Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwoju 

Forumowy Tydzień Kreatywności - Pomysł Mątka
Jestem za 78%  78%  [ 14 ]
Jestem przeciw 11%  11%  [ 2 ]
Nie mam zdania 11%  11%  [ 2 ]
Liczba głosów : 18

Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwoju 
Autor Wiadomość
Mistrz Gry
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 21 sty 2009, 17:53
Posty: 2045
Lokalizacja: Uniwersum Kreacji
Naklejki: 4
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Wyjaśniam: tak, admini również są w stanie dać gościom prawo pisania postów, jednakże z oczywistych powodów to się zwyczajnie nie opłaca. Jeśli z kolei user usunie swoje konto lub zrobi to moderatorium, jego profil przestanie istnieć, a przy postach będzie napisane "Gość".

_________________
Obrazek
Rrauu hau hou grrao Hauhaure (hau. Mówię poprawnie po Hauhasku).
Tym kolorem prowadzę walkę admina ze złem.
"Wszyscy jestescie moimi dziubaskami ^^" <- Ten cytat zawsze poprawia mi humor, Api. :)


N, 1 gru 2013, 16:10
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Chcę otrzymać zgodę na stworzenie strony o Reksiu która mieści się na Tumblr. Otóż jest to strona która pozwala na tworzenie różnych wpisów w różnych kategoriach: tekst, obrazek, video i wiele innych. Forum mogłoby się naprawdę nieźle rozkręcić. Owszem, istnieje już jedna strona o Reksiu właśnie na Tumblirze, jednakże jest bardzo pusta - ma tylko jeden wpis. Możemy założyć nową lub rozbudować tamtą - Przygody Reksia. Uważam, to za naprawdę dobry pomysł, ponieważ nasz Reksio w 2D ma szanse na zainteresowanie się mieszkańców innych krajów. :P Chcę dodać, że każdy zalogowany użytkownik będzie miał dostęp do pisania tam wpisów, dodawania zdjęć czy też umieszczania różnych filmów. Pozdrawiam.


So, 14 gru 2013, 21:53
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Nie podoba mi się ten pomysł. Przypomina mi zebrania. Znów będziecie kazali pisać co chcecie i zwiększali frekwencje. Mamy zresztą już twittera. Nie rozumiem po co taki Tumblr. Możliwość pisania przez wszystkich zalogowanych użytkowników? :| Przecież to też daje możliwość pisania spamerom. Po co interesować mieszkańców innych krajów? Czy według ciebie to coś zmieni? Bo według mnie nie. Od dawna jest np. angielska Reksio and Time Machine i jakoś nikt z innych krajów nawet tego nie porównuje. Jestem przeciwny temu pomysłowi.


N, 15 gru 2013, 08:46
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
W zebraniach chodziło o coś innego - wszyscy mieli pojawiać się o ustalonej godzinie i rozmawiać o czymś ciekawy, a tu jest inaczej. Każdy mógłby publikować tam swą twórczość czy też video przedstawiające Przygody Reksia, lub też dawać tam screeny, różne cytaty z gry. Mogłoby być naprawdę fajnie. A co do spamerów to każdy zalogowany użytkownik może pisać tam posty, także uważam, że nie ma tu problemu.


N, 15 gru 2013, 08:52
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Matek napisał(a):
W zebraniach chodziło o coś innego - wszyscy mieli pojawiać się o ustalonej godzinie i rozmawiać o czymś ciekawy, a tu jest inaczej. Każdy mógłby publikować tam swą twórczość czy też video przedstawiające Przygody Reksia, lub też dawać tam screeny, różne cytaty z gry. Mogłoby być naprawdę fajnie. A co do spamerów to każdy zalogowany użytkownik może pisać tam posty, także uważam, że nie ma tu problemu.

Przypomina mi to pomysł Easy'ego związany z blogiem o Pierwszej Serii :mrgreen: . Zresztą po co taki cosiek jeżeli możemy wszystko dawać do "Naszej twórczości" lub na "YouTube" :?: Wytłumacz mi zdanie "A co do spamerów to każdy zalogowany użytkownik może pisać tam posty, także uważam, że nie ma tu problemu", bo nie rozumiem jego sensu. :D


N, 15 gru 2013, 09:00
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Autorze, blog jest prowadzony przez jedną osobę, to zupełnie co innego niż udostępnianie na stronie różnej twórczości. A w ogóle robiłbyś oddzielny temat na opublikowanie jakiegoś jednego rysunku który faktycznie ci wyszedł? Sądzę, że nie. Powiedzmy, że pewien user szuka informacji dotyczącej kolejnej gry z Reksiem, zamiast przeszukiwać wszystkie tematy na forum i na Reksiopedii może zaglądnąć właśnie do tej strony na Tumblr. Userzy często dają tam różne znalezione przez siebie ciekawe obrazki związane z danym tematem. Ja zapewne do dziś nie wiedziałbym czegoś o pewnym serialu gdybym nie korzystał ze strony którą polecam. Podsumowując Tumblr to zbiór różnych ciekawych rzeczy związanym z danym tematem, np. ty Autor pokazałeś nam tą wersje testową z RIK:TTW lub powiedziałeś nam, że istnieje coś takiego jak Reksio and Time Machine.

Co do spamerów w przypadku stworzenia własnej tam strony można usunąć posty spamera. Natomiast w przypadku nie swojej strony można go zablokować.


N, 15 gru 2013, 11:19
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Moim zdaniem ten pomysł z zakładaniem forum, to chyba kolejne plagiatowanie naszego głównego forum. Zdjęcia, obrazki, filmy mnie jakoś nie przekonują. Bo wiadomo, że nikt się tam nie zaloguje (nikomu nie będzie się chciało skakać po dwóch forach na raz). No, może parę osób, ale i tak po założeniu forum, ono będzie stało w miejscu, bo nikt nie będzie się do tego forum przykładał. To wszystko jest takie dziwne i mi przypomina kolejny pomysł z serii "zróbmy inne forum o Reksiu". Lepiej jak jest jedno forum o Reksiu i niech tak pozostanie. W obecnej chwili jestem na nie.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


N, 15 gru 2013, 11:23
YIM WWW
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Matek napisał(a):
Autorze, blog jest prowadzony przez jedną osobę, to zupełnie co innego niż udostępnianie na stronie różnej twórczości. A w ogóle robiłbyś oddzielny temat na opublikowanie jakiegoś jednego rysunku który faktycznie ci wyszedł? Sądzę, że nie. Powiedzmy, że pewien user szuka informacji dotyczącej kolejnej gry z Reksiem, zamiast przeszukiwać wszystkie tematy na forum i na Reksiopedii może zaglądnąć właśnie do tej strony na Tumblr. Userzy często dają tam różne znalezione przez siebie ciekawe obrazki związane z danym tematem. Ja zapewne do dziś nie wiedziałbym czegoś o pewnym serialu gdybym nie korzystał ze strony którą polecam. Podsumowując Tumblr to zbiór różnych ciekawych rzeczy związanym z danym tematem, np. ty Autor pokazałeś nam tą wersje testową z RIK:TTW lub powiedziałeś nam, że istnieje coś takiego jak Reksio and Time Machine.

Co do spamerów w przypadku stworzenia własnej tam strony można usunąć posty spamera. Natomiast w przypadku nie swojej strony można go zablokować.

Ta jedna osoba może udostępniać twórczość innych. Wystarczy, że napiszę się np. email do danej osoby. Zresztą, znając hasło wiele osób może prowaszić blog. Nie znasz mnie, założyłbym temat dla jednego obrazka.
Kretes102 napisał(a):
Moim zdaniem ten pomysł z zakładaniem forum, to chyba kolejne plagiatowanie naszego głównego forum. Zdjęcia, obrazki, filmy mnie jakoś nie przekonują. Bo wiadomo, że nikt się tam nie zaloguje (nikomu nie będzie się chciało skakać po dwóch forach na raz). No, może parę osób, ale i tak po założeniu forum, ono będzie stało w miejscu, bo nikt nie będzie się do tego forum przykładał. To wszystko jest takie dziwne i mi przypomina kolejny pomysł z serii "zróbmy inne forum o Reksiu". Lepiej jak jest jedno forum o Reksiu i niech tak pozostanie. W obecnej chwili jestem na nie.

Zgadzam się. Ledwo chce się niektórym pisać posty etc.


N, 15 gru 2013, 11:29
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Też się zgadzam, według mnie zakładanie takiego bloga mija się z celem.
Przecież nawet te forum ledwo co żyje (mogę się mylić), a teraz chcecie zakładać nową stronę, na którą w dodatku trzeba by się zarejestrować, tylko po to, żeby istniała. Gdyby obcokrajowcy mieli się zainteresować, to by się zainteresowali.
A co by było na tym blogu? Czy to, co może być wykorzystane tam, nie można wykorzystać tutaj, podtrzymując tą stronę, a nie budować nową od podstaw?
Powiem szczerze: gdybyście się przenieśli na tamten blog, nie poszłabym za wami.
Prawda, ostatnio mało co piszę, czasem chcę, ale coś mnie wewnętrznie powstrzymuje.
Teraz odpowiem.
Naprawdę smucę się, że doszło do tego momentu, w którym ktokolwiek chce odejść w ten sposób.
Bo skoro chce zakładać nową stronę, która służyłaby praktycznie temu samemu, nie może być tutaj w pełni zadowolony.
A szkoda.
Rozumiem, że teraz jest mało czasu, szkoła i obowiązki.
Ale boli mnie to, że żyją tylko użytkownicy - a forum umiera.
Może się mylę, ale takie propozycje po prostu mnie załamują.
Może postaramy się robić coś oryginalnego na forum? Przecież jest tyle rzeczy do wymyślenia, przecież to nie jest tak, że pomysły kiedykolwiek się skończą. Ale czy myślimy nad tym, co możemy zrobić dla forum, a nie dla nas?
Oczywiście nikomu nic nie wytykam, nie chcę żadnych kłótni i walk, bo to też nie ma sensu.
Ale pomyślmy... Spróbujmy coś zrobić. Tak dla forum. Od nas.
Sama miałam kilka pomysłów, zamierzałam coś zrobić, ale zabrakło mi czasu.
Zapewniam poprawę.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


N, 15 gru 2013, 16:40
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Ja podobnie jak Nika pragnę zrobić coś co pomoże w rozkręceniu forum, uważałem za dobry pomysł zrobienie takiej strony na Tumblr, jednakże nie wyszedł. Martwi mnie to, że wkrótce może stać się to co kiedyś - przeważnie tylko ja próbuję znaleźć czas na forum, miało to miejsce poprzedniej zimy, na szczęście nadszedł okres wakacji i zaczęła się spora aktywność na forum. Mam nadzieje, że chociaż w świątecznej przerwie która się zbliża forum się naprawdę rozkręci. Możemy także odliczać do następnym wakacji. :)


N, 15 gru 2013, 17:05
Mag bezczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 2 gru 2009, 17:21
Posty: 1196
Lokalizacja: Cały świat
Naklejki: 7
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Mi się pomysł Matka bardzo podoba, bo rozumiem idee Tumblra.
Tumblr jest platformą podobną do Twittera, ale jego założenia są inne.
Twitter jest głównie do dzielenia się informacjami, faktami z naszego życia- służy do prowadzenie mikro-bloga.
Tumblr jest rozwiniętą formą podobną do Twittera, ale bardziej nastawioną blogowanie (pół-mikro :P ) i udostępnianie swoich dzieł (graficznych, dźwiękowych, filmowych).
To do czego link nam podałeś Mątek to tag. Tag Przygody Reksia.
Tagi nie są blogami i można je swobodnie tworzyć, rozwijać itp. Wystarczy dodać #przygody+reksia
W zasadzie nie potrzebujesz zgody na umieszczanie na nim swoich prac i na rozwijanie tego.

_________________
Obrazek


N, 15 gru 2013, 17:49
Maniak Koparek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 18:47
Posty: 2491
Lokalizacja: Warszawa, prosta sprawa
Naklejki: 2
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Nika napisał(a):
Przecież jest tyle rzeczy do wymyślenia, przecież to nie jest tak, że pomysły kiedykolwiek się skończą.
Bo pomysły nigdy się nie kończą. :wink:

Nika napisał(a):
Sama miałam kilka pomysłów, zamierzałam coś zrobić, ale zabrakło mi czasu.
Zapewniam poprawę.
Tak się składa, że ze mną jest tak samo, zwłaszcza że jestem moderatorem już dosyć długo i w końcu powinienem jakoś wpłynąć na rozwój i aktywność forum, lecz prywatne problemy się same nie rozwiążą, dlatego nie zawsze mam czas i możliwość na doprowadzenie forum do porządku.
Jeśli chodzi o zakładanie strony czy bloga, to mówicie że na tym forum będzie niedobrze. Ale gdyby się tak zastanowić... Czy nie można założyć strony z linkiem do tego forum, na którym teraz jesteśmy? To by akurat mogło zwiększyć jego popularność. 8) To jest oficjalne forum PR, ale zwróćmy uwagę, że oficjalna strona się w ogóle nie rozwija, więc może przydałoby się taką zrobić? Za 1,5 miesiąca mamy rocznicę powstania tegoż forum, chyba wypadałoby coś przygotować? 8)

_________________
Moderuję pogrubioną, brązową czcionką.
Człowiek zawsze mówi że coś jest niemożliwe, dopóki się nie przekona że coś jest możliwe. Czy nie łatwiej jest od razu przyjąć, że WSZYSTKO jest możliwe?


So, 21 gru 2013, 21:56
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 10 lut 2011, 17:28
Posty: 694
Lokalizacja: PODWÓRKO REKSIA
Naklejki: 0
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Ok,mam parę pomysłów na rozwój forum,bo wiele rzeczy zwyczajnie moim podlega poprawie,lub w ogóle ich nie ma. A więc:
-Zachęcanie nowych użytkowników do pozostania na dłużej. Proponuję powrócenie do wysyłania pw do nowego użytkownika oraz wysyłania E-MAILA(to akurat może się bardziej przydać),do mnie coś takiego dotarło,i zachęciło do pozostania na dłużej.
-Zgodnie z powyższym proponuję powrót do "osiągnięć" na forum. Kiedyś,działało to tylko dla Gwardii. Chodzi o to,że administrator daje możliwe osiągnięcia do zdobycia(np.wyślij pw do użytkownika zapraszające go. Zgłoś post itd.)Możliwe za to naklejki.
-Pytanie kontrolne.Dzięki niemu pozbędziemy się nie potrzebnych botów,lub co gorsza spamerów,którzy nie mają pojęcia o forum.Np.Brat Koguta Wynalazcy........(w wykropkowanych miejscach odpowiedź).
-"Najpierw Regulamin!" Każdy użytkownik ma na początku rejestrowania przeczytać regulamin,a potem odpowiedzieć na 2 pytania kontrolne, np.Można robić "Piramidki"?
-"Co najmniej 2 zdania!"Forum to nie chat. 1 zdania zwyczajnie to zaśmiecanie forum i nabijanie postów.Takie posty będą usuwane,dana osoba otrzyma ostrzeżenie(jeśli coś takiego się powtórzy,ban na 3 dni).
-"Posiadasz Multikonto? Zgłoś się sam,zanim unikniesz blokady"
-"Mała historia forum PrzygodyReksia"Wysyłamy wiadomość prywatną,użytkownik nie przestrasza się tego nadmiaru działów.

To tyle,mam nadzieję,że ktoś na to spojrzy.Chodzi mi o to,żeby na forum wchodziło więcej nowych użytkowników.Na razie wygląda to tak,że na naszym forum jest stała grupa tych samych użytkowników,a nowi zniechęcają się po godzinie,nie ogarniając wszystkiego.

_________________
Dawniej "lobon",teraz "Lobon"!
7 miejsce w Zgoda i Niezgoda II. KIEROWNIK LITERACKI III ODDZIAŁU GWARDI REKSIA.
Spoiler:

Obrazek
Vamos!Na zawsze!


Pn, 21 kwi 2014, 20:34
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Tak przy okazji, radziłbym odświeżyć Regulamin oraz regulamin Kanalizacji. Ten pierwszy zawiera nieaktualne linki do netykiety oraz opcji "szukaj". Trochę to może zmylić nowych użytkowników, ponieważ prowadzi to do zniechęcenia ich do aktywnego uczestnictwa w życiu forum, którzy regulamin czytają i chcą się dostosowywać do niego.
Daję tutaj link do właściwej netykiety: http://www.netykieta.prv.pl/netykieta=2
Jest jeszcze jeden błąd moim zdaniem. Mianowicie zapis o RPG. W związku z tym, że właśnie tworzy się drugie RPG, a w Regulaminie jest napisane, że może istnieć jedno oficjalne RPG, to chyba powinna być jakaś korekta, moim zdaniem.
Jeżeli chodzi o regulamin Kanalizacji, to trzeba zaktualizować skład Moderatorium, gdyż na chwilę obecną jest nieaktualny.
Jeszcze chciałem coś zaproponować, a mianowicie dodanie tabeli na forum. To działało by na zasadzie takiej, że jakbyśmy chcieli coś napisać w formie tabeli (a trudno robić tutaj odstępy, aby to ładnie wyglądało) to bezpośrednio wstawiamy tabelę w wypowiedzi w forum, np. wyniki punktów czy opracowanie jakiegoś planu, to ona by się jak najbardziej nadawała. Moim zdaniem, jest to bardzo przydatne, aby niektóre wpisy wyglądały przejrzyście i spójnie. Nawet ułatwiło by to zapis przy niektórych konkursach czy innych ważnych rzeczach, dziejących się na forum.

A co do propozycji Lobona:

Lobon napisał(a):
-Pytanie kontrolne.Dzięki niemu pozbędziemy się nie potrzebnych botów,lub co gorsza spamerów,którzy nie mają pojęcia o forum.Np.Brat Koguta Wynalazcy........(w wykropkowanych miejscach odpowiedź).
-"Najpierw Regulamin!" Każdy użytkownik ma na początku rejestrowania przeczytać regulamin,a potem odpowiedzieć na 2 pytania kontrolne, np.Można robić "Piramidki"?


Zgadzam się z Lobonem. Dokładnie pamiętamy jeszcze tą akcje, jak boty zaśmiecały forum swoją obecnością, więc powinno być pytanie kontrolne lub cyfry weryfikacyjne, a nawet jakieś słowo.

Lobon napisał(a):
-"Mała historia forum PrzygodyReksia"Wysyłamy wiadomość prywatną,użytkownik nie przestrasza się tego nadmiaru działów.


Jeżeli chodzi o małą historię Przygód Reksia to nie trzeba pisać nowemu użytkownikowi na pw, jeżeli będzie chciał, to przejrzy Izbę Pamięci lub O stronie Reksia, albo zapyta się administratorów lub moderatorów o historię. Kto pyta nie błądzi, jak to się mówi.

Lobon napisał(a):
-Zachęcanie nowych użytkowników do pozostania na dłużej. Proponuję powrócenie do wysyłania pw do nowego użytkownika oraz wysyłania E-MAILA(to akurat może się bardziej przydać),do mnie coś takiego dotarło,i zachęciło do pozostania na dłużej.
-Zgodnie z powyższym proponuję powrót do "osiągnięć" na forum. Kiedyś,działało to tylko dla Gwardii. Chodzi o to,że administrator daje możliwe osiągnięcia do zdobycia(np.wyślij pw do użytkownika zapraszające go. Zgłoś post itd.)Możliwe za to naklejki.


Z tym zachęcaniem do pozostania na dłużej, to przyznam, że takie coś robiłem i zapraszałem na czat, polecałem zapoznanie się z Regulaminem. I jakoś to zdawało egzamin, bo niektóre osoby są do dziś na forum. Niezła myśl, ale czy naklejki są potrzebne do tego? Moim zdaniem nie, gdyż nie byłoby tutaj już myślenia o forum i o innych, tylko o sobie i zbierania jak najwięcej naklejek. Jeżeli chcesz pomóc forum zrób coś sam i wykaż się jakąś inicjatywą.

Lobon napisał(a):
-"Co najmniej 2 zdania!"Forum to nie chat. 1 zdania zwyczajnie to zaśmiecanie forum i nabijanie postów.Takie posty będą usuwane,dana osoba otrzyma ostrzeżenie(jeśli coś takiego się powtórzy,ban na 3 dni).


Pomysł może jest dobry, ale jak wszyscy wiemy - natury spamera czy spamerka nie zmienisz (może się da zmienić, jeżeli on sam chce zmiany). Według mnie na samym początku niektórzy piszą jedno zdanie, aby się upewnić czy wszystko jest w porządku i cieszą się z tego, że napisali swój pierwszy post. Ostrzeżenie można dawać, kiedy pisze już od 5 do 10 postów po jednym zdaniu lub nie na temat. Wtedy można takie coś zastosować i ostrzegać.

Lobon napisał(a):
-"Posiadasz Multikonto? Zgłoś się sam,zanim unikniesz blokady"


Spamerzy, którzy posiadają multi, jak dobrze wiemy nigdy się z pewnością nie zgłoszą. Było wiele sytuacji, jak spamerzy, którzy mieli zbanowane konta utworzyli multikonto, aby pospamować albo namącić na forum. Mamy wiele przykładów z historii forum, jak zakładali multi, aby nam namieszać. Oni się tym szczycą, bo z nudów nie mają co robić, a to świadczy o nich źle, że psują wygląd forum, potem przepraszają, aż w końcu robią to na nowo i tak w kółko. Jak już wcześniej wspomniałem, natury spamera nie zmienisz.

To tyle co chciałem powiedzieć na temat Twojej propozycji, Lobonie.
Mam nadzieję, że moja propozycja przyjmie się z aprobatą Moderatorium.
Pozdrawiam, Kretes102.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Wt, 29 kwi 2014, 23:18
YIM WWW
Pod-ziemniak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 26 lip 2012, 09:49
Posty: 1691
Naklejki: 10
Post Re: Zmiany na forum & Propozycje dalszego prowadzenia, rozwo
Ja chciałbym poruszyć temat niepotrzebnych cenzur na forum, które zaczynają denerwować prawie, że wszystkich userów tego forum. Otóż cenzury według mnie zaśmiecają forum i zmieniają sens postów sprzed lat, przez co użytkownicy wychodzą na idiotów. Przez nie forum daje wrażenie zaniedbanego. Co z tego, że userzy używają zbyt często tych niepotrzebnie zacenzurowanych słów? Przecież słowo takie jak Reksio też jest bardzo często używane na tym forum, a jakoś nie ma na niego cenzury. W imieniu całego forum proszę o usunięcie niepotrzebnych cenzur, zwykłych słów (no, Mięso Zakazane to jeszcze rozumiem, no bo to już jest zło wcielone) Jeszcze raz proszę o zlikwidowanie niepotrzebnych cenzur. Dziękuje za uwagę.


So, 12 lip 2014, 17:43
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL