Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 10:34



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Forumowa Ekstraklasa 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Forumowa Ekstraklasa
W związku z tym, że niedługo się nie zobaczymy (chyba od września), chciałem zrobić taką forumową ekstraklasę. Nic o piłce, tylko o kreatywności. Mam tu taką tabelę, więc jakoś może to wyjść. Osoba, która nie ma czasu, nie zgadza się itp. może tutaj to powiedzieć. Bo chciałem jakby zrobić Wielki Finał mojego udziału na forum. Zasady są proste. Każdego z 26 uczestników będziemy oceniać. Wiem, że wiele tematów podobnych było, ale no wiecie. Robię to na całkiem innych zasadach.

Oceny:
- za kreatywność - 1 kolejka
- za pomysłowość - 2 kolejka
- za poczucie humoru - 3 kolejka
- za spam (tu są punkty ujemne) - 4 kolejka
- za pomoc innym - 5 kolejka
- za aktywność - 6 kolejka
- za zainteresowania - 7 kolejka
- za koleżeństwo - 8 kolejka
- za cierpliwość - 9 kolejka
- za inteligencje - 10 kolejka
- co w trawie piszczy - 11 kolejka
- mający posłuch - 12 kolejka

Jak chcecie możecie dać swoje propozycje
Uwaga!!! Za spam są punkty ujemne. Czyli jak ktoś dostanie w skali od 1 do 10 np. 7 to dostaje -7 pkt.


1. AdamMag
2. Autor8
3. Bot
4. Dadi
5. Dawid6
6. Dizel
7. Doktor
8. Guard
9. Jimmi Storna
10. Kacper98
11. Kretes102
12. Kretonpodziemny
13. Lobon
14. Luk
15. Mątek
16. Nieznany
17. Nika
18. Opipiter11
19. Patryk780c
20. Podwórkowiec46
21. Przybysz
22. Rdusiu25
23. Spidi
24. Takijeden
25. Quatrina
26. Ż. Art


Pod koniec sumujemy i ogłaszamy Mistrza Forum. Jedną osobę każdy może oceniać.

Na zielono jest ogłoszony mistrz i v-ce mistrz. Na żółto czołówka. Na czerwono najgorsi (chyba wiecie, mi chodzi w ilości punktów). Ale dopiero po skończeniu, ogłoszę zwycięzcę itp.

Uwaga!!! Tabela dzieli się na kolejki tzn. gdy wszyscy dostaną ocenę, to potem zaczyna się druga kolejka. Gramy do ostatniego aktywnego usera. Gdy zobaczę, że każdy już ocenił, to kończymy.
To wszystko składa się z 12 kolejek. Podczas danej kolejki można na daną osobę głosować tylko w jednej kategorii, nie np. w dwóch, czyli jak jest 7 kolejka to oceniamy go tylko pod względem zainteresowań, nie oceniamy w tejże kolejce pod względem innej kategorii. Na daną osobę w danej kategorii można głosować wielokrotnie, potem wyciągnę z tego średnią. Ale uwaga, user nie może głosować wielokrotnie na osobę w danej kategorii np. osoba X nie może głosować na osobę Y w jednej kolejce/kategorii więcej niż jeden raz. Pamiętajcie, nie oceniamy siebie.

Konkurs trwa do 2 września 2013.
Konkurs może się skończyć wcześniej.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 6 sie 2013, 12:13
YIM WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Forumowa Ekstraklasa
Takiego typu konkursy może organizować tylko Moderatorium. Poza tym bierzesz pod uwagę użytkowników którzy od długiego czasu nie zaglądali na forum a są bardzo wysoko w tabeli. Poza tym aktualną listę układałeś sam, a może niektórzy myślą co innego o innych niż sądzisz to ty... :? Zamykam do momentu rozsądzenia tego przez osobę o trochę większym doświadczeniu.


Wt, 6 sie 2013, 14:01
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL