Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 06:09



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Waruga 
Autor Wiadomość
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 mar 2010, 20:43
Posty: 145
Lokalizacja: Pff jak by cię to wogule interesowało :/
Naklejki: 0
Post Waruga
1: Wojownik
2: (rasa) Kret (ale wmawia wszystkim że jest nornikiem)
3: (statystyki)
inteligencja - 0.p.
siła - 2.p.
zręczność - 1.p.
wytrzymałość - 2.p.
4:
Waruga
wojownik (dawny wteteran i porucznik na wojnie)
postaćObrazek
(sry za postać nie jestem dobry w ich tworzeniu :/)
Opis postacI: ( w końcu czas na wyzwolenie mojej twórczośći) Waruga był weteranem w armiikretów zjednoczonych. Miał range porucznika i budził respekt w wielu żołnierzach nawet tych z wyższą rangą. Razem z nim do wojska wstąpił jego brat Seth (czyt. seff), byli ze sobą bardzo zżyci ,aż mówiono o nich bracia wojny (tak wiem głupio brzmi ^^'). Ale jak to zawsze każdemu bohaterowi przydaża się coś złego. Seth miał swoją drugą złą stronę, był potwornie chciwy i łasy na pieniądze. Wroga siatka szpiegowska zapłaciła mu za pozbycie się Generała Wacława Kretossa i zwalenie całej winy na jego własnego brata Waruge. Oczywiście gdy pierwszy lepszy żołnierz trafił na porucznika przy zwłokach generała z bronią, od razu powiadomił ważniejsze służby ,które złapały tak zwanego sprawce i wsadziły do więzienia. Gdy tylko dowiedział komu tak to wszystko zaedzięcza, zmienił swoje nastawienie do świata o 180 stopni. Zrobił się w więzieniu twardy jak skała , nawet najtwardsi i najgroźniejsi więźniowie bali się do niego podejść. Pewnego dnia jeden z policjantów powiedział mu że ma widzenie, więzień poszedł od razu sprawdzić kto nalegał na wizyte z nim. Gdy podszedł już do miejsca w którym odbywały się widzenia, zobaczył dziwną postać w kapturze, drzw się zamkneły wieć wiadomo że widzenie właśnie się zaczeło. Waruga podszedł do tajemniczego gościa w kapturze, a on siedział dalej w milczeniu, lecz po chwili powiedział mu jedną rzecz "odbijemy cię" i dał mu list. Nasz bohater otworzył go i przeczytał " jutro o godzinie 12.34 na spacerniaku wyrwiesz się strażnikom i wdrapiesz się na dach stamtąd odbierzemy cię helikopterem". Po przeczytaniu nieznajomy odebrał list i wyszedł. Następnego dnia podczas spacerniaku, o wyznaczonej godzinie nasz więzień obezwładnił strażników go pilnujących, i prędko pobiegł do rynny by wdrapać się na dach. Strażnicy którzy to widzieli wszczeli alaram i pobiegli za nim w pogoń. Na szczęście gdy Waruga byłjuż na dachu, z lewej strony pojawił się helikopter a wnim zakapturzony nieznajomy i dwa potężnie wyglądające krety. Wskoczył do nich bez namysłu i odleciał wraz z nimi. Gdy już wylądowali w lesie, Waruga już miał pytać o wszystko lecz nieznajomy ubiegł go mówiąc "odezwiemy się do ciebie" i wskoczył do helikoptera po czym odleciał. Teraz waruga miał tylko jedno w głowie ZEMSTA!
(bardzo przepraszam że to wyszła bardziej przydłuuga historia ale nie mogłem sie uprzeć pokusie ;p)
(rasa) Kret lecz wmawia wszystkim że jest nornikiem
statystyki
inteligencja - 0.p.
siła - 2.p.
zręczność - 1.p.
wytrzymałość - 2.p.
Stany Kretów Zjednoczonych

_________________
Taaaak ludzie wróciłem siać chaooos i zniszczenie!!!!
A tak po prawdzie wróciłem bo tża wrócić kiedyś na stare śmieci :D
Mój awek z cieniem wykonał Mątek :D


Pn, 13 maja 2013, 22:20
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Waruga
Twoje Statystyki:

Atak: 78
Obrona: 108
Krytyczne ciosy: 4 %
Hp: 140


Wyuczasz się klasowego Skilla ,,Krecia Robota''
Nie zadaje on żadnych obrażeń, jednak pozwala ci w pełni korzystać z krecich zdolności, typu przekopywania się,
drążenia tuneli itp.



Otrzymujesz 25 R, na początkowe, drobne wydatki.
Orzymujesz telefon komórkowy, którym możesz komunikować się w każdym miejscu i w każdym czasie, o ile jest oczywiście zasięg.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 14 maja 2013, 17:04
Zgłoś post
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 mar 2010, 20:43
Posty: 145
Lokalizacja: Pff jak by cię to wogule interesowało :/
Naklejki: 0
Post Re: Waruga
[i] + 10 Exp. Zapisz to w temacie o swojej postaci i jeśli wbiłeś poziom rozdaj nowe statystyki.

_________________
Taaaak ludzie wróciłem siać chaooos i zniszczenie!!!!
A tak po prawdzie wróciłem bo tża wrócić kiedyś na stare śmieci :D
Mój awek z cieniem wykonał Mątek :D


Śr, 15 maja 2013, 21:48
Zgłoś post
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 mar 2010, 20:43
Posty: 145
Lokalizacja: Pff jak by cię to wogule interesowało :/
Naklejki: 0
Post Re: Waruga
Dizel napisał(a):


Obrazek
Broń ta choć jest dosyć prosta w swojej budowie, zadaje nieco bardziej ciekawe obrażenia. 10-15.
Zapisz tam gdzie zawsze że takową otrzymałeś.[/color][/b]
Sługus ze strzykawką jest coraz bliżej i bliżej... W końcu rozpoczyna się walka.
Obrazek

_________________
Taaaak ludzie wróciłem siać chaooos i zniszczenie!!!!
A tak po prawdzie wróciłem bo tża wrócić kiedyś na stare śmieci :D
Mój awek z cieniem wykonał Mątek :D


Pt, 7 cze 2013, 17:18
Zgłoś post
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Waruga
+10 Exp.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 11 cze 2013, 19:44
Zgłoś post
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Waruga
Masz aktualnie 3 lvl. Możesz rozdać z tego powodu 10 punktów statystyk.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


So, 8 mar 2014, 19:22
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL