Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 02:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona
Nowi Uzytkownicy 
Autor Wiadomość
Operator Łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 23 lip 2014, 08:21
Posty: 834
Lokalizacja: z przyszłości
Naklejki: 0
Post 
No właśnie ja jestem AdaCho ale tylko tak se pisze bo w mowie tego nie słychać więc mogą do mnie mówić Adacho!!!! Ale niektórzy piszą AdaCho a mi to bez różnicy!!!!!


Śr, 13 kwi 2005, 16:08
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
Bo tak sobie zażyczyłem. A! I nie myślcie, że to od ptaków dodo, jakie były w Reksio i Czarodziedzieje i które wyginęły( o ile żyły) :lol: hehe


Śr, 13 kwi 2005, 16:09
YIM WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Może od przezwiska lub od czegoś. Powiesz nam?


Śr, 13 kwi 2005, 16:11
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
Nie, bo będziecie się śmiali


Śr, 13 kwi 2005, 16:13
YIM WWW
Operator Łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 23 lip 2014, 08:21
Posty: 834
Lokalizacja: z przyszłości
Naklejki: 0
Post 
Nie boj sie nikt nie bedzie sie smial!!!!!!!!!!!


Śr, 13 kwi 2005, 16:18
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
Ja się wstydzę


Śr, 13 kwi 2005, 16:19
YIM WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Nie nie będziemy się śmiali. Przynajmniej ja, ale inni też nie będą sie śmiać. Ręczę za nich


Śr, 13 kwi 2005, 16:19
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 lut 2005, 15:05
Posty: 1512
Lokalizacja: inąd
Naklejki: 3
Post 
Racja, a tak na marginesie DoDo jestem Michcio pewnie to zauważyłeś ale i tak pisze pewnie albo przeczytałeś że jestem Michał albo się domyśliłem ale mów na mnie Michcio "M" z wielkiej "ichcio" z małej

_________________
Piszę poprawie po bangleszstańsku.


Śr, 13 kwi 2005, 16:21
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie,nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie,nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie,nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie,nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie,nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie,nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie i jeszcze raz nie!!!!!!!!!!


Śr, 13 kwi 2005, 16:22
YIM WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 7 lut 2005, 15:05
Posty: 1512
Lokalizacja: inąd
Naklejki: 3
Post 
Jak chcesz ale tak się nie rozpisuj

_________________
Piszę poprawie po bangleszstańsku.


Śr, 13 kwi 2005, 16:22
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
Sorry, ale mnie poniosło. Aha! Uznajmy to jako, że zapomniałem!


Śr, 13 kwi 2005, 16:23
YIM WWW
Operator Łopaty
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 23 lip 2014, 08:21
Posty: 834
Lokalizacja: z przyszłości
Naklejki: 0
Post 
Dobra DoDo skoro nie chcesz to nie... Ale jak kiedyś będziesz wkońcu chciał powiedzieć to powiedz!!!!!!!! Nie nalegamy!!!!!!!


Śr, 13 kwi 2005, 16:23
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 kwi 2005, 11:17
Posty: 1849
Lokalizacja: Toruń
Post 
Może kiedyś! O ile wtedy, kiedy będzie Kiedyś nie zapomnę


Śr, 13 kwi 2005, 16:25
YIM WWW
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 13 lut 2005, 15:18
Posty: 853
Lokalizacja: ze Szczecina
Post 
Cześ DoDo.Jestem prof.Mądry Puchacz(Michał Ziora)do usług.

_________________
Moje forum o opowiadaniach www.pisarnia.fora.pl .
Jestem drugim inżynierem Gwardii Reksia.
Obrazek


Śr, 13 kwi 2005, 18:05
YIM WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Jak chcesz, ale ja nigdy nie podaje swoich danych typu nazwisko. I radzę innym aby też nie podawali


Śr, 13 kwi 2005, 20:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL