Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 13:14



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
A ram zam zam... 
Autor Wiadomość
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post A ram zam zam...
Hej,

myślę, że to jest najlepszy dział, w którym mogę się wypowiedzieć na mało ważny temat. Zaskoczyło mnie to, jak dostałem wiadomość od Autora i Kretesa, co się dzieje. I poniekąd to prawda, że mnie już nie ma tu... pewien czas, ale to nie jest wynik sesji, czy zawalonego dnia. Nie nazwałbym tego odejściem, ale może pewnego rodzaju relaksem dla umysłu.
Moje życie jest.. właśnie o dziwo spokojne. Nic się złego w nim nie dzieje, ale też nie ma nic, aż tak super hiper dobrego. Po prostu jestem i cieszę się z tego. Mam trochę nauki, wiadomo, ale zawsze znajduję czas, by to porozmawiać czy na GG (15565134 dla zainteresowanych), czy na fb. Nie uważam, żeby ktokolwiek z Was był winny temu, oprócz mnie samego, bo chyba potrzebuję trochę... takiego odpoczynku. Może za jakiś czas wrócę, może po prostu odejdę. Nie wiem sam dokładnie.

Swoją drogą, życzę wszystkim gimnazjalistom powodzenia na teście, a maturzystom - wygranej na nadchodzącej bitwie. :) Dajcie znać, jak idzie!

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


Wt, 21 kwi 2015, 21:02
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL