Teraz jest So, 27 kwi 2024, 21:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Opisy. 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Opisy.
Wpadłem na pewien pomysł,
niech każdy z nas opiszę siebie.

Zaczynam.
............................

Nazywam się Kamil, bardziej znany jako Atin.
Mam długie, ciemne brązowe włosy, piwne oczy, które są dosyć duże. Jestem niski ale nie bardzo, mało silny ale zręczny . Jestem inteligentny, błyskotliwy, odważny, zabawny, pomysłowy, mądry, a moją największą cechą jest skromność. A tak na serio, to jeszcze jestem zapominalski, konfliktowy, czasami arogancki, nieprzyjemny jak mi się chce i obrażalski ale nie na długo. Moją miłością przedwe wszystkim jest Michael Jackson oraz Mikołajek i Kaczor Donald.
____________________
Czekam na wasze opisy :wink:

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


N, 23 sty 2011, 15:19
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Opisy.
@tin napisał(a):
moją największą cechą jest skromność.


Blahahaha! :lol: Ciężko jest mnie rozśmieszyć, ale tobie się udało! :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 23 sty 2011, 15:24
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Opisy.
To było napisane specjalnie.
Żeby was rozśmieszyć, ale wszystkie wymienione cechy są prawdziwe.

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


N, 23 sty 2011, 15:29
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Opisy.
Nazywam się Przemysław, ale wołają na mnie Stefan. Jestem niski i grubawy. Mam błękitne oczy, krótkie, ciemne blond włosy. Na wardze mam niewielką bliznę. Znajomi bardzo cenią moją inteligencję i oryginalność. Jestem nerwowy, ambitny, słaby psychicznie i tchórzliwy. Cierpię na klaustrofobię. Lubię jeść, pić, czytać i surfować po sieci.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Pn, 31 sty 2011, 19:32
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Opisy.
Nazywam się . A w sumie po co wam moje imie . Jestem dość wysoki , ale nie najwyższy . nie należe do grubych rzekłbym że jestem raczej chudy . Mam błękitne oczy i wzrok narkomana :lol: jak to mówi mój Wf-ista . mam długie włosy , ale nie za długie tak do końca szyji . Są ciemne . mam długą grzywe . Moje włosy są zawsze rozczochrane . Mam wiele blizn między innymi na czole podobną do Pottera ( na serio) .Wielu ludzi sądzi , że jestem nizszy , niz podaje wrost z powodu , że mam dziwny styl stania i siedzenia . Zawsze się garbię . Jestem ceniony za swoją inteligencje , zawsze jestem proszony o pomoc . Ale nie umiem tłumaczyć XD . Jestem raczej aspołeczny , rzekłbym , że jestem homofobem . Jestem bardzo roztrzepany . Czesto przychodzę spóźniony do szkoły z powodu , że zaspałem lub się zamyśliłem po drodzę . Jestem dość spokojny , ale raczej wredny względem innych tylko dla nielicznych jestem miły. Jestem typowym flegmatykiem . wszystko robie powoli , i nigdy nie zapominam urazów . Nie lubie wielu rzeczy i raczej nie chce wam przynudzać . Nie cierpie jak ktos pyta mnie o moje poglądy religijne i polityczne ( Do tych dwóch rzeczy jestem nastawiony negatywnie ) . Co lubie ? Jestem uzalezniony od cukru oraz od picia herbaty :D . Lubie także gry komputerowe , informatykę , kryminały , trudne zagadki i pare innych rzeczy . Lubie rozmawiać z ludźmi inteligentnymi . Dlatego draznia mnie spamerzy . Uważam ich za dość głupich ( bez urazy ) . Jestem raczej nastawiony do wszystkiego krytycznie , choć ja wole nazywac to realistycznie . To tyle , ale się rozpisałem .

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Pn, 31 sty 2011, 21:15
Pogromczyni Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 sty 2008, 18:48
Posty: 330
Naklejki: 2
Post Re: Opisy.
Ok, jedziemy. :mrgreen:
Mam na imię Marta, przyszłam na świat 9 lipca 1995 roku w niewielkim szpitalu w niewielkim miasteczku. Mieszkam na wsi. Chodzę do 3 gimnazjum. Ogólnie jestem uczynna i pokorna, potrafię się dostosować, lecz zdarza mi się odgryźć. Niestety mam niewyparzony język i często chlapnę coś niestosownego. Za często. Umiem podać wynik, ale nie wytłumaczyć. Mam długie, brązowe włosy, przeważnie pofalowane. I mam też grzywkę. Co do moich oczu to czasem mam piwne, a czasem ciemnobrązowe. Jestem prawie najniższa w klasie, mam 163cm wzrostu. Ile ważę to chyba nieważne. :mrgreen: Jestem szczupła. Babcia zawsze mi wmawia, że nic nie jem (Wasze też tak robią? :D ), ale to nieprawda. Nie wzbraniam się przed jedzeniem. Lubię słodycze, zwłaszcza lizaki (Chupa Chups forever) i czekoladę. Lubię też owoce i budyń, zwłaszcza czekoladowy i śmietankowy. Oczywiście uwielbiam lody (a kto ich nie lubi?). Moje ulubione smaki to truskawkowy i śmietankowy. Za to nienawidzę maku, makowca, i wszystkiego co zawiera mak. To by było na tyle jeśli chodzi o jedzenie. Lubię robić bransoletki z muliny, uwielbiam spacery i spotkania z przyjaciółmi. Kiedyś tańczyłam, ale już tego nie robię. Należę do kółka teatralnego. Moim ulubionym przedmiotem jest angielski i właśnie w tym kierunku mam zamiar podążać. Pomijając język angielski zawsze byłam lepsza z przedmiotów ścisłych, ale próbny egzamin gimnazjalny wykazał, że tak samo dobra jestem w naukach humanistycznych (dokładnie tyle samo punktów, co do jegnego). Nieodłączną część mojego życia stanowi muzyka. Słucham głównie metalu i starszego rocka, chociaż nie wyglądam. :mrgreen: Moim pupilem jest malutki Mike, chomik.
Uff, dokładniej chyba się nie da... :wink:

_________________
Moderuję pomarańczowym.

Byłam M@rtusia 1995 ;)


Pn, 31 sty 2011, 22:47
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Opisy.
Argh, spidi... Nie sądziłem, że do czegoś takiego dojdzie... Czuję się bardzo głupio... A po moim poście pewnie też będziesz się tak czuć... Ale jednak muszę zwrócić uwagę moderatorowi.
SPIDI, INTERPUNKCJA! Nie stawiamy spacji przed znakiem interpunkcyjnym! Normalnie mnie tym powaliłeś, nie spodziewałem się takiego chaosu interpunkcyjnego w poście moda. Jasne, mogłeś się spieszyć, ale żeby aż łamać wszystkie zasady...

No, to lecę z tym opisem.
Na imię mam... A co tam, mam być jeszcze mniej nieznany? Wygląd... Tylko ogólnikami mogę, he he... Czarne włosy, zielone oczy, średni wzrost. Tak więc zalety: dokładność (pedantyczna), staranność, spokój (aż zbyt wielki), tolerancja (żaden stereotyp się mnie nie ima, w przeciwieństwie do reszty rodziny), wyrozumiałość i łatwe zapominanie uraz. Wady... Bez liku. :lol: Wspomnę tylko o lenistwie, skrytości i pogardliwemu stosunkowi dla tych, co mózgu używają po wszystkim innym. Resztę możecie sobie dopisać sami. :) Do tego bigosiku dodajmy jeszcze Zespół Aspergera (co prawda nie jest pewne, czy go mam, choć objawy się zgadzają), a macie pełny obraz mojej osobowości: IQ znacznie powyżej przeciętnej, przemyślenie każdej czynności i ruchu, nieustanne korzystanie z umysłu, osobowość godna określenia ,,zrównoważona" i zwiększone trudności w znajdywaniu tematów z innymi. To wszystko oczywiście jest rejestrowane w życiu codziennym... Jednak moje prawdziwe ja jest zupełnie inne niż umysł klasycznego dziecka chorego na Aspergera. Jakie-sami możecie zrozumieć, jeśli jesteście na forum od dość dawna. :twisted:

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


Wt, 1 lut 2011, 00:19
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post Re: Opisy.
no to teraz ja się opiszę
na imię mam Krzysiek wygląd krótkie ciemno brązowe włosy, oczy niebieskie, wzrost wysoki (koło 186 cm), budowa ciała jestem wysportowany (kiedyś zająłem 5 miejsce w biegu przełajowym). Jeśli chodzi o inteligencje to w szkole idzie średnio ale tylko dlatego że ostatnio jestem bardzo leniwy i nie chcę mi się uczyć bo jak większość osób w moim wieku uważam że szkoła i nauka to strata czasu. Jestem zabawny, miły, leniwy, niecierpliwy, lubię grać na komputerze gadać ze znajomymi, spać no i oczywiście śmiać się a nie lubię chodzić do szkoły (myślę że nie tylko ja), robić tego co każą rodzice, odrabiać prace domowe. to tyle o mnie mogę jeszcze dodać że mieszkam w warszawie na woli ale dokładnego adresu nie podam.


Wt, 1 lut 2011, 18:24
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Opisy.
Dobra zaczynam:

Jeśli chcecie znać moje imię, to musicie dobrze poszukać na forum. Wszyscy nazywają mnie kubulusem, więc Wy też powinniście. Wygląd: ciemnobrązowe włosy, brązowe oczy, wzrost: około 150 cm. Urodziłem się 4 dni przed walentynkami ostatniego roku XX wieku. Śmieje się prawie cały czas, ze wszystkiego z czego można, ale nie ze spraw poważnych. Wad na pewno mam dużo, ale nie będę wymieniać wszystkich. Takie główne to lenistwo i niecierpliwość. Moja największa zaleta to uprzejmość. Nienawidzę kłamców i spamerów. Dobrze się uczę ( chyba ), nawet lubię szkołę. Lubię gadać ze znajomymi. Moja ulubiona potrawa to lody,
zrobię dla nich prawie wszystko. Wszyscy mi mówią, że czasem za mało się staram. Moja mocna strona to plastyka. Ze śpiewem też u mnie nienajgorzej. No i to chyba tyle... już nic innego mi nie przychodzi do głowy.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Wt, 1 lut 2011, 20:45
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Post Re: Opisy.
Jestem maciek, mam 5 lat i lubie frytki

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Wt, 23 lut 2021, 10:40
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 10 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL