Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:34



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Wyznawcy Boga Twaroga 

Liczba wiernych
Dołączam jako nowy wyznawca 0%  0%  [ 0 ]
Ujawniam się na forum jako stary wierny 100%  100%  [ 3 ]
Liczba głosów : 3

Wyznawcy Boga Twaroga 
Autor Wiadomość
Roz-krecony

Dołączył(a): Pn, 1 sie 2011, 13:37
Posty: 149
Lokalizacja: Kanały...
Naklejki: 0
Post Re: Wyznawcy Boga Twaroga
Że niby wierzyłeś już wcześniej, ale nie miałeś gdzie sie ujawnić, bo nie było tego tematu. Taki jakby gość z przywilejami, ale tak naprawdę to obojętne co zaznaczysz, bo przecież Cię nie sprawdzę. A liczy się i tak tylko suma głosów. Mógłbym tez napisać:
Dołączam
Dołączam
Po prostu w ankiecie muszą byc co najmniej 2 opcje

_________________
Pozdrawiam kolorowo.
W kolorze.


Cz, 16 maja 2013, 12:49
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wyznawcy Boga Twaroga
Tego się nie spodziewałem, ale...
Nikt nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!
-Jesteś oskarżony o potrójną herezję!
Czy ty bluźnisz?
Teraz błagał Chrystusa o wybaczenie swojej herezjo/swoich bluźnierstw
Oraz :| :|
Ta twoja herezyjna sekta całkowicie spapugowała Katolicką modlitwę!! Dobrze, że tylko w j. polskim. BO GDYBY PO ŁACINIE!!
Ta nazwa herezyjnego bożka twarożka "bóg Twaróg", bóg piszemy z małej.
PRZEPRASZAM JESLI KOGOS OBRAZILEM


Cz, 16 maja 2013, 14:35
Roz-krecony

Dołączył(a): Pn, 1 sie 2011, 13:37
Posty: 149
Lokalizacja: Kanały...
Naklejki: 0
Post Re: Wyznawcy Boga Twaroga
No wiec powiem tak...
Całość nie jest przerobiona, duża część zupełnia inna.
Jestem chrześcijaninem, nie wierzę w boga twaroga, bo (uwaga) został on wymyślony do gry dla dzieci i nie jest prawdziwy(odgłosy zdziwienia wydawane przez autora). A naprzykłąd ty wierzysz w Cesarza Fictiona? Nie? No właśnie. A za lekkiepodobieństwo do Credo badzoprzepraszam siebie samego i wszystkich wierzących, ale czy tak naprawdę trzeba to brać na serio? A poza tym to nie jest sekta, tylko temat w kanalizacji który i tak zostanie spuszczony(cytat: wszyscy zginiemy!).

Więc jeśli uważasz, że wierzę w jakiś ser... A zresztą wierzę! No bo przecież ser istnieje nawet wczoraj jadłem z nim kanapkę!
A gdyby taki tema został założony przez moderatorium i byłyby tam konkursy rpg itp. to inaczej byś pisał :wink:

_________________
Pozdrawiam kolorowo.
W kolorze.


Cz, 16 maja 2013, 15:12
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Wyznawcy Boga Twaroga
Fajnie, że sam się sobą zdziwiłeś :wink: (napisałeś przez "autora").
Ale nie powinno się zmieniać CREDO w ogóle. Bo ono bazuje na CREDO. Sam powiedziałeś, że to "sekta". Ja biorę kwestie wiary bardzo, ale to bardzo na serio. Cesarz Fiction nie jest bogiem. To, że stworzył sobie z budyniu jeden archipelag w innym wymiarze o niczym nie świadczy, bo..
Cesarz: Zwykle nie mam w zwyczaju witać knypków poniżej 1000 lat. Ale zrobię wyjątek-Ave ja!
Z tego wynika, że nie może być bóstwem, bo nie ma nawet 1000 lat. Najwyżej jest twórcą archipelagu zrobionego z budyniu.
KAŻDY MA SWOJĄ MORALNOŚĆ-i w tym temacie wiara została bardzo zniweczona. Gdyby moderatorium zrobiło taki temat, to bym założył sobie osobne FORUM PR i bym na nim pisał, a moim celem byłoby obalenie tak nieszanującego, aroganckiego, złego moderatorium. :!: :!:


Cz, 16 maja 2013, 15:35
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Wyznawcy Boga Twaroga
Bardzo proszę o zamknięcie lub usunięcie tego tematu!
I proponuje dać użytkownikowi zakładającemu ten temat bana na co najmniej 2 dni by pożałował tego co tu napisał! Sorry easy!


Cz, 16 maja 2013, 15:41
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 7 maja 2013, 21:25
Posty: 225
Lokalizacja: Pałac Cesarski, Archipelag Kreacji
Naklejki: 0
Post Re: Wyznawcy Boga Twaroga
Autor8 napisał(a):
Fajnie, że sam się sobą zdziwiłeś :wink: (napisałeś przez "autora").
Ale nie powinno się zmieniać CREDO w ogóle. Bo ono bazuje na CREDO. Sam powiedziałeś, że to "sekta". Ja biorę kwestie wiary bardzo, ale to bardzo na serio. Cesarz Fiction nie jest bogiem. To, że stworzył sobie z budyniu jeden archipelag w innym wymiarze o niczym nie świadczy, bo..
Cesarz: Zwykle nie mam w zwyczaju witać knypków poniżej 1000 lat. Ale zrobię wyjątek-Ave ja!
Z tego wynika, że nie może być bóstwem, bo nie ma nawet 1000 lat. Najwyżej jest twórcą archipelagu zrobionego z budyniu.
KAŻDY MA SWOJĄ MORALNOŚĆ-i w tym temacie wiara została bardzo zniweczona. Gdyby moderatorium zrobiło taki temat, to bym założył sobie osobne FORUM PR i bym na nim pisał, a moim celem byłoby obalenie tak nieszanującego, aroganckiego, złego moderatorium. :!: :!:

"Ave" to klasyczna, pierwsza połowa zawołania, tłumaczonemu jako "chwała komuś", stąd też "Ave Ceasar". Ja, będąc Cesarzem, mogę powiedzieć zatem najwyżej "chwała mnie".
To o knypkach było do słuchaczy, jako zwykłych śmiertelników. Nie używam tego terminu w stosunku do was bez powodu, jestem nieśmiertelny. Mam też twórczą moc. Ale między mną a Bogiem jest różnica i to znacząca - ja miałem swój początek i mnie też stworzono, nie starzeję się, ale nie jestem też niezniszczalny oraz nawet ja mam limity tego, co mogę zrobić. Ten drugi - nie, był Pierwszym, bez początku ani twórcy, a ja, choć tworzę całe światy, nie mogę konkurować. Nawet na Archipelagu, de facto, nie funkcjonuje mój kult religijny, świątyń nie ma. Używają mojego imienia w wyrażeniu "Na litość Fictiona!" albo "Na brodę Fictiona!", ale nie ma padania na twarz ani jakiegoś kodeksu. Po prostu moi poddani mnie lubią i szanują.
A co do tematu, z chęcią poprzetrącam kości czemuś, co nie ma racji bytu. Zatem, korzystając z mej cesarskiej władzy,
Zamykam temat.

_________________
Cesarzuję pogrubionym złotym. Bo niby czym innym?


Cz, 16 maja 2013, 16:27
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL