 2008, 11:51
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Ale nie taka jak na filmach...kto by chciał nagle pojawić się bez odwrotu 30 lat później :?:

>> NO tak. ale w filmach możesz zrobić WSZYTKO, wiec to porównanie jest bez sensu jak lokata :P.

Ale w sumie ciekawie było by zobaczyć przyszłość :P, ale tak to jest w życiu człowieka, że nie można zmienić tego co się stało :/.


Pn, 25 sie 2008, 12:05
YIM
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
xDominik napisał(a):
Ale w sumie ciekawie było by zobaczyć przyszłość :P, ale tak to jest w życiu człowieka, że nie można zmienić tego co się stało :/.


Zobaczyć, a nie już tam zostać na zawsze...czyli to trochę inaczej...
Te podróże w czasie o których pisaliście są inne od tych o których marzył człowiek...te które reżyserował w TV to te o których marzył...
A podróże w przyszłość też są inne...Bo w tych podróżach w filmach, była linia teraźniejszości,a oni przenosili się w przyszłość i wracali...a tak to przesuwa się też linia teraźniejszości szybciej...

A tak to ta linia była tam dalej...
Przeszłość da się zobaczyć...przyszłości nie...
A poza tym jak w rakiecie szybko mija czas...przesuwa się też teraźniejszość...
Dalej jest w teraźniejszości...
:D
I nie da się wracać do swoich czasów...
Szkoda...


Artur napisał(a):
Poprawiłem błąd w Twoim poście (zamiast "przyszłości" dałem "przeszłości") i usunąłem drugiego posta. :wink: - Artur


Dzięki :x


Wt, 26 sie 2008, 14:59
WWW
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
A co do podróży w czasie to są jakieś hipotezy związane z Wielkim Zderzaczem Hadronów.
Jak myślicie?
Bo oni te protony będą zderzać, jak będą rozpędzone prawie do prędkości światła!

_________________
"Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu" - Jezus z Nazaretu


Cz, 11 wrz 2008, 15:39
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
A co do podróży w czasie to są jakieś hipotezy związane z Wielkim Zderzaczem Hadronów.
Jak myślicie?
Bo oni te protony będą zderzać, jak będą rozpędzone prawie do prędkości światła!

>> Podobno ma cofnąć czas o 0.03 sekundy (czy jakoś tak), gorzej, że może się wytworzyć czarna dziura i nie zniknąć :P.

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Cz, 11 wrz 2008, 18:21
YIM
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
xDominik napisał(a):
>> Podobno ma cofnąć czas o 0.03 sekundy (czy jakoś tak), gorzej, że może się wytworzyć czarna dziura i nie zniknąć :P.


Podobno jeżeli się utworzą czarne dziury to małe i NAWET nie pochłoną Ziemi!


Cz, 11 wrz 2008, 18:27
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
Podobno jeżeli się utworzą czarne dziury to małe i NAWET nie pochłoną Ziemi!

>> Oj tu się mylisz :). O ile mi wiadomo to te dziury są po raz bardzo silne i po dwa rosną. Tak więc zagłada będzie blisko, o ile czarna nie zniknie w ciągu kilku sec :).

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Cz, 11 wrz 2008, 21:28
YIM
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
xDominik napisał(a):
przybysz z Kurakis napisał(a):
Podobno jeżeli się utworzą czarne dziury to małe i NAWET nie pochłoną Ziemi!

>> Oj tu się mylisz :). O ile mi wiadomo to te dziury są po raz bardzo silne i po dwa rosną. Tak więc zagłada będzie blisko, o ile czarna nie zniknie w ciągu kilku sec :).


I tu się mylisz... Mądrzejsi od ciebie wyliczyli, wymierzyli, sprawdzili - że nie powstanie czarna dziura, która pochłonie naszą planetę tylko jakaś mała czarna dziura może, ale nie musi powstać i nie będzie zagrażać naszej planecie.


Pt, 12 wrz 2008, 14:54
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
przybysz z Kurakis napisał(a):
I tu się mylisz... Mądrzejsi od ciebie wyliczyli, wymierzyli, sprawdzili - że nie powstanie czarna dziura, która pochłonie naszą planetę tylko jakaś mała czarna dziura może, ale nie musi powstać i nie będzie zagrażać naszej planecie.

>> A skąd wiesz mądrzejsi :P. Na co się mają obliczenia skoro nawet ci prof.S.jonaliści nie wiedzą co się może wydarzyć w trakcie tego doświadczenia. Tak więc nic nie jest pewne.

PS. Nie wierz we wszystko co Ci mówią w TV/Radiu lub przeczytasz w gazecie/necie. :P

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pt, 12 wrz 2008, 21:22
YIM
Lider Podziemia

Dołączył(a): Śr, 25 lip 2007, 09:23
Posty: 1418
Lokalizacja: z Kurakis
Naklejki: 3
Post 
xDominik napisał(a):
>> A skąd wiesz mądrzejsi :P. Na co się mają obliczenia skoro nawet ci prof.S.jonaliści nie wiedzą co się może wydarzyć w trakcie tego doświadczenia. Tak więc nic nie jest pewne.

PS. Nie wierz we wszystko co Ci mówią w TV/Radiu lub przeczytasz w gazecie/necie. :P


Coś tam studiowali kilka lat...Nie wiem czy dobrze to wyliczyli, ale wiem, że bardziej od ciebie się na tym znają...


So, 13 wrz 2008, 09:03
WWW
Post 
Również jestem zafascynowana Wielkim Zderzaczem. Ciekawe co będzie? Może wreszcie dowiemy się jak powstał wszechświat.
Ale ne róbmy już offtopu :P .

@topic:
Jak myślicie kiedy Reksio dospawał sprężyny (te malutkie) bo w grze nie pokazywali tego :P .


Kretes napisał(a):
No bo przecież to jest oczywiste, że Reksio nie miał takiej animacji! No nie wierzę! Czego oni ich uczą w tych szkołach


:P


So, 13 wrz 2008, 09:06
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 lis 2008, 18:44
Posty: 76
Post 
wynalazł go nostradamus 8)

_________________
HEJHO fanom reksia !!!!
Wróciłem po dwóch latach.


Pt, 21 lis 2008, 19:23
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL