Teraz jest 18 sty 2021 16:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5995 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 395, 396, 397, 398, 399, 400  Następna strona
NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman

Naklejki: 5
Post Re: NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ
Bo makaron wykipiał.

Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58

10 lut 2016 19:15
Lider Podziemia

Naklejki: 2
...Uff-Pomyślał Reksio, Reksio myślał że mogło to być coś straszniejszego, ale jednak to tylko wykipienie makaronu, a może jednak to coś strasznego?
Tak więc Reksio ruszył do nory Kretesa, miał na sobie zegarek, i o dziwo, zdziwił się, bo nie pamiętał żeby miał na sobie kiedykolwiek zegarek. Była godzina 11:21
Potem jednak Reksio znów spojrzał na zegarek, i była godzina 22:01, lecz na niebie świeciło wciąż słońce, potem jednak nagle, pojawił się na nim Księżyc i zapadła noc, Reksio nie zwrócił na to uwagi.
Reksio przemierzał Norę Kretesa, trafił do małego pokoiku z Księgą Gości, lecz litery z księgi nie mogły się ułożyć w sensowny wyraz, Reksio też na to nie zwrócił uwagi, ruszył więc do Kuchni, by obczaić ten makaron, a tam co? Kula dżdżownic, która chciała pożreć Reksia!...
C.D.N

Hoc heros noster est tolek boobie cum utique cognoscetis eum iam summa doluere mei semper feles, qui intelligit id quod est bene notum est princeps cohors bulla selectus verissima sit hic dominus vult quod ad suum pertinet amiculos

11 lut 2016 11:24
Bardzo Stary Norman

Reksio uciekając wpadł do stawu, i tam był...

Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58

14 lut 2016 12:52
Lider Podziemia

Wielki Elektryczny Węgorz, który kopnął prądem Reksia i dzięki temu Reksio się obudził.
Jak się okazało, to co przed chwilą Reksio przeżywał było snem, a nie prawdą, Reksio obudził się na podwórku, koło Kretesa który był żabą.
Jak się okazało, TKTPM użył iluzji na Reksiu, i wtedy, kiedy TKTPM zamienił Kretesa w żabę, użył na Reksiu czaru "sen" by go oszołomić.

Jednak, Reksio odebrał TKTPM różdźkę, który nie spodziewał się tego, że Reksio tak szybko się ocknie, i zamienił TKTPM w żabę, oraz odmienił Kretesa.
Reksio i Kretes ruszyli za pomocą Teleportek 2.0 do Magicznej Pułapki Mocy, gdzie trafili do Nowego Pałacu TKTPM, tam spotkali Mistrza, który okazał się szkieletem Kretona, i trzymał uwięzioną w Lochac Molly.
Mistrz jednak przeszkodził Reksiowi, gdyż przeteleportował ich do Lochów, do tej samej celi z Molly, jednak jak się okazało, kraty celi były bardzo twarde.
Mimo to, udało się im wydostać z Lochów, a wydostali się za pomocą...
C.D.N

Hoc heros noster est tolek boobie cum utique cognoscetis eum iam summa doluere mei semper feles, qui intelligit id quod est bene notum est princeps cohors bulla selectus verissima sit hic dominus vult quod ad suum pertinet amiculos

14 lut 2016 13:04
Bardzo Stary Norman

Łomu.Kretes miał go po przygodzie w Paryżu.

14 lut 2016 16:29
Lider Podziemia

...Reksio wraz z Kretesem ruszyli do Mistrza. (WOW, 400 STRON NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ OPOWIEŚCI XD)
Reksio wyciągnął swą różdżkę, i rozpoczął się pojedynek.
Pojedynek długo trwał, i w międzyczasie Kretes się zdrzemnął, wygrał Reksio.

Wraz z pokonaniem Mistrza, Nowy Zamek TKTPM (Już pokonanego) zaczął się zapadać, i Reksiowi już nie groził TKTPM, który chciał go uwiezić w wiecznym śnie, Reksio i Kretes spokojnie wrócili na podwórko za pomocą Kopca, który utworzyły Teleportki 2.0, które działały na kompletnie innej zasadzie, ale mniejsza z tym.
Reksio wraz z Kretesem i resztą, w tym Molly wrócili na podwórko.

11 lat później
Był rok 2016, dokładniej jego początek, luty.
Reksio wraz z Kretesem nie mieli specjalnie sporo przygód, jedynie no Kretes zwiedził raz Pokopane, może dwa razy.
Tak więc, była zima, a Kretes sobie łowił w zamarzniętym stawie ryby, przypomniała mu się jego stara przygoda, która zaczęła się podczas wędkowania w zamarzniętym stawie.
Reksio natomiast ruszył do lasu, w poszukiwaniu grzybów, zamiast grzybów jednak Reksio napotkał tam...
C.D.N

14 lut 2016 16:43
Bardzo Stary Norman

Stryja Maćka który balansował na balkoniku pomiędzy drzewami.Ale co on tu robi.Pomyślał Reksio przecież żył on jakieś pięćset lat temu.

Ostatnio edytowano 05 sty 2020 13:35 przez Pan Kreton Dykta 10, łącznie edytowano 1 raz

14 lut 2016 20:10
Lider Podziemia

...Reksio zapytał Maćka co tutaj robi.
Maćko przemówił:
-O Reksiu! Mój ojciec opowiedział mi historię o tobie, którą usłyszał od dziadka, a ten od pradziadka i tak dalej.
-Czyli nie jesteś Stryjem Maćkiem?
-Nie, jestem jego potomkiem, Stryjem Maćkiem XI, słyszałem wiele o nim, choćby o tym, że udawał trofeum w Karczmie pod Różą, heh, balansuje tu sobie pomiędzy drzewami, trafiłem tu z Warszawy, całą drogę na balkoniku.
-Może, ruszysz na Podwórko, do mnie i Kretesa?
-Z chęcią-Odpowiedział potomek Stryja

Tymczasem Kretes, próbował nadal coś wyłowić w stawie, nagle jednak lód zaczął pękać, wynurzył się z niego jakiś kret, który był nurkiem
-E, proszę pana? Jak się tu pan dostał?
-O Kretes! Dostałem się tu za pomocą Śluz, do tego jeziora, całkiem zagracone było na dnie.
Kret miał głos, który wydawał się znajomy Kretesowi, w końcu Kret ściągnął maskę, i okazało się że to był...
C.D.N

15 lut 2016 15:36
Bardzo Stary Norman

Ramon.Powiedział że Pocomanemu grozi zagłada z powodu...

19 lut 2016 16:38
Lider Podziemia

przebudzenia się Prapragada...

-Ramonie! Witaj! Ale nie pomyliłeś się przypadkiem, to przecież chyba o Pragada ci chodzi.
-Nie Kretesie. Prapragad jest znacznie groźniejszy, zapomniany, i zapisany tylko w prastarych legendach. Mówią że jest ojcem wszystkich Dinożarłów
-Łomatku! A jak on wygląda chociaż?
-Jest on duży, fioletowy, jak Pragad. Tylko ma znacznie większą głowę, okropnie długi ogon i zęby, oraz 16 kończyn, nie ma rąk, tylko duże, nogi
-Duże nogi mówisz, skoro nogi duże, to jak w ogóle duży on jest
-Wygląda mi na ponad 100 metrów
-A gdzie ty go widziałeś, zrobił on jakąś demolkę?
-Niestety...tak. Zniszczył on część Pokopane, nie wiemy gdzie jest, poniszczył trochę i uciekł, jest przerażająćy jak Brodżilla z japońskich filmów. Mówią że zmierza do śluz.
-No to nie fajnie, ale chyba nie chcesz mnie wziąć na siłę do Pokopanem? Ja się nie zgadzam. Po moich poprzednich przygodach tam nie mam już siły na łażenie po Pokopanem i spotykanie się z potworami. Wcześniej Janusz i Pragad, potem to ogromne wonszopodobne cuś. Nie mam siły!

Po narzekaniach Kretesa na podwórko doszedł Stryj Maćko wraz z Reksiem, jednak nagle staw zaczął pękać.
Wszyscy oddalili się jak najdalej, biegiem od stawu. I dobrze że tak zrobili, okazało się, że nagle spod zamarzniętego stawu wypłynął...
C.D.N

19 lut 2016 17:00
Bardzo Stary Norman

Na szczęście to był tylko węgorz elektryczny pomieszany z dodo,wszyscy odetchneli z ulgą.Kretes powiedział Reksiowi i Maćkowi o potworze,Nowy stryj zasugerował że to ich problem,reszta się z nim zgodziła więc Ramon sobie poszedl ale powiedział że niedługo wróci.Tymczasem Reksio i reszta za czeli gadać o...

19 lut 2016 17:34
Lider Podziemia

...ich przeżytych dawnych przygodach.
Ramon wrócił do stawu, i zanurkował w nim, wrócił on do Śluz, a Reksio z Kretesem sobie gadał i gadał.
W końcu, wszyscy wyruszyli do Nory Kretesa, gdzie zjedli kolacje.
Kretes oprowadził Maćka po norze, dotarli oni do piwnicy.

No i sobie połazili, i połazili, Nora była całkiem spora, zwiedzili oni piwnicę, Księgę Gości, galerię, którą utworzyli jacyś użytkownicy z niejakiego forum.
Reksio po jakimś czasie zaproponował pójście do Forum.
-Forum? Ja tam nie idę! A raczej nie jadę! To głęboko dosyć, aż pod Pokopane...zresztą, w sumie lepiej, kiedyś jak było w mojej Norze to ciężko mi było usiedzieć tu, ciągle słyszałem jakieś hałasy! Dobrze, że przenieśli je, ale ja tam nie jadę!
Reksio zaczął dyskutować z Kretesem, trochę się pokłócił ale jednak tak po "przyjacielsku" w końcu Stryj zaproponował żeby jednak pojechać, i postanowiono pojechać.

Reksio wraz z Kretesem ruszyli do windy, znajdującej się w małym, brundym i ciemnym pomieszczeniu. Wybrali oni przycisk "forum", lecz jednak nie działał, komputer windowy miał error?
Tak więc, wybrano przycisk "wentyle", wentyle były wbudowane w forum, i poruszali się po nich goście, którzy nie mieli konta na forum.
Winda pojechała, gdy Reksio dojechał, dotarli do pewnej wieży, w której znajdowały się tunele prowadzące do zakamarków forum, oczywiście wentyli nad tymi zakamarkami.
Jednak nikogo tu nie było...kompletnie. Gdy Reksio z Kretesem ruszyli do tunelu, ujrzeli że jest on urwany. I rzeczywiście, był on urwany, i jedyne co zostało z forum to wieża z wentylami...reszta forum to były jedynie ruiny, gruz i kamienie. Od czasu do czasu w ruinach migało jakieś światełko, ale głównie to były tu ruiny.

-Re, Reksiu. Możesz zobaczyć na tym zegarkopodobnym złomie od Koguta który mamy rok? Coś mi tu, śmierdzi-Powiedział zaniepokojony Kretes.
Reksio popatrzył na urządzenie, które było zegarkiem, pokazującym nie tylko godzinę ale także rok, epokę i takie tam. Zbudowane było ze zwykłego zegarka i jakiegoś złomu, które zostało po dawnej inwazji ufo na podwórko.
Tak więc, był Rok 2018, godzina 19:30, podczas przejazdu windą, Reksio, Maćko i Kretes przenieśli się o rok w przyszłość.
Po chwili nagle nastąpiło trzęsienie ziemii, było ono wywołane przez...
C.D.N

20 lut 2016 13:05
Bardzo Stary Norman

Ramona.Ramon siedział na grzbiecie prapragada.Ramon powiedział:
-Hahaha!!Musiałem że was znajdę.Zniszczyłem to Forum i teraz zniszczę was !Szukałem was jakieś puł roku,gdzie wy byliście ? Nie ważne ! Prapragadzie na nich !
Wtedy w ostatniej chwili pojawił się...

20 lut 2016 14:22
Bezpieczeństwo Forum

Naklejki: 7
...GIGANTYCZNY PLACEKTM. Przyciągnął on uwagę potwora, który, miast atakować bohaterów, zasiadł do uczty. Okazało się, że Prapragad był po prostu głodny, po jedzenie znów zapadł w sen. Ramon nie wytrzymał psychicznie - rzucił wszystko i założył wytwórnię marihnuanenuhnunaehnuaheanahuaheauenheuene specjalnego przeznaczenia. Reksio postanowił przerobić dziwny zegarek na wehikuł czasu. W sumie poszło szybko, bo Kretes, niosąc narzędzia, potknął się, a młotek, który m.in. dźwigał uderzył z ustrojstwo. Wtedy bohaterów oślepił jasny blask (DONT FAKIN SEJ). Gdy otworzyli oczy...

Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015

20 lut 2016 20:06
Lider Podziemia

...Cofnęli się w czasie o parenaście lat, dokładniej to do czasu, kiedy Reksio rozbił się na Wyspie Skarbów...
Nasi bohaterowie przeżyli sporo przygód, których nie chcę mi się opisywać, bo było by za długo, ale powiem tyle, fajtułapa Kretes wywołał tyle zamieszań czasoprzestrzennych, że zmieniło on kompletnie linię czasową.
Co się stało w wyniku tego, i jak to się dokładniej stało?
No, Kretes próbując naprawić zegarek, bo się popsuł wywołał falę magnetyczną, która zmieniła pogodę, w wyniku tego, Reksio się nie rozbił na Wyspie!!!
Ale w takim razie co? Nie zapanowała burza, jednak mimo to, Reksio ujrzał Wyspę i dopłynął na nią. Spotkał tam Robinsona i ochronił wyspę przed piratami.
Tak, jednak w końcu, Reksio został porwany przez piratów i związany. Jako że Reksio się nie rozbił, to nigdy nie uratował go czerwony krab. Tak więc czerwony krab, który przeciął sieć, w którą był zaplątany Reksio i różowa ośmiorniczka, postanowili że popłyną pod statek piratów. Zrobili oni tam masakrę, zanim dwa żuczki dostarczyły list, i zatopiły statek. Reksio się sam wywiązał i uciekł z Wyspy, zanim napadło ją UFO.
Tak więc, linia przez to wydarzenie kompletnie się zmieniła, i Reksio wraz z Kretesem nigdy się nie spotkali. Tak więc nie polecieli oni do Układu Kurana, i co się stało? Układ Kurana został podporządkowany Kornelkowi, a planeta Kurakis została zniszczona przez Jajo Śmierdzi.
Reksio wraz z Kretesem i Maćkiem, przenosili się za pomocą zegarka, i widzieli jak to historia jest zmieniona. Reksio przeżył wiele przygód, ale innych, alternatywnych...a zresztą, po jakimś czasie, dokładniej po jakiś 24 godzinach, Reksio i Kretes zostali po prostu wymazani z historii bo sami w sobie byli jednym wielkim paradoksem.

Tak więc, po wydarzeniach na wyspie skarbów, alternatywny Reksio postanowił sobie pobiegać...
C.D.N.

20 lut 2016 21:01
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5995 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 395, 396, 397, 398, 399, 400  Następna strona