Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 07:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Straszne gry w jakie zagraliście 
Autor Wiadomość
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 17 lut 2011, 17:58
Posty: 59
Lokalizacja: Prospit
Naklejki: 0
Post Straszne gry w jakie zagraliście
Jak sama nazwa tematu wskazuje piszemy tu o grach które nas przerażały i przerażają do dziś. Jeżeli jest już taki temat to naprawdę ogromnie przepraszam. Poniżej macie kilka gier które wryły się w moją pamięć pod tym względem.


Amnesia - Kto by tej gry nie znał? Już po przeczytaniu na okładce ostrzeżenia od ministerstwa zdrowia że nie jest ona przeznaczona dla osób o słabym sercu, wiedziałem że będzie to dobra gra. Chyba najstraszniejsza w jaką przyszło mi zagrać.


Minecraft
- Wiem to nie jest straszna gra. Ale pierwsza ta pierwsza noc... Kiedy ukryty w małej wnęce w skale desperacko odpychamy ataki Creeperów, zombie i innego plugastwa. Tak samo jak podczas kopania w jaskini słyszymy pająka ale nie wiemy czy jest on nad nami czy za ścianą...a może za nami?


Story of Blanks - Myślę sobie: "Taka niewinna gra, jeszcze tematyka zupełnie niestraszna w dodatku tylko marne 8bitów". Po zagraniu zmieniłem stosunek do tej gry i autora. Myślałem że z taką tematyką można zrobić co najwyżej różową i wesołą grę a tu proszę.Chyba przebiło nawet Cupcakes

Piszcie swoje :D

_________________
Obrazek



Spoiler:


N, 25 gru 2011, 14:50
Roz-kreca się

Dołączył(a): Cz, 18 sie 2011, 19:37
Posty: 44
Post Re: Straszne gry w jakie zagraliście
Pierwszy Half-Life. Gdziekolwiek wpadniesz, tam zombie, headcraby i kosmici którzy chętnie odrąbią ci głowę. jeez.


Śr, 28 gru 2011, 15:12
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 16 mar 2011, 14:45
Posty: 578
Lokalizacja: W szafie
Naklejki: 0
Post Re: Straszne gry w jakie zagraliście
Amnesia:Mroczny Obłęd jest straszna i fajna.


Cz, 29 gru 2011, 18:55
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL