Teraz jest So, 27 kwi 2024, 17:27



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Pisz ,,na ślepo" 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
Mam pitkny, pomarańcxowy płówek.

Gdyby nie jutro, dzisiaj by nie istniało. Jest to potwierdzone przez C. Apuccina.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 29 maja 2014, 22:44
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
Gdyby nie jutro, dziś by nie powstał. Zostało to powoerdzne przez C. Appolina.

Już wkrótce Wonsz wszystko zje.


Pt, 30 maja 2014, 11:12
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
Już wke4ce Wpmsz wszysrlp zke/

Dziki Wonsz, dziki wciąż!

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Pt, 30 maja 2014, 13:45
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
Dziki Wonsz, dziki wcionsz!

A na końcu Sutur wszystko spali.


Pt, 30 maja 2014, 16:18
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 27 lip 2012, 14:13
Posty: 37
Naklejki: 0
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
Ana koniec sutur wszsrji zfaku

Kipisz ziomeczek kompek manfreda i net bielecki dedli w Quake na 1 levelu po deny na Kuszmińskiego Kumpla KokaKoli zalałeś przycisk tabulatotara a Eftep cie strzelił ze snajpery 67-X2 z 1% celności!
Noob z ciebie!
He He He

_________________
Obrazek

To ja!


Pn, 2 cze 2014, 17:23
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
@odkop
Kipisz ziomeczek kompek manfreda i net Bielecki dedli w Quake na 1 levelu po denny na Kuszmińskiego Kumpla KokaKoli zalałeś przycisk tabulatotora a Eftep cie strzelił ze snajpery 67-X2 z 1!celności!
Traktor z ciebie!
He he he

Im mniejszy poziom apików ma dana osoba, tym mniejszą ma samoocenę. Osoby, które mają np. -100 mają zawyżoną samoocenę. Jak na razie najbardziej niską samoocenę miał Mątek, który, jak widać, nie docenia swoich możliwości.


N, 14 wrz 2014, 06:50
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 27 lip 2012, 14:13
Posty: 37
Naklejki: 0
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
I mniejszy peziom apeków ma dana osoba, tym mniejszą ma samoocenę. Osoby, które mają np. -100 mają za\ną samoocenę. Jak na razie naj\j niską samo\nę miał Mątek,\ry, jak widać, nie ycenia swyich możliwości.\

_________________
Obrazek

To ja!


Cz, 23 paź 2014, 11:34
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 27 lip 2012, 14:13
Posty: 37
Naklejki: 0
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
I mniejszy peziom apeków ma dana osoba, tym mniejszą ma samoocenę. Osoby, które mają np. -100 mają za\ną samoocenę. Jak na razie naj\j niską samo\nę miał Mątek,\ry, jak widać, nie ycenia swyich możliwości.\

Manfred ziomie dawaj na tabulator CounterStrike Minkroft Garry's Mod Jutub Pozdro dla Reziego omg jaki żal multi gameplay guy to gimbus z Stanley Parable przeszedłem Portal 2 w 3 minuty czekam na Saints Row 5 Grand Theft Auto jest mega nudne wolę na jutubie oglądać: rezigiusz, skkf, drollercaster, xero, yachuprodukcja. Lubie PLACKI... #icebucketchallenge, #kolanaminaryj, #HVLO lol jaki żal to pisze gimbaza po lekcjach... Jak tam twoje Battlefield 4 czy masz tam full skill? elo bro lajknij Karoleq95 i ten post lepiej przeczytaj bo robie ci to na złość byś musiał to pisać dla zabawy!!! o wiki pedii:
Wikipedia – wielojęzyczny projekt internetowej encyklopedii działającej w oparciu o zasadę otwartej treści. Funkcjonuje wykorzystując oprogramowanie MediaWiki (jęz. hawajski: wiki = „szybko”), wywodzące się z koncepcji WikiWikiWeb, umożliwiające edycję każdemu użytkownikowi odwiedzającemu stronę i aktualizację jej treści w czasie realnym[2]. Słowo Wikipedia jest neologizmem powstałym w wyniku połączenia wyrazów wiki i encyklopedia. Slogan reklamowy Wikipedii brzmi: „Wolna encyklopedia, którą każdy może redagować”.

Wikipedia powstała 15 stycznia 2001 roku jako projekt pomocniczy pisanej przez ekspertów i nieistniejącej już Nupedii. Obecnie zarządzana jest przez organizację non-profit Wikimedia Foundation. Wikipedia ma ponad 27 milionów artykułów we wszystkich wersjach językowych, w tym ponad 4,3 mln artykułów w wersji angielskiej oraz ponad milion artykułów w wersji polskiej (wrzesień 2013)[3]. Istnieje ponad 200 wersji językowych Wikipedii, z czego 54 ma ponad 50 tys. artykułów[4]. Wikipedie polska i niemiecka zostały również wydane na płycie DVD-ROM. Od początku istnienia Wikipedia zdobywa coraz większą popularność[5], a Wikimedia Foundation nią zarządzająca uruchomiła też różne projekty siostrzane. Wikipedia jest jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych[6][7], a wiele stron uruchomiło jej mirrory lub forki.

Współzałożyciel Wikipedii Jimmy Wales nazwał ją „próbą stworzenia i rozpowszechnienia wielojęzycznej wolnej encyklopedii o najwyższym możliwym poziomie dla każdej osoby na Ziemi w jej własnym języku”[8].

Kontrowersje budzi wiarygodność Wikipedii ze względu na możliwość wandalizowania treści artykułów i brak weryfikacji kompetencji ich autorów, co skutkuje nierówną jakością artykułów. Z drugiej strony możliwość swobodnej dystrybucji jej zawartości, ciągłe doskonalenie, duży zasięg i liczba edycji językowych spowodowały, że Wikipedia jest popularnym źródłem informacji.

_________________
Obrazek

To ja!


Cz, 23 paź 2014, 11:42
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Jestem za PIS! ,,na ślepo"
Chyba cię poniosło.

Kontrrowersjue bydzu wiarogydnośc Wikipedii ze względu na możliwość wandalizowania treści artykułów i brak wersyfikacji kompetencji ich autorów, co skutuje nierówną jakościa arykuków. Z srugiej strony możliwość swobodnej dysrububucji jej zawartości, ciągłe doskonalenithe, duży zasięg i liczba edycji językowych spowodowały, że Wikipedia jest popularnym źródłem informacji.


Więcej nie napiszę.


No to teraz:
W sumie każde ciasto jest plackiem. Placki więc dzielą się na torty, desery i inne. Inne często są spotykane. Dlatego też lody też placki.


Ostatnio edytowano Pt, 21 lis 2014, 07:28 przez Autor8, łącznie edytowano 1 raz



Wt, 18 lis 2014, 18:11
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Jestem za PIS! ,,na ślepo"
LUBIE LLACKI

To może teraz nazwa tej zabawy...

Jestem za PIS! "na ślepo".


Pt, 21 lis 2014, 07:27
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Jestem za PIS! ,,na ślepo"
Coś cor boci każdy z nas.

Pewnego dnia Reksio spotkał Kretesa, który robił zakupy.


N, 23 lis 2014, 07:54
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
@Odkop
Pewniego dnia Reksio spotkał Kreyesa, króray zrrobił zakupyt

Kiełbasa tańczy sobie.


Śr, 22 kwi 2015, 08:48
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
Placki jem z rana.

Antoni Kowalski zakupił paski. Paski były długie i mosiężne.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Śr, 22 kwi 2015, 14:39
YIM WWW
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
[Wybuch]amtoni kiwalski zalu[li pasko. Pasli nu;i dlihie i mlwsiężme[/Wybuch]

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Pn, 8 cze 2015, 11:23
Post Re: Pisz ,,na ślepo"
Od razu daje się nowe zdanie :wink:

Mam jakiś pomysł,ale jem właśnie placki


Wt, 9 cze 2015, 13:31
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 279 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL