Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 10:26



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Jak mieliście 6 lat 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 1 lis 2010, 10:33
Posty: 41
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Jak mieliście 6 lat
Ja np. jak na swój wiek jestem dość gadatliwy, jestem dobry w różnych grach planszowych, wiem jak trafić do domu z różnych miejsc np. sklepu do ktorego troche sie idzie, od dziadków jeszcze dalej niz sklepy albo kino itp. Umiem posługiwać się komórką, internetem, umiem szybko pisac jak na swój wiek, rozmawiać na różne tematy. Dobra koniec, tera wy coś napiszcie


Śr, 24 lip 2013, 15:58
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 25 kwi 2013, 12:00
Posty: 408
Naklejki: 0
Post Re: Jak mieliście 6 lat
Byłem spokojny. Dobry. Baaaardzo dużo mówiłem. Często chodziłem do kina. Dziadkowie dawali mi czasami po 100 zł. ;)

_________________
Obrazek


Śr, 24 lip 2013, 20:39
WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Jak mieliście 6 lat
W przeciwieństwie do was wszystkich byłem skromny i cichy. W przedszkolu nigdy z nikim nie rozmawiałem. Byłem wtedy nieśmiały. I czasami dalej jestem...


Śr, 24 lip 2013, 20:42
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Jak mieliście 6 lat
Ja w przedszkolu byłam bardzo cicha i samotna, zawsze siadałam sama i bardzo to lubiłam. Za to w domu miałam własne zdanie i często kłóciłam się z rodzicami. W gruncie rzeczy niewiele się zmieniło :wink:
Tylko kiedyś kieszonkowe to 50 zł, teraz 100 miesięcznie :mrgreen:

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Śr, 24 lip 2013, 21:04
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 1 lis 2010, 10:33
Posty: 41
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Re: Jak mieliście 6 lat
Ja też dostaje od dziadków i rodziców też kieszonkowe, stówy nigdy nie dostałem ale pięćdziesiatke jak najbardziej :)


Śr, 24 lip 2013, 21:07
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Jak mieliście 6 lat
Nika napisał(a):
Ja w przedszkolu byłam bardzo cicha i samotna, zawsze siadałam sama i bardzo to lubiłam. Za to w domu miałam własne zdanie i często kłóciłam się z rodzicami. W gruncie rzeczy niewiele się zmieniło :wink:

Dokładnie tak jak ja. :wink:


Śr, 24 lip 2013, 21:25
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Jak mieliście 6 lat
W sumie było u mnie trochę jak u Mątka i Niki, ale byłem też bardziej wrażliwy (najlepiej nie wspominać - wszyscy mi mówią, że jestem nadwrażliwy).


Cz, 25 lip 2013, 06:01
Roz-krecony

Dołączył(a): Pn, 1 sie 2011, 13:37
Posty: 149
Lokalizacja: Kanały...
Naklejki: 0
Post Re: Jak mieliście 6 lat
Tutaj piszę o wieku 6-7 lat. Więc.... Szybko i płynnie czytałem(to nie próżność- same piony i 6 z czytania-byłyby szóstki częściej ale pani miała swoje ulubienice i tylko imwstawiała piątki). Pisałem ładnie(dużo, dużo lepiej niż teraz, bo teraz piszę szybciej)- no ale wolno pisałem. Gadułą jestem nadal-przez sen nawet gadam-gadałem już w wieku 2-3 lat przez sen :D. Nadruchliwość była(często na lekcji bo pierwszy zawsze zadania wszystkie kończyłem). Liczyć umiałem do tysiaka(więc do 100 tysięcy też co za tym idzie). Mnożyłem liczby w zakresie 20 chyba...
(no i oczywiście 30, 40, 50 itd. przez 10 pomnożyć umiałem). Z komputera korzystałem od 4 roku zycia gdzieś tak. Ale kiedyś razej nie pisałem a nauczyłem się pisać w wieku 5 lat, wcześniej też jakieś prostsze słowa. W wieku 7 lat z pomocą taty i programu Webmaster założylem stronę internetową(Bobrze :D !!!-wspomnienie jej wyglądu :D białe tło zegar, tytuł, linki do m. in. galerii pełnej od zdjęć ze shreka). Jakieś blogi zdażało mi się przeczytać...
Grałem w jakieś gry różne też, ale to mało ważne ;). W sumie dużo osób uważało mnie za geniusza, zresztą już wcześniej, kiedy zacząłem chodzić, a potem także mówic przed ukończeniem roku(z tym chodzeniem to nie wiem jak dokładnie, jaki sposób chodzenia i w ogóle, ale naprawdę wtedy zaczałęm mówić).

Się pochwaliłem w prawdzie, ale tego wymagał temat. dodam więc, jeszcze, że były wstydliwy i mało mówny przy obcych osobach, ale to minęło w dużym stpniu gdy zacząłem występować.

_________________
Pozdrawiam kolorowo.
W kolorze.


Pn, 29 lip 2013, 14:35
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 1 lis 2010, 10:33
Posty: 41
Lokalizacja: Warszawa
Naklejki: 0
Post Re: Jak mieliście 6 lat
Ja już w wieku jednego roku gadałem przez sen i umiałem pisać i grać na kompie, ale to już bliżej 2 latek. Szybko nauczyłem sie mówić. Potrafie liczyć do nieskończoności bo brat mnie nauczył. Mnożyć, dzielić, dadawać i odejmować również. Pamietam, że w wieku niecałego roku przeszedłem jedną misje w gta i w kilku innych grach. Noi co moge jeszcze powiedzieć? hmmm............. a własnie moje IQ to 70 (serio) :D


Pn, 29 lip 2013, 18:27
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 9 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL