Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 05:51



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Wakacyjny Turniej Kacpra98! 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Koniec rundy III!
Jak mówiłem za rundę można zdobyć 4 punkty. Oto i wyniki:
Dawid6:0p - Widzę że nie obchodzi go turniej...
Rdusiu25:1p - Było by więcej gdybyś bardziej się postarał!
Kari Mata Hari.w:2p - Pomysł był ale można było to bardziej urozmaicić.
AdamMag:3p -Pomysł fajny i ciekawy.
Luk:3,5p. - Pomysł pomysłowy i ciekawy.
Nika:4p. - Bardzo ciekawy pomysł na dodatek fajny i pomysłowy.

Runda Bonusowa I
Może najpierw objaśnię zasady rundy dodatkowej. W rundach bonusowych nie trzeba brać udziału bo nie dostanie się za nią punktów. Dostanie się za nią specjalny bonus który potem można wykorzystać w grze! Bonusy są różne ale o tym dowie się osoba która wygra tą rundę. Czas rundy jest krótki. To zadanie: Osoba która zainteresowana jest rundą bonusową niech przyśle mi na PW recenzje dowolnej gry z Reksiem. Czas do 16.07.2012 do godz.13.00. Powodzenia !

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 15 lip 2012, 10:16
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Przyśle czy napisze? Nie rozumiem do końca zasad rundy.


N, 15 lip 2012, 12:16
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Wyjaśniam: Rundy bonusowe charakteryzują się tym że nie trzeba ich wykonywać. Uczestnik ma wybór: brać w nich udział lub nie brać w ich udziału. Jeżeli ktoś zechce brać w nich udział może wygrać specjalny bonus. Bonusy są różne i każdy inaczej działa. Zresztą osoba która wygra tą rundę zobaczy. W tej rundzie bonusowej chodzi o to by napisać mi na PW wybraną recenzję jednej gry Reksiowej. Na rundę odpowie mi np: trzy osoby. Wtedy wybieram osobę której praca najbardziej mi się podobała. Osoba ta dostanie specjalny bonus, który pomoże w zabawie :wink: .

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


N, 15 lip 2012, 14:45
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Już po czasie więc ogłaszam że rundę bonusową wygrywa AdamMag. Gratulacje, już niedługo bonus trafi do ciebie :wink: .
A tymczasem:

Runda IV- Morze...
Nasi bohaterowie po dniu odpoczynku po podróży postanowili udać się nad morze. Krajobraz jaki ujrzeli zaskoczył ich. Piękne morze, piękny piach. Reksio był tak zafascynowany tym krajobrazem że postanowił go narysować. Zadaniem rundy IV będzie właśnie narysowanie dowolną techniką krajobraz morza. Za rundę można zdobyć 6p. Niektórym te punkty się przydadzą- po tej rundzie odpadnie osoba z najmniejszą liczbą punktów. No i po tej rundzie nie będzie już takich prostych rund jakie były dotychczas. Wkroczymy w rundy średnie. Czas rundy IV jest do 19.07.2012r do godziny 12.00 Powodzenia! ;)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 16 lip 2012, 16:12
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Rysunki wstawiamy z użyciem genialnego i nowatorskiego narzędzia jakim jest PW, czy tutaj w temacie?

_________________
Obrazek


Pn, 16 lip 2012, 21:56
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Tutaj w temacie :) .

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Wt, 17 lip 2012, 09:22
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Obrazek

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Śr, 18 lip 2012, 21:16
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Przedłużam czas do dzisiaj godz.12.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 20 lip 2012, 08:33
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Obrazek

Żeby było, nie mam talentu, ani w rysowaniu na kompie, ani w normalnym rysowaniu. :D Ale chociaż 1pkt za wstawienie chcę :).


Pt, 20 lip 2012, 08:52
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Hm...dwie osoby tylko odpowiedziały. Szkoda, że tak mało. Oto wyniki:
Dawid6-0p.
Rdusiu25:0p.
AdamMag:0p.
Kari Mata Hari.w- jako że miałaś problemy ze wstawieniem zadanie wykonasz gdy będzie już w swoim domu.
Luk-2p.
Nika-5p.

No i tak kończymy rundę IV. Jak mówiłem, ogłaszam że z turnieju odpada Dawid6. Szczerze mówiąc nie rozumiem dlaczego ktoś zapisuje się do turnieju a nie bierze w nim udziału.Dawid był często na forum ale odpowiedział na tylko jedną rundę. Dlatego ogłaszam że jeżeli ktoś nie odpowie na trzy rundy pod rząd odpadnie automatycznie. Oczywiście jeżeli ktoś uprzedzi o tym to nie odpada. Czas na kolejną rundę:

Runda V- Opowieści Willy Froga.
Nasi bohaterowie idąc plażą zauważyli znajomą postać. Był to Willy Frog. Zdziwieni podeszli i przywitali się. Willy powiedział im że znalazł linię zmiany daty i wylądował tu. Reksio zaprosił go do domku. Tam Willy Frog opowiadał ciekawe historie o... Zadaniem rundy V jest napisanie krótkiego opowiadania o wymyślonej przygodzie Willy Froga. Za rundę można zdobyć 5p. Czas do 23.07.2012r do godziny 14.00. Powodzenia!

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 20 lip 2012, 11:34
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 wrz 2011, 15:02
Posty: 198
Naklejki: 3
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Czy ktoś w tej rundzie odpada?


Pt, 20 lip 2012, 15:33
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Nie, o takich rzeczach będę informował w zadaniu.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pt, 20 lip 2012, 16:15
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
-No widzicie, widzicie mnie… Chociaż ostatnio widzieliście mnie sto lat temu. Nie dziwi was to?- spytał Willy.
-Nie.- stwierdził Kretes. –Jak ty się tu dostałeś?
-Na linii zmiany daty. Ale po kolei. W tamtym roku…
-Nie w tamtym, tylko sto lat temu.
-A więc wiek temu, kiedy razem z moimi kolegami spędzałem tutaj wakacje, założyłem się z nimi, że w miesiąc dolecę na biegun południowy i stamtąd wrócę, przywożąc ze sobą zdjęcie pingwina.
-To zoo w tamtych czasach nie mieliście?!
-Mieliśmy, mieliśmy… Ale musiałem i ja na nim być.
-Zapłać pan, to i do paszczy lwa pan wejdzie, a pracownicy zdjęcie panu zrobią.
-Głupiś, a gdzie mój balon? Z nim mnie nie wpuszczą, a bez niego koledzy nie uwierzą. Ale do rzeczy. W piętnastym dniu podróży dotarłem na biegun, i chyba jakieś szczęście, bo od pingwinów aż się roiło. Jednak, gdy tylko wylądowałem- pustka. Wkurzyłem się. Zacząłem się rozglądać. No wszędzie biało i biało. Aż żaba zaczyna się zastanawiać, czy przez przypadek nie zwariowała. Postanowiłem wejść do balonu, wznieść się i wtedy się rozejrzeć. Z góry coś ujrzałem. Była to mała czarna kropka. Był to niewątpliwie pingwin. Postanowiłem gonić go w balonie. Zniżyłem lot i zacząłem go ścigać, i kiedy już nastawiałem aparat, porwał mnie silny wiatr. Balon razem ze mną robił kółka nad samą chorągiewką, która oznaczała zdobycie bieguna. Ale zawroty głowy. Dobrze, że wcześniej dużo nie jadłem. Kiedy przestałem krążyć, balon opadł spokojnie na lądzie. Ujrzałem przed sobą jakiegoś niedźwiedzia. Zapytałem go, czy wie, gdzie jest miejsce, gdzie najczęściej przebywają pingwiny. Odpowiedział, że przeważnie są w oazie. Udałem się tam po cichu i zrobiłem zdjęcie. Postanowiłem wrócić tutaj nad plażę. W locie widziałem jakieś dziwne, wielkie, metalowe ptaki, ślepe chyba, bo jeden przeleciał mi tuż nad nosem.
-W dzisiejszych czasach te ptaki nazywają się samolotami i są głównym środkiem transportu powietrznego.- wytłumaczył Reksio. -A ślepi, to są najwyraźniej piloci, to ci, którzy sterują samolotami.
-A więc, gdy dotarłem, zapytałem się jakiegoś żółwia, jaki jest dzisiaj dzień. Odpowiedział: Jest 20 lipca 2012 roku.
-Ale jak się to stało?
-Wiem, że to przez linię zmiany daty. Kiedy krążyłem nad biegunem, musiałem przelatywać co chwilę nad linią. Dlatego przeniosłem się w ten rok. Doprawdy, to dziwne, ale tak się stało.
Wszyscy zamilkli analizując opowiedziane wydarzenia.
-I w gruncie rzeczy przegrałem zakład…- dokończył swoje opowiadanie Willy.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


N, 22 lip 2012, 17:09
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Wakacyjny Turniej Kacpra98!
Ogłaszam przerwę w Wakacyjnym Turnieju! Jako że z rundę na rundę coraz mniej osób odpisuje zamierzam trochę pozmieniać.Jutro więcej informacji. Dam jeszcze punkty za rundę:
Kari Mata Hari.w- wykonasz rundę jak wrócisz do domu.
Nika-5p.
Reszta po zero.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Pn, 23 lip 2012, 16:26
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL