Teraz jest Śr, 24 kwi 2024, 19:19



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Stwórz własnego bohatera 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post 
Gatunek: Elf Mroczny
Imię: Mroczne Elfy przeważnie nie mają imion, tylko numery-tutaj jest to 45453443412009219031298702387. Zwany jednak Czarnelfem.
Wiek: Osiemdziesiąt lat, w skali elfickiej jest to wiek dwudziestu lat.
Wygląd: Niebieska skóra, długie, czarne włosy, wysoki i chudy. Granatowe oczy, co jest u Mrocznych Elfów częste.
Świat ojczysty: Sagamia, konkretnie Kontynent Północny.
Moce: Takie, jak u innych Mrocznych Elfów: rozbarwienie, czyli brak kolorów. Elf staje się mniej widoczny, ale w jego miejscu obraz dziwnie faluje.
Charakter: obojętny na wszystko i niezwykle dokuczliwy, ale nawet niebardzo, biorąc pod uwagę gatunek.
Inne: Jedyny Mroczny Elf, który stoi (zazwyczaj) po stronie Jasnych Elfów. Sztukę błyskawicznego obrotu i odrąbania komuś głowy opanował do perfekcji, co jest ważne przy tępieniu zła. Inaczej to ono odrąbuje głowę.

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 3 sie 2010, 19:38
Kośćposting
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 gru 2009, 21:04
Posty: 164
Naklejki: 0
Post 
mój to
Ghost
łowca nagród
Sprzęt: pistolet, pistolet elektryczny, działo jonowe, wyrzutnia plazmy jonów i lasera, łuk, mroczna peleryna, maska z czaszki jednorożca,

_________________
Byłem DAVIX :kuratoren:


Śr, 4 sie 2010, 09:02
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 3 lip 2010, 11:04
Posty: 138
Lokalizacja: Koszalin
Post 
Imię-Kambo Bambo
Nazwisko-Golo Molo
Miekscowość-Nigeria
Wygląd-jest murzynem,ma 211cm wzrostu,ubiera z w majtki z liśći.
Wrogowie-Rekin młot,Krokodyl Nilowy,Szympans Goryl i arcy wróg King Kong(jak chcesz tych wrogów poznać zajrzyj do encyklopedii :lol: )

_________________
Nie chowaj nienawisci po wieczne czasy,ty,ktory sam nie jestes wieczny-Arystoteles
Milczący głupiec nic nie różni się od nic niemówiącego mędrca-Molier
Nie ma dobrej wojny,ani złego pokoju-Benjamin Franklin
Nie ma ciekawości bez przyczyny-Albert Einstein




Znalazłes swietną parodię w Reksio i Wehikuł czasu? Dobrze jakbys podzielił się tym w dziale tej gry w wątku ,,Parodie".


So, 21 sie 2010, 04:03
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 3 lip 2010, 11:04
Posty: 138
Lokalizacja: Koszalin
Post 
Przesuń napisał(a):
Imię-Kambo Bambo
Nazwisko-Golo Molo
Miejscowość-Nigeria
Wygląd-jest murzynem,ma 211cm wzrostu,ubiera z w majtki z liśći.
Wrogowie-Rekin młot,Krokodyl Nilowy,Szympans Goryl i arcy wróg King Kong(jak chcesz tych wrogów poznać zajrzyj do encyklopedii :lol: )

_________________
Nie chowaj nienawisci po wieczne czasy,ty,ktory sam nie jestes wieczny-Arystoteles
Milczący głupiec nic nie różni się od nic niemówiącego mędrca-Molier
Nie ma dobrej wojny,ani złego pokoju-Benjamin Franklin
Nie ma ciekawości bez przyczyny-Albert Einstein




Znalazłes swietną parodię w Reksio i Wehikuł czasu? Dobrze jakbys podzielił się tym w dziale tej gry w wątku ,,Parodie".


So, 21 sie 2010, 04:04
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 mar 2011, 13:08
Posty: 175
Lokalizacja: Planeta Reach
Naklejki: 0
Post Re: Stwórz własnego bohatera
Imię:nieznane
Nazwisko:nieznane
Moce:latanie,strzelanie kulami (podobne do kul Ghastów)
Wygląd:Czarna bluzka,spodnie,rękawice,peleryna,buty i kaptur
Głowa:trupia czaszka
Broń:wyrzutnia rakiet,miecz świetlny,blaster plazmowy itd.
Wiek:500 wieków

Wrogowie:mały krokodyl,elektrycy,listonosze,Indiana Jones,Reksiu

_________________
Mirëmbrëma! Zjadłem już ciastka! Jestem! Halo?
Co tu się odbywa? Bo ja ni wim! Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, przyjdź pan jutro! Albo najlepiej w ogóle! Bo ja się nie znam!
Mój avatar powstał w profesjonalnym programie graficznym zwanym Pejnt.
PC > PSP > PS3 > PS Vita > PC > Xbox 360
Obrazek


Cz, 23 lut 2012, 21:00
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Stwórz własnego bohatera
Gatunek: Wiedźma
Imię: Perry
Nazwisko: Halliwell
Płeć: Kobieta
Wiek:23
Moce: telekineza, wizja, spowolnienie molekuł, empatia,
Teleportacja: Nie
Wygląd: Czarne włosy, jasna karnacja, brązowe oczy
Świat ojczysty: Ziemia
Miejsce zamieszkania: San Francisco, USA
Charakter: Dobra wiedźma, miła dla wszystkich, otwarta, imprezowiczka.
Powiązania rozinne: Melinda Halliwell [matka], Ray Jenkins [ojciec], Pansy Halliwell [siostra bliźniaczka], Chris Perry Halliwell [wuj], Wyatt Matthew Halliwell [wuj], Piper Halliwell [babka], Phoebe Halliwell [babka-ciotka], Paige Matthews [babka-ciotka], Prudence Halliwell [† babka-ciotka], Patricia Halliwell [† prababka], Penelope 'Penny' Halliwell [Praprababka], Melinda Warren [Praprzodkini]

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Cz, 23 lut 2012, 22:16
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 mar 2011, 13:08
Posty: 175
Lokalizacja: Planeta Reach
Naklejki: 0
Post Re: Stwórz własnego bohatera
Daję więcej informacji:
Imię:Nieznane
Nazwisko:Nieznane
Wygląd:Taki sam
Głowa:Trupia czaszka kota
Moce:Takie same i jeszcze niewidzialność,zamiana w chomiko-wilko-człowieko-potwora i zamiana w niezniszczalny metal
Broń:Oprócz tamtych działko,bomba atomowa,armaty,karabin maszynowy,paralizator,posick samonaprowadzający i blaster megajonowy
Wiek:500 wieków choć wygląda na 20 lat
Charakter:Zły
Historia:Gościu obudził się w jaskini.Nic nie pamiętał ale chciał być zły.Wypróbował moce bo o nich wiedział.I zaczął być zły.
Ograniczenia:W niezniszczalny metal może się zmienić raz na tydzień.Niewidzialność:Raz na jedną godzinę.Bardzo boi się Reksia.
Wrogowie:Mały Krokodyl-Mały to skrót od Mały Assassin Łgarz typu Y.Krokodyl z dłuższym rozgałęzionym palcem (Y).Ubrany w czarny kostium.Ma sztuczną inteligencję wsczepioną przez Wariata.
Wariat:Gościu który ma ogrom sztucznych inteligencji.Jego znani ludzie to:Reksio LE,Mały Krokodyl,Dart Wader i Osiłek Mocny Assassinek.
Reksio LE:Super wersja Reksia.Ma armatki wodne,Pistolet dźwiękowy i Herosa (kretesa) do obrony.Heros z kolei może podkopywać wrogów i ma działko jonowe.
Dart Wader:Wariat strzelający do kur.Boi się kotów ale założenie dyni rozwiązuje problem.Wygląd:Czarny ludzik z dynia na głowie.Broń:Krótki miecz świetlny,blaster.
Osiłek Mocny Assassinek:Osiłek z dwoma mieczami z tytanu.
Elektrycy:Organizacja.Każdy ma miotacz lawy i fioletowe spodnie.
Listonosze:Agencja.Każdy ma działko ropy naftowej i zieloną spódniczkę.
Indiana Jones:Indiana Jones.Ponieważ bohater nie bał się wężów a Indy tak pokłócili się.Do obrony ma sępa i bicz.Posiada karabin laserowy.
Reksio:O czym my tu piszemy?O reksiu.Nasz zdenerwowany przyjaciel ma do dyspozycji Koguta,Dinożarła i Kornelka.Do obrony działko na węgiel.
Poddani:Szturmofcy-Klony Maślany i Anusiaka.Mają blastery rakietowe.Anusiakowie są bardzo silni.Maślanowie umieją przekupować.
Przyjaciele:Miśuś-Miś który umie tworzyć czarne dziury.Avadakedavrarczyk:Zmyślony przyjaciel.Ma różdżki naładowane zaklęciem śmierci.

_________________
Mirëmbrëma! Zjadłem już ciastka! Jestem! Halo?
Co tu się odbywa? Bo ja ni wim! Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem, przyjdź pan jutro! Albo najlepiej w ogóle! Bo ja się nie znam!
Mój avatar powstał w profesjonalnym programie graficznym zwanym Pejnt.
PC > PSP > PS3 > PS Vita > PC > Xbox 360
Obrazek


N, 26 lut 2012, 13:36
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 6 wrz 2014, 20:36
Posty: 16
Lokalizacja: Ty dobre, dobre, nazwe tak swoją najnowszą kanapkę.
Naklejki: 0
Post Re: Stwórz własnego bohatera
Odkop

Imię: Autr
Nazwisko: o8
Wygląd: Niebieski Kret z mieczem świetlnym w ręku
Lokalizacja: Jakaś jest
Przedmiot towarzyszący: Zielony miecz świetlny który nie ma jakichkolwiek zastosowań prócz tego że można nim poszukać skarpetek pod łóżkiem.
Zawód: Jakiś jest
Zainteresowania: Jakieś są
Moce: Powtarzanie na Chatcie tego co ktoś o nim napisał.


Pt, 19 wrz 2014, 19:20
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 4 sie 2011, 10:42
Posty: 312
Naklejki: 3
Post Re: Stwórz własnego bohatera
Imię: Ahmed
Nazwisko: Abullah
Wygląd: Mega wajny strój ahmeda, czyli ubranko stereotypowego muzułmana.
Pochodzenie: Irak
Broń: Szabliscze, bomba którą może wysadzić
Charakter: Wybuchowy xD
Moce: Wysadzanie bolesnych bomb, mówienie.
Inne: Jest Ahmedem.

_________________
Zwycięzca Dreams of Paradise, Potwornego Mundialu 3 i zdobywca 5 miejsca w MMS2
pondering drzwi stalowe


Pt, 19 wrz 2014, 20:22
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Stwórz własnego bohatera
Imię: Kapustiks (w rzeczywistości Karol)
Pseudonim: Kapusta
Nazwisko: Lord (w rzeczywistości Smutny)
Wygląd: Człowiek z kapustą zamiast głowy.
Pochodzenie: Typowy wszechświat.
Broń: Niemożliwa do pokonania moc telepatii i innych takich.
Charakter: Lekko chamski, miły, zawsze wybacza.
Moce: Wielkie.

Przyjaciele:
  • Znawca
  • Loffian
  • Mieczorro

Wrogowie:
  • Bo.czke
  • Wielki Troll
  • Skarpetkomistrz
  • Ustrójstanisław

Historia: Oj, Lord Kapusta nie miał prostego życia. Dawno, dawno temu pracował w młodości na farmie fioletowej przyprawy. Nigdy nie mógł się uśmiechać, gdyż jego rodzice uważali, że zbędne emocje tylko opóźniają wydobycie przyprawy. Ich ideologia była bardzo dziwna: według nich każdy wymiar istniał tylko po to, by wydobyć z niego wszystkie surowce niezbędne do istnienia Wyższych. Wyżsi mieli być w zarysie kimś, kto kupował od Smutnych towar zrobiony właśnie z przypraw. Fioletowa była najrzadszą, ale nie od razu taką... legendarną czy mityczną. Cywilizacje mieszkające koło złoży takiej przyprawy nawet nie wiedziały, że gdyby osiągnęły szybko najwyższy poziom istnienia, staliby się bogaczami. Problem w wydobywaniu jest jednak dosyć poważny... Otóż żadna planeta nie może wytrzymać tak szybkiego zabierania cennych substancji. Często po prostu całe wymiary eksplodowały wraz z wydobytą już przez ludzi przyprawą. Takie życie..

Wracając do Lorda Kapusty, oj, chłopak miał ciężko. Jego dzieciństwo zapełniała ciężka praca w kopalniach i tym podobnych. Wszystko zmieniły się, gdy Bocz.ke wybrał 12 ze śmiertelników, którzy mieli stać się czymś w rodzaju nieumarłych generałów. Działo się to tysiące lat temu, wtedy kiedy jeszcze ewolucja człowieka się zaczynała. Wtedy Karol znalazł jeden z wielu Klejnotów Życia, pradawnych artefaktów stworzonych przez legendarnego Jedynego. Stało się to w jednym z pomniejszych wymiarów, gdzie rodzina Smutnych wydobywała zieloną przyprawę. Klejnoty Życia mają to do siebie, że mogą z największego nieudacznika stworzyć Arcylorda Wszechświata, czy jak ich tam nie nazwiecie. Oczywiście samo znalezienie czegoś takiego od razu nie zapewnia... "awansu". Klejnoty mają dusze, wiedzą, kogo mają wybrać i kiedy mają wybrać. Często też zmiana w tak potężną istotą niesie ze sobą jakieś konsekwencje. W tym przypadku była to zmiana głowy Piotra w kapustę.

Lord Kapusta dostał nie tylko moc, ale też wiedzę. Wiedział już, że dobra część Wieloświat jest otoczona przez Unię Zła. Przekonał on innych dobrych człeków do uległości i słuchania jego rozkazów. Jego wojna z Boc..zke trwa po dziś dzień.


N, 21 wrz 2014, 09:15
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Stwórz własnego bohatera
Imię:No, ma imię
Nazwisko:też ma
Wygląd: brak
Moce: Zmiana w kupę gnoju,
a.k.a ∆Pan Gnój
Broń: widelec i banan
Wiek:brak
Miejsce zamieszkania:brak
Charakter: Radzę nie jeść
Przyjaciele: Każdy kto da mu 100 zeta
Wrogowie: Poborcy podatkowi
Wzrost:brak
Praca: Wywożenie szamba do morza
Należy do zakonu illumianatów, i sekty satanistów

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Cz, 11 cze 2015, 16:09
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL