Teraz jest Cz, 2 maja 2024, 19:58



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Po jutrze szkoła!!!!! 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 2 wrz 2008, 14:57
Posty: 293
Lokalizacja: Moon of Endor
Naklejki: 0
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Patra- Może bez kolokwialnych wyrażeń ;)
P.S. U mnie tez nie ma papieru w toalecie :mrgreen:

_________________
Zapraszam do rejestracji w Margonem - można mnie tam spotkać pod nickiem Kryska :]
http://www.margonem.pl/?task=profile&id=1308886


Śr, 31 sie 2011, 19:07
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
A u mnie jest : P

Ja się boję tego, że zmieniam klasę i na razie nie znam wyniku wyboru pani dyrektor.
Za kilka godzin znów zobaczę stare mury szkolne.

_________________
Obrazek


Śr, 31 sie 2011, 20:20
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 23 lip 2011, 11:08
Posty: 21
Lokalizacja: Przemyśl
Naklejki: 0
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Ja dopiero teraz idę do 4 klasy i bede musiał ciągle zmieniać klasy? i od każdego przedmiotu inny nauczyciel, wolałem naszą miłą nauczycielkę od klas 0 do 3.

PS: Znam pewną przydatną piosenkę: ,,To już jest koniec , nie ma już nic ...................."


Śr, 31 sie 2011, 20:23
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Nom, ja tam się klasy raczej nadchodzącej nie boję , no chyba że testy. Ale tam też zależy po prostu szczęście ^^. No cóż ostatnia noc...niestety .

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Śr, 31 sie 2011, 20:33
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Ech... Na mnie też czeka głupi test. Z każdą minutą bliżej szkoły. Nie... :cry:

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Śr, 31 sie 2011, 21:03
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Patra napisał(a):
-Daleka droga. (mieszkam na przedmieściach krakowa mam 3 km do szkoły.)


Pfff...

Ja mam z 17 kilometrów do szkoły ._.


Cz, 1 wrz 2011, 11:51
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
I jak dzisiaj było?
Mi się nie podobało. :roll: :cry:
Pani od angielskiego stała się taka okropna, a była miła i fajna... :)

_________________
Obrazek


Pt, 2 wrz 2011, 17:22
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Fajnie, choć pani od matmy ma sposób na nieuważających, mówi to, co ma mówić podnosząc głos, co nie jest zbyt przyjemne. Natomiast pan od WF-u nas straszył "co się może stać".

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Pt, 2 wrz 2011, 17:31
WWW
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Tak sobie. Nauczyciele ci sami, jedna osoba doszła żadna nie odeszła. Tylko że teraz jesteśmy największą klasą w szkole, i miejsc nam brakuje. Ale koledzy to szkoda gadać (pisać).

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Pt, 2 wrz 2011, 18:08
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 sty 2010, 18:57
Posty: 876
Lokalizacja: Z Nienacka
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
U mnie nie było tak źle.

Na przykład matematyczka chciała być na czasie:

"Ale żeby mieć szóstkę, musicie zrobić HARDROCKOWE zadanie!"

A ogólnie to najlepiej w okresie edukacji.

Warto było pójść do klasy integracyjnej...


Pt, 2 wrz 2011, 18:56
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 10 kwi 2011, 11:40
Posty: 97
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Wczoraj było całkiem nieźle. Tylko, że z angielskiego w ten poniedziałek będę pisał test z j. ang z poprzedniej klasy, bo zmienili podział z dziewczyny-chłopcy (dla każdych osobno ang.) na grupa zaawansowana-grupa mniej zaawansowana. Chcę się dostać do zaawansowanej, bo najprawdopodobniej tam będzie nasza nauczycielka angielskiego z poprzednich klas. A ja naprawdę, bardzo nie chcę uczyć się z dawną nauczycielką angielskiego klasy konkurującej. Mimo, że to wszystko z testu było w poprzedniej klasie, to i tak się denerwuję. W końcu test, to test :wink: .

_________________
Zająłem 6 miejsce w tabeli roku 2011. Problem w tym, że od końca!


So, 3 wrz 2011, 07:36
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
To może o moich nauczycielach.
Pan od matmy: Mój ulubiony fajny szkoda że nie jest naszym ogólnym nauczycielem. Co dziwne pozwala pić i jeść na lekcjach. 0_0
Pani od Angielskiego: Szatan po prostu. Dobrze że mamy nową (bo ta pierwsza jest w ciąży) która jest fajna. Ale nie najlepsza.
Pani od przyrody: Miła i fajna. Poprzednia pani była starym pudłem.
Pan od informatyki i techniki: Boję się go. Daje uwagi nawet za to że nie zamkniemy drzwi od klasy.
Pan od WF'u: Nie najgorszy ale zbyt wymagający.
Dyrektor i jednocześnie nauczyciel języka polskiego: Fajny... Nawet bardzo.
Pan od historii: Czasem żartowliwy ale zbyt poważny.
Ogólna pani: Nienajlepsza...
Ksiądz: Chyba najpoważniejszy człowiek na świecie jakiego znam. 0_0

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


So, 10 wrz 2011, 19:12
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
Skoro Patra wypowiedział się o nowych nauczycielach to ja też, co mi tam.
Polski : sam nie wiem, kto tej kobiecie dał pracę, strasznie sepleni i nie potrafi wymówić "r". Do tego jest strasznie uciążliwa i zadaje dziwne prace domowe (co tydzień mamy robić jakiś plakat).
Matma : fajna nauczycielka, nie przynudza, jej prace domowe są lekkie i przyjemne. Na kartkówkach nie daje jakiś dziwnych pytań, jest ok.
Religia : ksiądz wikary mojej parafii jest śmieszny, ale jego metody nauczania, są ciężkie. Trudne kartkówki, do tego dawane dosyć często (słyszałem od kumpli w starszych klasach). Za żucie gumy na lekcji jednej osoby, wszyscy mają pisać referaty, przypadkowe dzielenie uczniów na 3 grupy przy sprawdzianach. Może jakoś przetrwam.
Angielski : nie ma tu sztywnej nauki, nauka na wesoło po prostu, szkoda tylko, że zawsze zadaje trudne prace domowe i często daje kartkówki (przez 2 tygodnie mieliśmy już dwie)
Niemiecki : jak nikt jej nie zdenerwuje to jest dobrze, mało co zadaje do domu, nie pyta za często. Tylko jak krzyknie to można ogłuchnąć xD.
Fizyka : najdziwniejsza nauczycielka w szkole, całą lekcje siedzi przed jakimiś papierami, a potem się dziwi, że nic nie umiemy -.-
Biologia i chemia : da się z nią pogadać na luzie, nie przynudza, często robimy na chemii jakieś doświadczenia. Szkoda tylko tego, że dużo zadaje.
Informatyka : znam pana dobrze, bo to dobry przyjaciel mojego ojca, tylko, że zawsze myślałem, że informatyka to głównie zajęcia na komputerach, a nie pisanie w zeszycie 2 stron na lekcji :roll:
WF : nowa nauczycielka w szkole, za dużo przynudza na lekcji, zamiast wykonywać ćwiczenia i grać to gada nam pół lekcji o bezpieczeństwie.
Historia : fajna pani, daje prowadzić lekcje, tylko strasznie wolno przerabiamy materiał i prawdopodobnie na koniec roku, nie będziemy mieli już takich luźnych lekcji.
Plastyka i muzyka : szkoda, że gościu ma spore wymagania, bo tak jest bardzo fajny i można z nim pogadać. Do tego jest Rzecznikiem Praw Ucznia (:D).
Geografia i jednocześnie moja wychowawczyni : nazywająca mnie "dzieckiem drogim", narzekająca na to, że nie przychodziłem na zespoły wyrównawcze, na które nawet nie wiedziałem, że mam chodzić.


Wt, 20 wrz 2011, 16:27
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 16 lip 2009, 09:24
Posty: 552
Lokalizacja: Istnieje.
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
No to może nie będę gorszy :p.
Polski: Brrr aż mnie ciarki przechodzą jak sobie o niej przypomina. Jakoś mi nie podchodzi :|. Lekcje trochę za sztywne, na pracę domową nie mogę narzekać, bo to jest standard.
Matma: Podobno mamy tak wymagającą nauczycielkę (moją wychowawczynię), która tak uczy, że uczniowie w liceum później nie mają żadnych problemów. Więc trochę jestem afraid xd.
Religia: Na pewno katechetka dużo lepsza niż w podstawówce, lekcje trochę fajniejsze, prace domowe - jak to religia. :)
Angielski: Pani wyluzowana, taka "cool", co mi odpowiada, nawet jeśli w półtora roku skończymy pół książki to mam ang. prywatny ;p. Więc nie mogę narzekać. ^^
Rosyjski: Haha, tu się można śmiać. Zresztą cała szkoła się z niej śmieje. Sandały co wyglądają jak klapki, skarpetki, zielone spodnie, czarna koszulka i żółta torba. Do tego wąsy i tłuste włosy... No to tyle o niej.
Fizyka: Pani normalna, lekcje są dosyć fajne. I nic więcej nie mogę oczekiwać od nauczycielki fizyki. Więc pozytywnie.
Biologia: No z wyglądu na serio jak nauczyciel od biologii. xD Trochę trudne pytania zadaje jak pyta, ale mi się udało 5 dostać, bo pracę dodatkową zrobiłem i mam już spokój ^^. Na lekcji piszemy tylko w zeszytach ćwiczeń i robimy ćwiczenia, resztę do domu.
Chemia: Hmm, narazie mamy lekcję z praktykantką, więc nie mogę ocenić, ale wydaje mi się, że pani jest fajna.
Informatyka: Nie mogę narzekać, mogę powiedzieć, że wszystko jest OK.
WF: Mamy takiego pana ekhm.. bardziej doświadczonego zawodowo :mrgreen: Na razie gramy w nogę, czego nie lubię -.-. Ale wydaje mi się, że lekcje będą takie zorganizowane i na dosyć niezłym poziomie.
Historia: Ta sama kobitka co od historii. Może tutaj się wypowiem coś więcej niż wygląd. Na lekcji historii gada 45 minut, wszyscy siedzą cicho i myślą o niczym, ze mną włącznie... :ziewa: Na ruskim przynajmniej pracuje z uczniami i lekcja przebiega dosyć fajnie, ale hista... masakra.
Plastyka: PANI JEST BOSKA KOCHAM JĄ! XD Dzięki niej pokochałem przedmiot, który nienawidziłem w podstawówce :3. Lekcje są, luźne, fajne, nie opierdzielamy się, czyli tak powinna wyglądać plastyka.
Muzyka: NIEE NIE PRZYPOMINAJCIE MI O TYM. Śpiewamy.. -.- Nienawidzę tego. Szczególnie jak ma się taki głos jak ja.. Nauczyciel jest nowy. Nie mogę powiedzieć, że zły, ale nie lubię śpiewać na środku klasy sam :<. No chyba, że karaoke :3. Na szczęście jeszcze tego zaszczytu nie miałem.
Geografia: Na razie mamy zajęcia z praktykantką, która jest żaloowa. Wszyscy gadają, ja nic z lekcji nie rozumiem, a ona temat na jedną lekcję robi na 3 lekcjach, no to sorry... Na szczęście od października już będzie normalna nauczycielka, wydaje mi się, że lekcje będą trochę lepiej przebiegały. Jednocześnie to moja druga wychowawczyni


INAF enough xd

_________________
Obrazek
Proszę wchodzić i grać. ^_^


Wt, 20 wrz 2011, 20:36
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Po jutrze szkoła!!!!!
To ja też nie będę gorszy.

Polski:Nie wiem kto ją dopuścił do pracy.
W-F:Tak samo jak z Polskim, ale tylko gorzej.
Matematyka:Ona jest trochę lepsza.
Angielski:Bardzo fajna pani :) On chociaż jest normalna.
Informatyka:Chora na mózg!
Przyroda:Tez fajna pani, ale trochę ostra.
Religia:Mam trzy słowa...Głupia,głupia i jeszcze raz głupia.


Śr, 21 wrz 2011, 11:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL