Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 00:04



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Kraina Czarów 2 - Powrót. 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Kraina Czarów 2 - Powrót.
Jakimś cudem otrzymałam licencje od bota, w razie wszystkich pytań, proszę zgłaszać się do niego. Z ręką na sercu przyrzekam, iż RPG prowadzone będzie na poziomie, a przynajmniej się postaram. Zapewne będzie wiele rysunków, ukrytych aluzji, dzięki którym możemy coś zdobyć, niespodziewanych zwrotów akcji. Jeśli masz czas i chęci serdecznie zapraszam, mam nadzieję, że nie pożałujesz.
RPG jest w formie zadań a), b), c), d), acz czasami będziesz musiał podejmować samodzielną decyzję. [Prosiłabym tylko, by post zawierał choć minimum fabuły, tzn. zamiast napisać np. "Wybieram b)", napisz "Walczę, nie boję się żadnych kaczek rozpaczy. Z góry dziękuję. : D]
Fabuła:
Po całkowicie zwyczajnym dniu, jak gdyby nigdy nic kładziesz się spać. Jakaś dziwna siła nie pozwala Ci zmrużyć oka, czujesz, że coś się nie długo zdarzy. Postanawiasz nie stawiać na swe proroctwo, ponownie próbując zasnąć. Udaje Ci się to – Jedynym defektem jest to, że budzisz się w zupełnie innym miejscu. Nikt nic nie chce Ci wyjaśnić, mówią tylko, że przyprowadzono Cię tu w ważnym celu. To właśnie ty masz ocalić krainę! Banalne, nie prawdaż? Zapewne, choć nie wielu każe Ci to robić, pod pretekstem więzienia. Trochę oryginalności nikomu nie zaszkodzi! Tak więc czy tego chcesz czy nie, zmuszony jesteś do wykazania się wiedzą, sprytem, siłą i innymi umiejętnościami. Jedynym waszym sprzymierzeńcem jest rudy kot, który od czasu do czasu pojawiać się będzie w fabule, raz pomagając, raz myląc. Mówić będzie uroczyście, w formie chorych zagadek i innych kiślów. Nazywać się on będzie Rilana oczywiście, bo jakże by inaczej.
Wybierasz jeden z 5 żywiołów, starasz się uratować krainę. [Tylko jedna postać może posiadać dany żywioł.] A są to:
- Ogień. – Po jakimś czasie masz pełną kontrolę nad ogniem, uważaj, często się z pod niej wymyka. Mimo wszystko – Ogniste kule są twoje. Twym patronem Feniks.
- Woda. – Miesiące praktyk, a oddychanie pod wodą nie będzie problemem. Chodzenie, bieganie i inna gimnastyka również, spokojnie. Złota rybka nad tobą czuwa.
- Ziemia. – Gdy zaprzyjaźnisz się już z naturą, możesz dokonać cudów. Liany, czy nawet chmury twym sprzymierzeńcem. Wilk pomoże Ci, byś nie zginął.
- Powietrze. Latanie w przestworzach i włada nad pogodą to jest to. Tak, tylko najpierw się trzeba tego nauczyć. Masz też patrona, smoka do tego!
- Ciemność. Niech prawdziwa moc będzie z tobą, sługo ciemności. Balansuj na granicy życia i śmierci, opanuj najstarsze techniki magii, niech demony dadzą Ci siłę! A opiekuję się tobą cień, stworzenie niezauważalne, choć będące przy tobie od zawsze.
No, teraz postacie:
-Reksio.
-Kretes.
-Kogut.
-Kornel.
-Kari Mata.

gdy zgłosi się 4 osoby możemy zacząć zabawę! Proszę też byście przemyśleli wybór żywiołu, nie ma szans zmiany. Oczywiście, jak ktoś w ogóle się zgłosi.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Ostatnio edytowano Pn, 24 paź 2011, 18:28 przez Rilana, łącznie edytowano 3 razy



Pn, 10 paź 2011, 17:23
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Proszę Reksia, powietrze.

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pn, 10 paź 2011, 17:27
WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Kogut W. ciemność

_________________
Obrazek


Pn, 10 paź 2011, 17:35
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Kubulus:
Nim się obejrzałeś, pojawił się za tobą rudy kot. - Od dziś jesteś magiem powietrza, jesteś wierny tylko temu żywiołowi, tylko jemu poświęcasz czas. - Odrzekł, pasując Cię wielkich rozmiarów kredką. Szybko złapał twą łapę, tatuując na niej znak wiatru, właśnie. Coś koło ciebie błysnęło, a twe oczy ujrzały wielkiego, dostojnego smoka... no dobrze, na razie była to mała jaszczurka, ale wraz z postępami będzie ona rosnąć, spokojnie. Wziąłeś ją za pazuchę, byłeś chyba gotowy na zmierzenie się z przeciwieństwami losu....Chyba.

Adam Mag:
Postrzępiony kocur objawił się także Ci, jednak ubrany był w długą płachtę, chciał utrzymać klimat. - O tej chwili mianuję Cię sługą diabła, magiem ciemności! Pozostań w wierze tylko jego,a lbo spotka Cię kara śmierci. - Wziął, albo raczej wzięła do łapy wielką kredkę, która naturalnie psuła atmosferę, pasując Cię. Koło ciebie zaraz pojawiła się dziwna, czarna materia, na razie o wielkości płyty DVD. To ona będzie Ci towarzyszyć. Tobie żadne znaki nie są potrzebne, wystarczy Ci tylko długa, kruczo-czarna peleryna.

Nie odpisujcie na to, czekamy jeszcze na 2-3 userów. :3

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 10 paź 2011, 17:41
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 4 lis 2009, 18:06
Posty: 113
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Hmm... Kretes i moc Posejdona (dla osób które nie wiedzą-woda).

_________________
Obrazek Najlepsza z Reksia... To znaczy z nowej serii! xD
Czekam na CoS2...
ROBert01 powrócił!


Pn, 10 paź 2011, 17:52
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Czyli jeszcze 1 osoba, byśmy zaczęli i 2, by ilość miejsc została zapełniona.

Alfredo:
Wszystko działo się tak szybko, że nawet nie zdążyłeś zauważyć. Jakiś żółtawe zwierzę do ciebie przyszło, ględząc o wybranym przez ciebie żywiole. Potem nalało Ci jakiejś radioaktywnej wody do oczu, by te zmieniły kolor na typowo morski, podchodzący pod turkus. Niebieski, no.
Następnie zaczęła bić Cię kredką, w celu ostatecznego przyjęcia. W twej kieszeni znajdowała się mała, acz mieniąca się na złote kolory rybka, twój patron.
[Nie odpisuj na to, jeszcze 1 osoba. :3]

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 10 paź 2011, 18:02
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 wrz 2011, 15:02
Posty: 198
Naklejki: 3
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
masz juz kornelka ogien


Pn, 10 paź 2011, 18:07
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Tak to zdanie powinno wyglądać. x3 napisał(a):
Masz już kornelka, ognień.


Wybacz, ale nawaliłaś wiele byków w jednym zdaniu. No więc - Zaczynamy. Ostatnia osoba może dojść do gry kiedy chce, powiem też, że Ziemia to dość ciekawy żywioł, oryginalny taki.
Wiesz chyba co się działo, zostałaś pasowana na maga ognia, masz być wierna temu żywiołowi i takie tam. Twe umaszczenie zmieniło kolor na czystą czerwień, jesteś już gotowa. dodam jeszcze, że twym patronem Feniks, który na razie wygląda co najwyżej jak pisklak kurczaka.

Pytanie kierowane do wszystkich:
każdy z was dostaje różdżkę na 1 poziomie, oraz 50 sztukami złotych monet. Zabawa może się zacząć! Tylko jest jedna sprawa... Jak macie uratować krainę i przed czym w ogóle? Tego dowiecie się od mieszkańców miasteczka, o ile zechcą coś mówić. Co robić, co robić?
A) Idę do kawiarenki na lody, jestem głodny i to jak!
B) Pobawię się różdżką, a co mi tam.
C) Idę szukać gdzieś mieszkańców, od czegoś trzeba zacząć.
D) Rozejrzę się za ofertami pracy.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 10 paź 2011, 18:28
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Lody o każdej porze! A zresztą koty zawsze są głodne!

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pn, 10 paź 2011, 18:31
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Kubulus:
Oto Menu lodów:
Jedna gałka - 2,5. Proszę uważać, w produktach zawarte mogą być groźne substancje chemiczne, przepraszamy.
Smaki:
-Czekoladowe.
-Mleczno-Czekoladowe.
-Czekoladowo-Waniliowe.
-Czekoladowo-Śmietankowe.
-Waniliowe.
-Śmietankowe.
-Tiramisu.
-Guma do żucia.
-Karmelowe.
-Arbuzowe.
-Truskawkowe.
-Malinowe.
-Cytrynowe.
-Żelkowe.
-Budyniowe.
-Bananowe.

Co robisz?

A)Wybieram jakąś gałkę/gałki. [Wybierz jaką.]
B)Rozglądam się po kawiarence w poszukiwaniu informacji.
C)Zaczynam tańczyć kankana.
D)Rzucam czar na lody.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 10 paź 2011, 18:39
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 wrz 2011, 15:02
Posty: 198
Naklejki: 3
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
te byki sa bo mi sie alt roz walil :oops: :oops: :oops:


Pn, 10 paź 2011, 18:39
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Rozgladam się, potrzebuję informacji

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pn, 10 paź 2011, 18:42
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
kari mata hari.w napisał(a):
te byki sa bo mi sie alt roz walil :oops: :oops: :oops:

>.<...
Nie sądzę by błędy typu kropka, przecinek i duża litera podchodziły pod alt, po za tym mogłaś napisać do tego coś fabularnego, bo wyszedł z tego off-top, a to źle.
:3

Kubulus:
Twą uwagę przykuł stary kret, czytający gazetę, być może z niej dowiesz się kilku informacji. Co robisz?
A) Zabieram mu gazetę i jak najszybciej wybiegam z lokaju.
B) Witam się grzecznie i kulturalnie.
C) Rozglądam się dalej, wcale nie jest wart mej uwagi.
D) Prosisz o gazetę, w końcu maniery są potrzebne.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 10 paź 2011, 18:49
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
-Dzień dobry panu, czy jest coś ciekawego w dzisiejszej gazecie?

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pn, 10 paź 2011, 18:52
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Kraina Magi 2 - Powrót.
Kret spojrzał na ciebie z lekkim oburzeniem. - A czy pan oczek nie ma? Przecie wyraźnie napisane, że gazeta 5 złotych monet kosztuje! Ja panu nic nie zdradzę, nie mam na to ochoty. - Powiedziało aroganckie zwierzę, znów zanurzając się w lekturze. Co robisz dalej?
A) Wyrywam gazetę dziadowi, nie jest jej wart.
B) Nadal proszę grzecznie.
C) Rzucam na niego czar, niech cierpi!
D) Kupuję gazetę.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pn, 10 paź 2011, 18:56
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL