Teraz jest Wt, 23 kwi 2024, 18:56



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Pytania o uniwersum 
Autor Wiadomość
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Pytania o uniwersum
Heee


So, 7 kwi 2018, 17:10
Zgłoś post
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Pytania o uniwersum
Ciszu, ostatnio próbowałeś streścić sprawę, ale trochę chaotyczie to wyszło, więc spytam jeszcze raz.
Co stało się po Multiverse Crashu?
Co dokładnie stało się z Heav i Levem? Wspominałeś coś o "wygnaniu".
Co z Azenem?
Co z Hadesem, bo tu też jakieś dziwne rzeczy słyszałem?
A co z Lily?
Wiem, że Maxwell zginął w trakcie crashu i nie został wskrzeszony. A co z resztą? Kto żyje, kto nieco mniej?
Jak stwierdziłeś, wszyscy zachowali moce magiczne otrzymane podczas crashu, ale stracili inne umiejętności. Dlaczego więc dalej jestem mistrzem czarnej, a zdaniem niektórych nawet i administracyjnej magii, a nie mistrzem piromancji?

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


So, 7 kwi 2018, 17:24
Zgłoś post
Facet z Kosą i Sztucznymi Kłami
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 16 sty 2012, 04:47
Posty: 18
Lokalizacja: Nigdzie i wszędzie.
Naklejki: 0
Post Re: Pytania o uniwersum
Czemu Thanatos nagle jest kobietą?


So, 7 kwi 2018, 17:29
Zgłoś post
Demon (nie do końca) zapomnianej przeszłości
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 mar 2016, 16:18
Posty: 10
Post Re: Pytania o uniwersum
Wróżbito Macieju, jak już badasz sprawy uniwersum, to możesz mi powiedzieć, czemu to moje przyszłe ja to jełop taki?


So, 7 kwi 2018, 18:44
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Pytania o uniwersum
Doktor napisał(a):
Wiem że pytania mają dotyczyć przyszłości, ale dam też parę mniej-przyszłościowych pytań a bardziej przeszłościowych, zdarzały się zresztą odpowiedzi na przeszłościowe czy też teraźniejszościowe pytania lel

-Jak Alpha stał się Alphą, jakie macie informacje na temat tego że leniwca, jego życiorysu, kim on dokładniej jest? Ma jakieś dzieci, siostry, braci czy ojców? Czy może jest Arcywładcą Arcyrzeczywitości? :lol:
-Kto urobił Niebo, fajnie gdyby też pojawiła się historia tego waszego Nieba, spis władców czy cuś, przewidywana przyszłość też by się przydała żeby nie było że zadaje same przeszłościowe pytania.
-Ano też chciałbym usłyszeć streszczoną historię Ziemii Nieśmiertelnych oraz przewidywaną przyszłość planety na których znajdowały się te ziemie
-Podaj 5 możliwych alternatyw tego, co się stanie z Tunelem Czasu do którego możemy wejść przez jezioro na podwórku Reksia czy też inne leje czasowe usiane tu i tam.
-Podaj 5 alternatyw przyszłości Krainy Czarów

xd

Nie wiem, jakich bzdur się nasłuchaliście w tej tragikomedii Pana Pana, więc przedstawię wersję prawdziwą, czyli taką, która była naprawdę.

1,2. O przeszłości Alphy wiadomo tyle, że od wieków zmagał się z pierwotnym złem, które zwało się Lazariusem. W momencie, kiedy światło przezwyciężyło mrok, stworzył świat, a także cztery arcyświaty, zwane dalej Niebem, Czyśćcem, Piekłem i Chaosem, którym przydzielił konkretnych opiekunów, w postaci Heavensiss, Leviathana i Azenesaia. Po tym zdarzeniu wziął i poszedł spać. Leń cholerny.
Najbardziej rozbudowane było Niebo, toteż wszyscy chcieli nim rządzić, ale w gruncie rzeczy początkowo odpowiednią siłę mieli wówczas Lev i Azen, bo Heav była wówczas zbyt młoda. Skończyło się tak, że doszło do rywalizacji między braćmi, która doprowadziła do tego, że Azenesai wyrzekł się więzi rodzinnych i objął władzę nad Piekłem.
Leviathan zapanował wówczas nad Niebem i Czyścem i zaczął przyuczać Heavensiss do zawodu. heee. Ale wtedy też Alpha przewrócił się na drugi bok wieczności i tak oto powstali inni aniołowie, w tym Nestardiel i Lily.
Lev dla lepszego kontaktu z pozostałymi arcyświatami stworzył posłańców, w postaci mnie, Elegita, Sir Beneta, Sorrowa, Fanaberię, Vladimira, Trickstera i Midnighta. Przez tego ostatniego oszalał, a pokłosiem tego okazało się objęcie przez Heav władzy nad Niebem i Czyścem.
Resztę historii znacie.

3. Ziemia nieśmiertelnych była jedną z wielu Ziemi testowych, która nie dość, że nie doprowadziła siebie samej do autodestrukcji, to jeszcze zyskała sporą rangę w międzywymiarowych przetasowaniach. No, ale ostatecznie zniszczył ją Azen śmiercionośnymi oparami, toteż jej mieszkańców importowano do dalekich krain.
4. Można również trafić do miejsca, w którym:
- Czarnoksiężnik mówi dobranoc,
- Jest złoty pociąg i pieniądze z Amber Gold,
- Znajduje się Atlantyda,
- w sumie wszędzie można trafić, co ja się będę produkował.
5. Nie, bo to spoiler. Hee



Wt, 10 kwi 2018, 12:19
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Pytania o uniwersum
Kronos napisał(a):
Czemu Thanatos nagle jest kobietą?


Zawsze nią była. Po prostu lata swojej młodości spędziła w innym miejscu, gdzie chodziła ze mną do szkoły. Hee.


Wt, 10 kwi 2018, 12:28
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Pytania o uniwersum
Super Reksiu napisał(a):
Wróżbito Macieju, jak już badasz sprawy uniwersum, to możesz mi powiedzieć, czemu to moje przyszłe ja to jełop taki?


Owszem i to w każdej alternatywie rzeczywistości.


Wt, 10 kwi 2018, 12:29
Zgłoś post
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Pytania o uniwersum
Powtórzę pytania, które raczyłeś olać.

Ciszu, ostatnio próbowałeś streścić sprawę, ale trochę chaotyczie to wyszło, więc spytam jeszcze raz.
Co stało się po Multiverse Crashu?
Co dokładnie stało się z Heav i Levem? Wspominałeś coś o "wygnaniu".
Co z Azenem?
Co z Hadesem, bo tu też jakieś dziwne rzeczy słyszałem?
A co z Lily?
Wiem, że Maxwell zginął w trakcie crashu i nie został wskrzeszony. A co z resztą? Kto żyje, kto nieco mniej?
Jak stwierdziłeś, wszyscy zachowali moce magiczne otrzymane podczas crashu, ale stracili inne umiejętności. Dlaczego więc dalej jestem mistrzem czarnej, a zdaniem niektórych nawet i administracyjnej magii, a nie mistrzem piromancji?

I za karę, że olałeś, jeszcze kilka.

Który Władca Arcyrzeczywistości patronuje Chaosowi? Czy może czwarty Arcyświat nie ma patrona? Czy to stamtąd pochodzi Kronos, Thanatos, Pan, Hades i reszta Olimpijskiej rodziny?
Czym są Ziemie Testowe, jak Świat Nieśmiertelnych? Kogo tam testowano? Czy mógłbyś wskazać nam łotra, który ich testował, żebyśmy za karę mogli i jego dorwać i przetestować?
Czy Pierwsze Narzędzia istniały lub istnieją naprawdę, czy również były one wymysłem chorej wyobraźni Pana?
Ogólnie to czemu tak często w Cyrku pojawiały się lokacje ze Świata Nieśmiertelnych? Czy miało to jakiś związek z testowaniem ziem przez jakiegoś dziada?

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Wt, 10 kwi 2018, 16:10
Zgłoś post
Przystojniak Po Wylewie
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:20
Posty: 298
Naklejki: 100
Post Re: Pytania o uniwersum
Kod:
Co stało się po Multiverse Crashu?

He.
He.
He.
Połączyły się ze sobą arcyświaty i znane dotychczas obiekty testowe. Przebudził się Alpha, ale wbrew temu, co wszyscy myśleli, nie zmiażdżył on Midnighta, ale za to strzelił na wszystkich mocnego focha i poszedł najpewniej na jakieś transcendentne piwo z Fictionem czy inną podobną mu kreaturą. Hee.
Kultyści uważają, że to jego próba, ale ja nie podchodziłbym do tego aż tak optymistycznie.
Kod:
Co dokładnie stało się z Heav i Levem? Wspominałeś coś o "wygnaniu".

Po odzyskaniu świadomości nie chcieli zmienić swojego postępowania, toteż wylecieli z gildii za sprawą jej nowego szefa. Niewykluczone, że wciąż ulegają jakiejś manipulacji, ale póki co nie jesteśmy w stanie tego wybadać. Bujają się z wnuczkiem.
Kod:
Co z Azenem?

Wciąż trzyma się z The Dominators i formalnie jest członkiem tej organizacji. Z tego co jednak wiem, nie udziela się tam zbyt często, być może czekając na to, aż Dervill i Midnight sami się wytłuką.
Lucjana nikt nie widział od wydarzeń związanych z wojną o Eldshire.
Kod:
Co z Hadesem, bo tu też jakieś dziwne rzeczy słyszałem?

To kłamca i złodziej, który od czasów multiverse crashu wciąż spiskuje z gildią Midnighta i swoją drogą rządzi państwem.
Kod:
A co z Lily?

Kocha Nesta, a on ją. Arcymagowie gildii.
Kod:
Wiem, że Maxwell zginął w trakcie crashu i nie został wskrzeszony. A co z resztą? Kto żyje, kto nieco mniej?

No spoiler.
Ale troszkę nas ubyło i przybyło.
Kod:
Jak stwierdziłeś, wszyscy zachowali moce magiczne otrzymane podczas crashu, ale stracili inne umiejętności. Dlaczego więc dalej jestem mistrzem czarnej, a zdaniem niektórych nawet i administracyjnej magii, a nie mistrzem piromancji?

Nie jesteś. Oszukujesz się przez całe życie. Heee.
Kod:
Który Władca Arcyrzeczywistości patronuje Chaosowi?

Tam to mają inną hierarchię i nie określają się w ten sposób, ale jak rozumiem, to wciąż rządzi tam Zeus.
Kod:
Czy może czwarty Arcyświat nie ma patrona?

Ma ich od cholery i każdy zajmuje się czymś innym.
Kod:
Czy to stamtąd pochodzi Kronos, Thanatos, Pan, Hades i reszta Olimpijskiej rodziny?

No.
Kod:
Czym są Ziemie Testowe, jak Świat Nieśmiertelnych? Kogo tam testowano? Czy mógłbyś wskazać nam łotra, który ich testował, żebyśmy za karę mogli i jego dorwać i przetestować?

Alpha testował tam życie przed swoim zaśnięciem.
Kod:
Czy Pierwsze Narzędzia istniały lub istnieją naprawdę, czy również były one wymysłem chorej wyobraźni Pana?

No istniały, co by nie istniały, ale dawno, mniej więcej w latach kształtowania pierwszych ziemskich cywilizacji. W nowym uniwersum raczej takowych już nie ma, a zastępowane są przez magię.
Kod:
Ogólnie to czemu tak często w Cyrku pojawiały się lokacje ze Świata Nieśmiertelnych? Czy miało to jakiś związek z testowaniem ziem przez jakiegoś dziada?

Pytaj Pana, nie mnie



Wt, 10 kwi 2018, 18:24
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL