Teraz jest N, 28 kwi 2024, 19:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
#3. CreepySong 
Autor Wiadomość
Pan Anarchii i Chaosu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:29
Posty: 68
Naklejki: 0
Post #3. CreepySong
Zaś to zadanie będzie polegać na nagraniu jak najbardziej potwornej, strasznej piosenki. Interpretacja słowa "straszny" jak najbardziej dowolna. Może przerażać wasz głos, albo i słowa piosenki.
Czas - Do godziny 20 w czwartek.


Pn, 3 lis 2014, 17:54
Zgłoś post
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: #3. CreepySong
Czas na moją piosenkę! :D
https://www.youtube.com/watch?v=AI7x-GGx9Hc

Tekst:
Spoiler:


Wszystko śpiewałem sam, na początku mam inny głos, bo później uznałem, że ten jest mało straszny. Tak więc lekko spróbowałem zmienić głos. No cóż, mikrofon bardzo powiększył tą lekką różnicę... A ten odgłos czajnika to nie czajnik, tylko ja. Też nie wiem, co zrobiłem, ale no cóż... Uroki mikrofonu.


Pn, 3 lis 2014, 19:53
Zgłoś post
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: #3. CreepySong
Co ma być to będzie, niech ten rym będzie jak zaklęcie. Zapraszam do posłuchania, ewentualnie skomentowania. Niech ta piosenka wam przyświeci, gdy ktoś piosenki kleci... To tyle, teraz czas na piosenkę.



Tekst:
Spoiler:



Sam przyznam, że niby wplotłem jakiś straszne dźwięki, miejscami mój głos bywał straszny, ale ostatecznie nie mogę określić czy jest to straszne, czy diablo straszne, czy też mini straszne. Prowadzący i inni sami to ocenią.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 3 lis 2014, 22:12
Zgłoś post
YIM WWW
Pan Anarchii i Chaosu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:29
Posty: 68
Naklejki: 0
Post Re: #3. CreepySong
Autor8 napisał(a):
Czas na moją piosenkę! :D
https://www.youtube.com/watch?v=AI7x-GGx9Hc

Tekst:
Spoiler:


Wszystko śpiewałem sam, na początku mam inny głos, bo później uznałem, że ten jest mało straszny. Tak więc lekko spróbowałem zmienić głos. No cóż, mikrofon bardzo powiększył tą lekką różnicę... A ten odgłos czajnika to nie czajnik, tylko ja. Też nie wiem, co zrobiłem, ale no cóż... Uroki mikrofonu.


Boję się. I to całkiem serio. 2/5.


N, 9 lis 2014, 21:31
Zgłoś post
Pan Anarchii i Chaosu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 21 cze 2013, 16:29
Posty: 68
Naklejki: 0
Post Re: #3. CreepySong
Kretes102 napisał(a):
Co ma być to będzie, niech ten rym będzie jak zaklęcie. Zapraszam do posłuchania, ewentualnie skomentowania. Niech ta piosenka wam przyświeci, gdy ktoś piosenki kleci... To tyle, teraz czas na piosenkę.



Tekst:
Spoiler:



Sam przyznam, że niby wplotłem jakiś straszne dźwięki, miejscami mój głos bywał straszny, ale ostatecznie nie mogę określić czy jest to straszne, czy diablo straszne, czy też mini straszne. Prowadzący i inni sami to ocenią.
Pozdrawiam, Kretes102.


Dobra, bez dwóch zdań - ładnie śpiewasz i zasługujesz na maksymalną ocenę. 5/5.


N, 9 lis 2014, 21:31
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL