Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 20:26



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Tajemnica Świata-RPG 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Tajemnica Świata-RPG
Witam, panie Ministrze, co pana tutaj sprowadza?

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 5 sty 2016, 19:37
YIM WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Tajemnica Świata-RPG
Zapisuje się bk

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Pt, 17 lut 2017, 10:58
WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Tajemnica Świata-RPG
Mątek
Nie było to zbyt mądre. Trafiłeś prosto do lasu, który się palił. Ty jednak się tym nie przejmowałeś. Postanowiłeś usiąść na mchu i czekać na rozwój wypadków. Miałeś w sumie cichą nadzieję, że zaraz przyjedzie straż pożarna, ale nie chciało ci się jej wezwać.
Co by tu urobić? - i tak już nie odpowiesz

Kretes102
- Czemu przyszedłem? Oj, długo by opowiadać, panie prezydencie.
- Mhm - odparłeś.
- No dobra, widzę, że po prostu marzysz o tym, żebym opowiedział panu o tym wszystkim co mnie sprowadziło w to właśnie miejsce. To miłe uczucie, kiedy wreszcie ktoś się tobą interesuję i chce dowiedzieć się coś o sobie. Wie pan, nie wszyscy...
- No dobre, ale może najpierw mnie stąd wyciągniesz?
- Ano, po to tu przyszedłem.
Po tym zdaniu zapadła cisza, która trwała, prawdopodobnie, 2 godziny. Nie miałeś co do tego jednak pewności, bo straciłeś już rachubę czasu w tym więzieniu.
- Jest tam pan jeszcze? - zapytałeś wątpiąc.
- Ano jestem.
Znowu cisza. Słychać było latanie muchy.
- Żartuje sobie pan!? Niech pan mówi jak mnie pan wyciągnie stąd!
- Aaaaa, o to panu prezydentowi chodzi. No więc... Użyłem hitu wszechświat się rozpada, by oni wykonali ważną wiadomość. Teraz zaś użyję łomu... i będzie pan wolny.

Co by tu urobić??

Doktor
Placki do jedzenia były dostępne wszędzie, bo był socjalizm. Niestety, nie były one zbyt smaczne, bo nie musiały z niczym konkurować na rynku. Zawsze cię to smuciło i długo nad tym myślałeś. Tak długo, że aż o tym zapominałeś.
Postanowiłeś więc spędzić resztę dnia na swojej ulubionej czynności, czyli monitorowaniu czasu...
Wielki Monitor Czasu - to było coś. Urządzenie stworzone przez Kretonów. To właśnie on monitorował wszystkie czasy i rzeczywistości. Zgłaszał on też natychmiast jakiekolwiek dziwne anomalie, które powodowali np. jacyś nieroztropni podróżnicy w czasie. Dzięki niemu, porządek był zachowany i nic nie mogło tego zmienić.
Kretoni potrafili podróżować w czasie, ale nie wszystkim było to dane. Jedynie ścisła elita, tzw. Czasowcy, mogli sobie na to pozwolić. Należeć do nich - to był twój największy cel.
Co by tu urobić?

Pan Jełop Dykta 10
Jesteś jełopem.
To zdanie słyszałeś od zawsze odkąd istniejesz. Było poniekąd twoim znakiem rozpoznawczym. Wystarczyło powiedzieć w twej wiosce: "jełop" i wszyscy wiedzieli już kim jesteś.
Nie było to zresztą całkiem trudne. W tej kameruńskiej wiosce bowiem mieszkało zaledwie 10 śmieszków.
A, no tak, mieszkasz w Kamerunie. Bo czemu nie?
Ty jednak marzyłeś o czymś więcej. Chciałeś wyjść z wioski i przestać być nazywanym jełopem. Chciałeś zwiedzić świat i znaleźć swoje własne miejsce na świecie. Pytanie tylko brzmiało: gdzie iść? Jak żyć? Dodałbyś: "panie premierze", ale no nie wiedziałeś, że taki ktoś kiedykolwiek istniał.
- Jełop, cho na obiad XD - zawołał cię wódz wioski, który jednocześnie był twoim jedynym rodzicem. Niestety, przybranym. Twoi rodzice zaginęli dawno temu. Bardzo dawno.
- A co na obiad jest? - zapytałeś pełny nadziei, że będą to bolesne czipsy :lol: . Słyszałeś o nich kiedyś od turysty, który aż do twej wioski przybył. Nazywał się Olexo i wydawał się być jakimś królem. Miał koronę i takie tam. Wydawało się też, że ucieka od czegoś, mówił tylko, że wpadł w jakiś wir czasu i Madagaskar teraz nie ma króla. Bardzo go polubiłeś i uznałeś go za swój autorytet.
- Nwm, ale się jeszcze rusza, chodź szybko plz.
Co by tu urobić?


Pt, 17 lut 2017, 12:42
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Tajemnica Świata-RPG
Urabiam zjedzenie obiadu.
-Ej, stary, weź urub jutro jakieś Bolesne :lol: żreć :lol:

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


Pt, 17 lut 2017, 17:46
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Tajemnica Świata-RPG
Dobra, użyj łomu i uciekamy stąd. Jeśli uda mi się wrócić do władzy, to zostaniesz uhonorowany. Ponadto musimy zwrócić się do innych krajów o pomoc.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 21 lut 2017, 13:27
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL