Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:48



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Dizel Show! Wielki koncert urodzinowy! 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Dizel Show! Wielki koncert urodzinowy!
Cześć. :)
Dzisiaj jest wyjątkowy dzień dla jednego z naszych administratorów - Dizla. Dizel jak dobrze wiemy, kończy dzisiaj osiemnaście lat, a co z tym idzie - jest już pełnoletni. Razem z Niką i Adamem pragniemy wręczyć mu kilka skromnych prezentów na jego urodziny. To nic wielkiego, jednak mamy nadzieję, że się spodoba.
Na sam początek pokażemy tort, który upiekła Nika, a my zbieraliśmy składniki. Oto tort o smaku jagodowym:
Obrazek
Teraz czas na prezenty.Oto trzy prezenty. Każdy jest niezwykły. To już nie od nas zależy, który zostanie otwarty jako pierwszy :)
Prezent nr1 http://img17.imageshack.us/img17/2237/3e6.gif
Prezent nr2 http://img838.imageshack.us/img838/9452/5wn.gif
Prezent nr3 http://img834.imageshack.us/img834/2812/i9i.gif
Na koniec mamy najlepsze (chociaż może być najgorsze). Razem z Niką i Adamem nagraliśmy i zaśpiewaliśmy również dla ciebie piosenkę (Adam, Nika nie zabijcie mnie, nie chce jej stracić c: ). Początkowo nie chcieliśmy jej wstawiać, nie wyszła najlepiej, jakość również nie jest dobra, ale... Zbyt dużo było o niej planów aby teraz je porzucić. Nie będę jej tutaj wstawiać, ale Dizel jeżeli naprawdę chcesz ją usłyszeć to napisz do mnie. :wink:
Jeszcze raz życzymy Ci wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu. Mam nadzieję, że te prezenty się podobały. Dziękujemy za uwagę. :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 15 sie 2013, 10:06
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Dizel Show! Wielki koncert urodzinowy!
Cóż... Wypada mi jakoś podziękować, choć zbytnio nie wiem jak oddam słowami całokształt tego co chcę napisać... No nic, spróbuję. Dziękuję więc wam za wszystkie prezenty, za wszystkie życzenia i przede wszystkim za... jakby to ująć... ciekawą piosenkę. Cieszę się że spróbowaliście jakoś uczcić dla mnie ten znaczący dzień i muszę przyznać że wyszło wam to bardzo dobrze. Wiem że to z pewnością za mało, ale po prostu sam nie wiem co napisać... :)

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Pt, 16 sie 2013, 11:27
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL