Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 08:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Heroes - Rozgrywka. 
Autor Wiadomość
Pogromca Smoków
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 23 cze 2013, 15:54
Posty: 95
Naklejki: 0
Post Re: Heroes - Rozgrywka.
Carla:

- Profesorze Fenrise! Profesorze Fenrise! Mamy zwyciężcz... - tu przerwał. Jego uwagę przykuł poobijany profesor leżący nieopodal jednej ze ścian pokoju. Wykonał jakiś ruch ręką, który jakby miał być drogowskazem do osoby, która zrobiła mu tą krzywdę.
Nie zastanawiając się długo postanowiliście wkroczyć do kolejnego z pokojów. Widok, jaki tam ujrzeliście delikatnie was zdziwił, zaskoczył, a może nawet i zaniepokoił.
Obrazek
- Kim jesteś?! - Wykrzyczałem.
- Zwycięzcą... Ekhm.. turnieju oczywiście. - odparł nieznajomy.


Cz, 2 paź 2014, 17:50
Zgłoś post
Pogromca Smoków
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 23 cze 2013, 15:54
Posty: 95
Naklejki: 0
Post Re: Heroes - Rozgrywka.
- Nazywają mnie Aragonite. Co robię? Cóż... odzyskuję swoją przynależność. A teraz wybaczcie... Mam ważniejsze rzeczy do roboty.
POLTERGEIST! - ZASŁONA DYMNA.
Spoiler:


POLTERGEIST UŻYWA UMIEJĘTNOŚCI "Zasłona Dymna'
W pomieszczeniu naraz pojawia się nieprzebyta mgła.


Pt, 3 paź 2014, 12:49
Zgłoś post
Pogromca Smoków
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 23 cze 2013, 15:54
Posty: 95
Naklejki: 0
Post Re: Heroes - Rozgrywka.
- Ekmh.. tego nie przewidziałem. - wykrzyczał w oddali Aragonite. Mgła jego stworka już opadła, a on stał w tym miejscu, w którym zresztą już wcześniej stał. - DLACZEGO NIE MA TUTAJ ŻADNEGO OKNA, DRZWI ALBO CZEGOŚ W TYM STYLU? - zbulwersował się.
- CO TO ZA WARUNKI DLA ZŁYCH TEGO SHOW? NIE NO.. JA SIĘ ZAŁAMIĘ. - siadł w kącie i zaczął rozczulać się nad sobą zakrywając twarz rękami.


N, 5 paź 2014, 15:56
Zgłoś post
Pogromca Smoków
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 23 cze 2013, 15:54
Posty: 95
Naklejki: 0
Post Re: Heroes - Rozgrywka.
Tandeon używa zaklęcia "Dziobnięcie' ale nie trafia.
Poltergeist używa zaklęcia "Cienista Bariera' i uniemożliwia przeciwnikowi atak przez kolejne 5 rund.

Aragonite:

- Ja nie chce walczyć! Ja chcę żeby ktoś mnie przytulił na litość.. latającego potwora spaghetti. Sprawy zaszły za daleko, a zawsze możemy negocjować po dobroci, czyż nie? Co nie zmienia faktu, że i tak nie oddam wam mojego skarbu.


Pn, 6 paź 2014, 19:38
Zgłoś post
Pogromca Smoków
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 23 cze 2013, 15:54
Posty: 95
Naklejki: 0
Post Re: Heroes - Rozgrywka.
- Nie sądzę, aby był to dobry pomysł koleżanko.
<Podrzuca swój łup do góry>

Poltergeist, Kula Cienia.
Poltergeist używa zaklęcia "Kula Cienia'. Worek z łupem zaczyna płonąć.
-Czas się pożegnać, do zobaczenia w koszmarach.... - powiedział szczur, po czym sięgnął do kieszeni. Nie minęła chwila, a wyjął z niej ostry nóż, który niedługo krwawym łukiem zapisał się na jego gardle. Aragonite ociekając krwią padł na ziemię. Odpływał wprawdzie z tego świata, ale nie wyglądał na takiego, który by się tym przejmował. Patrząc na Carlę śmiał się jak opętaniec. W jego myślach nie było nic o chęci trafienia do wymarzonego raju. Wręcz przeciwnie, wszystko wyglądało tak, jakby... już dobrze znał raj do którego trafi..


CIĄG DALSZY NASTĄPI... (Może..)

Madame Api, jako że wygrała ten króciutki konkurs, będący być może jakiegoś rodzaju prologiem do przyszłego większego wydarzenia, otrzymuje zaszczyt przedłużenia koloru i rangi przez cały miesiąc.
AdamMag zapewne dorzuci jej jeszcze jakąś naklejkę.

Nie jest przewidywana nagroda za pozostałe miejsca.


Śr, 8 paź 2014, 16:41
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL