Teraz jest N, 28 kwi 2024, 01:44



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Centrum Pomocy: Jak prześć RiKTTW? 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
ej! jest łatwy poziom? bo miałem tylko trudny i bardzo trudny i mam problem z planszą, jestem na 4 piętrze i mam do wyboru planszę z dwoma generatorami z 3 bohaterami i to jest plansza zielona, albo planszę czerwoną (ściany kwadratowe) w której jest kogut i reksio i trzy generatory. pomocy proszę :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: proszę o pomoc bo Bot tego nie umie przejść (tak mi powiedział)

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


Pn, 24 gru 2007, 10:16
WWW
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Wstawiajcie screeny, bo po opisach na którym to jest pietrze nie potrafimy Wam pomóc, nie pamietamy kolejności poziomów na pietrach. Po prostu wrzucajcie screeny, wtedy coś zaradzimy.


Pn, 24 gru 2007, 10:27
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
dobra, mam to zapiasane na kompie ale nie wstawie tego na stronę bo to nie legalne, dlatego wyślę ci na maila.
p.s.
jak top przeczytasz to proszę jak chcesz to usuń ten post

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


Pn, 24 gru 2007, 10:46
WWW
Pogromca Wózka Widłowego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 25 kwi 2007, 09:21
Posty: 504
Naklejki: 2
Post 
nostadamus napisał(a):
dobra, mam to zapiasane na kompie ale nie wstawie tego na stronę bo to nie legalne, dlatego wyślę ci na maila.


>> Screeny i gameplay'e są legalne .



nostadamus napisał(a):
p.s.
jak top przeczytasz to proszę jak chcesz to usuń ten post


>> I mój też ;)

_________________
"No to jedziemy z tym koksem"
czerwony


Pn, 24 gru 2007, 11:43
YIM
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Może jednak sam spróbujesz pogłówkować ? Przejście gry samemu jest o wiele bardziej satysfakcjonujące, niż z jakąkolwiek pomocą.

jeżeli nie umiesz przejść tego poziomu czerwonego, spróbuj z zielonym ( zielony jest łatwiejszy ).

A jeśli będziesz już bardzo zdesperowany, to nam powiesz :)


Pn, 24 gru 2007, 12:57
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
zrobiłem zielony, ale teraz mam problem z drugim zielonym (kretes i kogut)

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


Pn, 24 gru 2007, 15:01
WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 6 kwi 2007, 18:34
Posty: 600
Lokalizacja: Polska-PL-Żyrardów
Naklejki: 1
Post 
Topek napisał(a):
Dzięki za maila :) To poziom bota, ale ja też mogę ci chyba pomóc :)


W tym etapie chodzi o to, aby wypełnić skrzynkami te wielką dziurę. Tylko trzeba uważać, bo masz ograniczoną liczbę skrzynek.
Sądząc ze screenu, powinieneś zacząc od nowa, nastęnie umiejętnie uwolnić Koguta ( nie możesz tak poprostu spuścić kulę do dziury, bo wtedy nie przejdziesz etapu ), potem wypełnić też UMIEJĘTNIE dziurę i puścić kulę. Wtedy ona powinna wtoczyć się na windę ( musisz tak zrobić, aby wtoczyła się na prawe dolne pole windy ). Potem pykniesz Kretesem przycisk windy, a kula potoczy się wprost do przycisku generatora. Dojście do mety jest chyba już proste.
Zauważ, że jeżeli puścisz kulę i ułożysz dziurę tworzy się specjalny tor na windę. Musisz to wykorzystać.

Nie pamietam gdzie jest drugi przycisk generatora :)

Jeżeli coś nie jest jasne pytaj. I powiedz, jeżeli uda ci sie ten etap przejść :D

Piotrek

Mam nadzieje że się nie pozłościsz Topek ak to wstawiłem.

To pomoc do poziomu na 2 generatory ze wszystkimi to nie takie trudne

_________________
Piractwu mówimy zawsze NIE!Obrazek <--- mój ulubiony film. Zachęcam do oglądania serialu "Alarm Fur Cobra 11" na Tvn siedem o godz 18:00. ZAPRASZAM!!!http://www.allegro.pl/show_item.php?item=331004366


Pn, 24 gru 2007, 16:10
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 4 wrz 2005, 10:32
Posty: 223
Lokalizacja: z miasta na L
Post 
ja teraz nie mogę wybrać innej planszy, bo została mi tylko ta jedna z kogutem, kretesem i 3 generatorami. proszę o pomoc, bo męczyłem się nad tym od kilku dni i nie mogę przejść (bo to było na samym początku)

_________________
Obrazek
powracam!!!!!!!!!!!!! Masz pytanie? chcesz odpowiedzi? pisać na PW


Wt, 25 gru 2007, 11:35
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 20:08
Posty: 496
Naklejki: 0
Post 
Ja mam taki problem, że jestem na trzecim piętrze, w poiomie, gdzie chodzi się Reksiem, i są trzy generatory do uruchomienia.
Tak wygląda poziom od startu:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd7 ... 25c75.html

I problem w tym, że biorę kulę, i rzucam ją, a ona zaczyna się toczyc. Skaczę na dół, wchodzę po drabinie, i tam jest dużo tych strażników. Przechodzę obok nich i znajduję się koło zablokowanego przejścia. I tu nagle kula, którą rzuciułem na górze, włącza czerwony przycisk, i zablokowane przejście jest odblokowane. Wchodzę przez to przejście, i zabieram z tamtąd skrzynkę, i wciskam guzik uruchamiający drugi generator. Ale, ale... Kula, która otwierała zablokowane przejście, spadła na dół, a ja jestem w pułapce! Próbowałem na różne sposoby wydostac się, i nic! Więc proszę bardzo o pomoc :) .
A to jest screen z pułapką:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/680 ... 58002.html

PS.Kto robił ten poziom :lol: ?


Wt, 25 gru 2007, 20:00
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 5 lut 2005, 13:38
Posty: 783
Naklejki: 4
Post 
Bo tą kule trzeba zatrzymać :) A jak, to już sam pomyśl :)


Wt, 25 gru 2007, 20:22
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 09:11
Posty: 506
Lokalizacja: GóRny Śląsk
Post 
Prosze o pomoc. Jestem w 2 poziomie wieży, plansza jak reksio ma zdobyć 3 generatory.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NfGNvilJ ... re=related
http://www.niebieskiemyslowice.pl


Wt, 25 gru 2007, 21:43
WWW
Post 
Dzień Dobry!
Jestem na trzecim piętrze, na poziomie windowym. Na tym poziomie Reksio jest uwięziony wśród skrzynek. Ja, oczywiście przełączam się na Kretesa i blokuje emiter. Kogut pcha skrzynkę w miejsce przy Kretesie.Kretes blokuje kolejno emitery, a Kogut przechodzi. Potem Kretes naciska przycisk, Kogut pcha skrzynkę na przycisk, który jest za drzwiami, a sam stoi w drzwiach. Kretes blokuje emitera, by Wynalazca mógł wyjść. Następnie Kret blokuje kolejno emitery i wynalazca dostaje się do Reksia. Pcham kogutem skrzynki, by Reksio miał ,,dróżkę". Reksio wchodzi na drabinę i bierze skrzynkę.


Obrazek

I tu zaczyna się problem. Reksio jak spadnie i rzuci skrzynkę na przycisk nie wyjdzie! A jak rzuci najpierw i sam skoczy na przycisk sam nie wyjdzie! Proszę o natychmiastową pomoc!


Śr, 26 gru 2007, 14:44
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 sie 2006, 09:11
Posty: 506
Lokalizacja: GóRny Śląsk
Post 
Pytanie: reksio rzuca kule, jak ją zatrzymać?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NfGNvilJ ... re=related
http://www.niebieskiemyslowice.pl


Śr, 26 gru 2007, 16:04
WWW
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
Euresanda rozwiązanie jest proste, kogut musi później pospychac skrzynki
by Reksio mógł wrócić.

Piotrek wystarczy że staniesz na drodze kuli wtedy zatrzyma się o Reksia.

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Śr, 26 gru 2007, 19:55
Post 
Jakoś niebardzo to widze. :? Jak Reksio spadnie i rzuci skrzynkę to wtedy kogut ma zepchnąć? No... Jak brat skończy łoić na drugim kompie to spróbuje to przejść.


Cz, 27 gru 2007, 11:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL