Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:14



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora 
Autor Wiadomość
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Ogłaszam bardzo ważną wiadomość!
Pan Kreton Dykta 10, za swoje liczne przewinienia, które miały miejsce w latach 2016-2020, otrzymuje dożywotni zakaz piastowania jakiegokolwiek stanowiska na Forum Przygód Reksia! Ponadto zarządzam z dniem dzisiejszym, że PKD 10 ma 2137 letni zakaz otrzymywania nagród za jakiekolwiek konkursy.
Przykro mi, ale ostatnie wydarzenia pokazują, że każda próba obrony PKD kończyła się wielką grandą i odejściem kolejnych użytkowników. Ponadto przepraszam za swój błąd, kiedy to dałem mu stanowisko kuratora.
Przepraszam Cię Matku, Api, Kacprze98, Kretonie Polski, ManiacuComicsie i innych użytkowników, którzy poczuli się urażeni, kiedy to administracja stawała po stronie PKD. Przepraszam raz jeszcze.
Pozdrawiam.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 21 maja 2020, 13:58
YIM WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
A co się stało, że Pkd zostaje tak surowo potraktowany?

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cz, 21 maja 2020, 14:01
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 8 sty 2016, 20:15
Posty: 743
Lokalizacja: Świat Rur
Naklejki: 5
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
proszę o zakaz nagród na 2137 lat :shock:

_________________


Bardzo milo mi sie wspolpracowalo, ale wierze, ze PKD bedzie wykonywal moje obowiazki lepiej i z gramem mlodzienczego wigoru [...] i mianowac Pana Kretona Dykte na swojego nastepce, samemu przechodzac do Rady Medrcow ~Traktor, 31.05.2019 23:58


So, 23 maja 2020, 21:09
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Wedle życzenia.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 24 maja 2020, 23:29
YIM WWW
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Super sprawa

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Pn, 25 maja 2020, 04:06
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Okej to już zaszło za daleko. Myśleliście że rozwijanie fandomu reksia to coś dobrego? Myśleliście że wasza aktywność coś znaczy? Otóż nie! Teraz działamy jak Laura, czyli fandom się nie liczy, a liczy się tylko to co ona chce. Ja Kretes102 pozwolę sobie zbanować na zawsze trzech najbardziej aktywnych userów tego forum, bo Laura mi kazała. Zrobię to oczywiście bez żadnej narady moderatorium, ani bez poinformowania innych administratorów. Okej zróbmy to więc:
Pan Kreton Dykta 10 - Rozwój Forum od kilku lat. Branie udziału w każdym konkursie. Tworzenie własnych konkursów z Doktorem. Przepraszam Api, Mątka i innych którzy karmili tego trolla od kilku lat i dali się sprowokować jakiemuś gimnazjaliście. A szczególnie przepraszam laurę która miała rajdy od zupełnie innych ludzi niż PKD, ale ciągle zwalała winę na niego.
Szynkacz - W zasadzie już karę odbył ale zbanujemy go jeszcze raz, dla zabawy i dlatego że laura mi kazała.
Picuś - Za rozwijanie Forum i za pomoc Laurze w prowadzeniu i rozwijaniu jej serwera - Ban Forever.
Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumieją! Na tych zasadach będą tworzone nowe zasady społeczeństwa forum.
A no i dobrego dnia dziecka, chociaż nikt już tutaj nie powie że jest dzieckiem.

ple ple ple :szloch: :szloch: :szloch: :love: :love: :noisuper:

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Ostatnio edytowano Cz, 11 cze 2020, 17:18 przez Traktor, łącznie edytowano 1 raz



Wt, 9 cze 2020, 23:21
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 1 sie 2012, 18:14
Posty: 654
Lokalizacja: Międzysieć
Naklejki: 0
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Może nie powinienem się wypowiadać, bo raczej się nie udzielam (a przynajmniej nie interesują mnie tutejsze konkursy czy RPG), nie znam też sytuacji discordowej, ale patrząc na to trochę z zewnątrz zastanawia kilka kwestii (planowałem nie pisać o tym, ale skoro decyzja wzbudza kontrowersje wśród innych użytkowników, coś może być na rzeczy).
Dlaczego ban dożywotni otrzymuje Szynkacz, który chyba był tu dość krótko, jak również 2 bardzo aktywni pozytywnie użytkownicy (choć jak widać po wcześniejszych zarządzeniach byli już karani)?
Sam fakt, że niektóre osoby nie tolerują ich obecności (i z tego powodu zniechęcili się do forum) z jednej strony może być ich własnym problemem, nad którym nie trzeba ubolewać, z drugiej natomiast może oznaczać, że regulamin forum nie jest stosowany i mniejsze przewinienia nie są karane wystarczająco (zamiast tego przymyka się oko, a potem daje zbiorczo bana forever dla świętego spokoju).
Czy w jakiś sposób ostatnie działania tej trójcy przekroczyły kolejne granice?
Kwestia do drugiej strony: jakie są dowody, że decyzję podjął Kretes102 bez żadnych konsultacji? Może faktycznie było to konieczne i reszta adminów nie protestowała?

Będę wdzięczny za odpowiedzi, bo trudno wysuwać konstruktywne wnioski, gdy ma się mało informacji (wolę spytać na forum, niż pytać każdego przez PW, bo ciężko w ten sposób uzyskać pełny obraz - jedni powiedzieliby, że Laury trzeba bronić przed trollami, drudzy, że to ona się rządzi - nie można by ustalić zasad które działałyby niezależnie od tego o kogo chodzi?).

_________________
Mu matku! Pozdrawiam was wszystkich, ludziki dobrej woli!
Mój avatar został przygotowany przez MRX-a, za co serdecznie mu dziękuję.


Śr, 10 cze 2020, 19:02
WWW
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1640
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Bezpośrednio decyzja o banie została podjęta bez konsultacji z Moderatorium, ale Moderatorium tę decyzję popiera.
[przynajmniej ja, ale z tego co wiem to Autor też]
Czy to jednak na pewno oznacza że ban jest ostateczny?

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Cz, 11 cze 2020, 12:19
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Pewnie nikogo moje zdanie nie obchodzi, ale co tam.
Osobiście sytuacji discordowej nie znam. Uważam jednak, że o ile Dykta na perma zasłużył, to w wypadku picusa i szynkacza była to kara zbyt surowa. Wiele użytkowników dopuściło się przecież gorszych czynów. Nawet Johanna, pomimo że obrażała i prowokowała moderatorów, została zbanowana (jedynie) na rok.
Jednak zachowanie tych osób po banie- to jest spam i trolling w gościach, zakładanie multikont,zamiast próby dogadania się jest moim zdaniem wystarczające do perma.
W każdym bądź razie dałbym im jeszcze jedną ostatnią szansę, a co z nią zrobią- ich sprawa.

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cz, 11 cze 2020, 12:26
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Dobra, odniosę się do tej sytuacji, bo inby to chyba robią się w tej społeczności na porządku dziennym.
Traktor napisał(a):
Okej to już zaszło za daleko. Myśleliście że rozwijanie fandomu reksia to coś dobrego? Myśleliście że wasza aktywność coś znaczy? Otóż nie! Teraz działamy jak Laura, czyli fandom się nie liczy, a liczy się tylko to co ona chce. Ja Kretes102 pozwolę sobie zbanować na zawsze trzech najbardziej aktywnych userów tego forum, bo Laura mi kazała. Zrobię to oczywiście bez żadnej narady moderatorium, ani bez poinformowania innych administratorów. Okej zróbmy to więc:
Pan Kreton Dykta 10 - Rozwój Forum od kilku lat. Branie udziału w każdym konkursie. Tworzenie własnych konkursów z Doktorem. Przepraszam Api, Mątka i innych którzy karmili tego trolla od kilku lat i dali się sprowokować jakiemuś gimnazjaliście. A szczególnie przepraszam laurę która miała rajdy od zupełnie innych ludzi niż PKD, ale ciągle zwalała winę na niego.
Szynkacz - W zasadzie już karę odbył ale zbanujemy go jeszcze raz, dla zabawy i dlatego że laura mi kazała.
Picuś - Za rozwijanie Forum i za pomoc Laurze w prowadzeniu i rozwijaniu jej serwera - Ban Forever.
Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumieją! Na tych zasadach będą tworzone nowe zasady społeczeństwa forum.
A no i dobrego dnia dziecka, chociaż nikt już tutaj nie powie że jest dzieckiem.


No cóż, drogi Traktorze, widać, że nie pasują Ci moje decyzje, jednakże aż dziwi mnie, że w ciągu miesiąca potrafiłeś zmienić front parę razy. Najpierw jako główny inicjator i pomysłodawca kandydatury PKD na admina grupy na fb, poprzez hejt na niego i pisanie do Wojtysia, kończąc znowu na wspólnym froncie z PKD. Hmm... muszę Cię zaskoczyć, Laura mi nie kazała nic robić. Po prostu wysłuchałem kilku osób, które były mocno poszkodowane przez niego, także podjąłem tę decyzję sam. Wiem, sam, jednakże Moderatorium się ze mną zgadza, toteż nie ma o czym mówić.

kretonpodziemny napisał(a):
Dlaczego ban dożywotni otrzymuje Szynkacz, który chyba był tu dość krótko, jak również 2 bardzo aktywni pozytywnie użytkownicy (choć jak widać po wcześniejszych zarządzeniach byli już karani)?


Szynkacz za swoje chamstwo i butę dostał forevera. Człowiek, który ostro się wypowiada, robi brutalne rajdy - nie ma racji bytu w społeczności.

kretonpodziemny napisał(a):
Sam fakt, że niektóre osoby nie tolerują ich obecności (i z tego powodu zniechęcili się do forum) z jednej strony może być ich własnym problemem, nad którym nie trzeba ubolewać, z drugiej natomiast może oznaczać, że regulamin forum nie jest stosowany i mniejsze przewinienia nie są karane wystarczająco (zamiast tego przymyka się oko, a potem daje zbiorczo bana forever dla świętego spokoju).
Czy w jakiś sposób ostatnie działania tej trójcy przekroczyły kolejne granice?


Przekroczyły. Najbardziej w osobach Szynkacza i PKD. Picuś to mniejsze zło i serio zastanawiam się nad jego ułaskawieniem. Moja interwencja była konieczna. Niestety, o 4 lata za późno. Przepraszam.

kretonpodziemny napisał(a):
Będę wdzięczny za odpowiedzi, bo trudno wysuwać konstruktywne wnioski, gdy ma się mało informacji (wolę spytać na forum, niż pytać każdego przez PW, bo ciężko w ten sposób uzyskać pełny obraz - jedni powiedzieliby, że Laury trzeba bronić przed trollami, drudzy, że to ona się rządzi - nie można by ustalić zasad które działałyby niezależnie od tego o kogo chodzi?).



Czasem to można się zgubić.

Api napisał(a):
PKD popisał się ogromną nienawiścią do tego Discorda już na starcie. Nękał nas, serwer, Laurę, zakładał multikonta i trollował. Nie przestał nawet gdy został zbanowany, więc to nie była kwestia tylko tego serwera.
Szynkacz popisał się homofobią, agresją wobec serwera. Atakował go multikontami i też próbował ciągle nękać Laurę. Wysyłał mi obrzydliwe wiadomości jako "pytania" do mojej zabawy, Zapytaj Postacie mimo że jest małoletni a ja jestem osobą dorosłą.
Picuś spamował na serwerze i bardzo obcesowo domagał się moderatora, tworzył multikonta i także brał udział w nagonce na Laurę. Tylko dlatego, że nie chciała dać mu stanowiska.
Ogólnie trochę mi przykro, że coś co miało być niewinną nostalgiczną zabawą przemieniło się w kampanię nienawiści przeciwko osobie, która założyła tylko jakiś grupowy czat. Jeśli najaktywniejsi użytkownicy przejawiają takie zachowania (szczególnie w tak trywialnej sprawie), to nie wiem czy ta społeczność jest warta odratowania, tak szczerze. Po co nam taka toksyczność? Dla zasady? Już lepiej by każdy poszedł w swoją stronę i znalazł sobie zdrowszy sposób spędzania wolnego czasu, bo może nie mamy na siebie nawzajem dobrego wpływu.


Zgadzam się w całej okazałości z Api.


Ponadto, słyszałem od Dawida6, że nie nadaję się na administratora. Drogi Dawidzie, jeśli chcesz pokazać, jak będziesz Ty rządzić, to chętnie, mogę Ci dać stanowisko, będziesz robić co chcesz, zobaczymy czy wytrzymasz i będziesz takim super adminem. :P

Dodatkowo, proszę o rozwagę. Ciągle jakieś inby, walki o niewiadomoco. Ja naprawdę mam dość i serio, Dizel miał rację, że trzeba odciąć się od tej społeczności. Od roku to samo. Kłótnie, rajdy, inby, walki, prowokacje. Najlepiej by było, gdyby te wszystkie osoby zaczęły się unikać. Pousuwajcie się ze znajomych, zablokujcie się, ignorujcie - może wtedy będzie lepiej. Bo nie można Was na pięć minut zostawić, bo się kłócicie. Jak w Sejmie. Ciągła walka ideologiczna. Chyba niektórym chyba potrzebna by była porada psychologa albo dać jakieś konstruktywne zajęcie. W realu.
Pozdrawiam.

P.S. Jeszcze jedno. To co piszecie w necie, zostanie tu na zawsze. Nawet nie wiecie, jak możecie komuś zniszczyć życie takim zachowaniem.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Cz, 11 cze 2020, 14:40
YIM WWW
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
1. Popieram zastosowaną karę,
2. Możemy W PRZYSZŁOŚCI rozważyć jej cofnięcie, ALE musi minąć odpowiednia ilość czasu, muszą być ku temu dobre powody oraz decyzja musi zapaść kolektywnie (żeby nie dało się jej podważyć),

_________________
Obrazek


Cz, 11 cze 2020, 14:47
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Odpowiem może tak...
Ban dla Picusia - tu byłem przeciwny i gdy tylko się dowiedziałem, natychmiast wyraziłem Kretesowi prywatnie, co o tym sądzę. Picuś bywa... obcesowy, jak to ujęła Api, ale nie jest to osoba, która zasługiwałaby na perma.
Z drugiej strony Szynkacz i PKD...
Okej, nie było mnie, gdy był tu Szynkacz. Trudno mi powiedzieć, czy zasłużył, czy nie. Z informacji z drugiej ręki, które do mnie dochodziły, a których nie będę jakoś szczególnie przytaczał, bo nie lubię plotkować - zasłużył. Ale ile w tym prawdy, tego nie mnie oceniać.

Za to PKD... cóż, był tu lat cztery. Jeszcze za czasów Dizla wielokrotnie grożono mu permem. Trollował, zakłócał dyskusje, nękał innych użytkowników. Po dziś dzień pamiętam sytuację z Kretonem Polskim - użytkownikiem, którego PKD postanowił zniszczyć za okropną zbrodnię posiadania podobnego nicku: regularnie zgłaszał jego posty za najmniejsze nawet błahostki, głośno domagał się zbanowania go, żądał, by ten zmienił swój nick, a ostatecznie kompletnie odstraszył go z forum. Mątka już kompletnie pomijam, bo on akurat już wcześniej odszedł sam - agresja PKD jedynie skutecznie powstrzymała jego ewentualny powrót. Patrząc z perspektywy lat - incydenty z Kretonem Polskim i Mątkiem same w sobie były dostatecznym materiałem jeżeli nie na perma, to na bana co najmniej rocznego. Ale niestety, modownia w owym czasie zbyt była pobłażliwa i bała się odstraszyć nawet kompletnie pozbawionych wartości użytkowników.
"Brał udział w każdym konkursie"? Z reguły tylko po to, by je derailować i umyślnie psuć zabawę innym.
"Rozwój Forum"? Czym? Bo wspomniane już odstraszanie potencjalnych użytkowników raczej pod rozwój nie podchodzi.
"Laura miała rajdy od zupełnie innych ludzi niż PKD, ale ciągle zwalała winę na niego." Cholera wie, kto w tych rajdach uczestniczył, kto nie. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że w życiu do tego nie dojdziemy. Fakt jednak faktem zostaje - uczestniczył czy nie, PKD wielokrotnie do rajdów nawoływał. Twierdzenie, że nie można go za to karać, bo sam w nich nie uczestniczył, to klasyczny przykład odwrotnej obrony norymberskiej. "Ja tylko powiedziałem im, żeby ją nękali, ale sam nie przyłożyłem do tego ręki, nie możecie mnie za to karać!". Przykro mi, możemy. Nawoływanie do złego jest równie złe, co jego popełnianie. Wielu twierdzi, że nawet gorsze, bo ukazuje cię jako tchórza nie potrafiącego samemu załatwiać swoich spraw. Ale to już szczegół.

Podsumowując - Picuś moim zdaniem powinien zostać odbanowany, w kwestii Szynkacza zaś się nie wypowiadam. PKD jednak wielokrotnie ukazał się z jak najgorszej strony. Trochę zbyt długo mu pobłażaliśmy i pozwoliliśmy na trochę zbyt wiele. Starczy. Na każdym szanującym się portalu za takie akcje juz dawno dostałby perma, więc i my się szanujmy.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


Cz, 11 cze 2020, 15:11
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Kretes102 napisał(a):
Ponadto, słyszałem od Dawida6, że nie nadaję się na administratora. Drogi Dawidzie, jeśli chcesz pokazać, jak będziesz Ty rządzić, to chętnie, mogę Ci dać stanowisko, będziesz robić co chcesz, zobaczymy czy wytrzymasz i będziesz takim super adminem. :P

Drogi Kretesie, a jeśli nie chcę pokazać lub nie wytrzymam, czy odbiera mi to prawo do krytyki? Do "dania mi stanowiska" rzeczywiście Ci dość prędko, co pokazałeś choćby rok temu, ale pozycja administratora raczej nie polega na tym, że "będziesz robić co chcesz" i w krytyce o takie właśnie pochopne decyzje mi chodzi (po więcej wystarczy przejrzeć mniej więcej ostatnie trzy lata postów z tego tematu).
Interesujący jest również Twój wyrzut nt. zmiany frontu skierowany do "Traktora", kiedy sam poparłeś wspomnianą kandydaturę, a w klimatach okołodiscordowych oscylujesz między obserwacją/wspieraniem raidów a staniem na straży moralności i apelowaniu o wzajemną miłość (ale to, fakt, nie w ciągu miesiąca, a dwóch). Mimo to bardzo ładnie się odciąłeś od udziału we wszelakich (niech spojrzę) "kłótniach, rajdach, inbach, walkach, prowokacjach" w końcówce cytowanego posta, zostawiając je "nam", biednym użytkownikom (czy kogo tam dotyczy to zbiorcze określenie), którym przecież brakuje konstruktywnego zajęcia.

(Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości, to nie wstawiam się tu za zbanowanymi, a jedynie odpowiadam na wzmiankę.)

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Cz, 11 cze 2020, 19:55
WWW
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 19 lut 2020, 18:35
Posty: 237
Lokalizacja: Cieszyn
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Dawid nie może być Super Adminem, babcia reksia sie nie zgodzi :/

_________________
Informacje
Data dołączenia na forum:
26 paź 2016
Poprzednie nicki: dareksio, Gustaw Rapier
Hurricane to głupie dziecko neo
I nikt nie lubi go
:szloch: :szloch: :szloch: :szloch: :szloch:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cz, 11 cze 2020, 20:00
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Decyzje moderatorium / zarządzenia administratora
Po wielu apelach użytkowników postanowiłem odbanować Picusia. Witamy z powrotem na Forum! :)

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 29 cze 2020, 20:32
YIM WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL