Teraz jest So, 27 kwi 2024, 16:28



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Dziennik gracza (SPOLIERY!) 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 sty 2006, 16:41
Posty: 294
Lokalizacja: Jestes?
Post 
Hmm no to jako pierwszy chyba przeszedłem Rimsa :) I musze powiedziec ze bardzo sie zawiodłem. Gra konczy sie tak ze przyjezdza po nas KW i zabiera nas do domu i zostajemy przeniesieni do menu. Zadnych pytan koncowych, zadnego podsumowania. Nic. No ale gra i tak jest swietna, i to zakonczenie jest zrekompensowane przez inne zalety tej wspanialej gry.

@bot

Teraz powinienes móc juz przeciąc line nozyczkami. Pogadaj z krolem i przetnij .


So, 17 paź 2009, 14:13
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 25 sie 2009, 10:41
Posty: 71
Lokalizacja: z Hogwartu
Post 
Roostar, ty już przeszedłeś??? :shock: :shock: :shock:

_________________
Największe przyjemności to składanie Origami i czytanie Harry'ego Pottera.
Obrazek


So, 17 paź 2009, 14:15
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 sty 2006, 16:41
Posty: 294
Lokalizacja: Jestes?
Post 
piesek 22 napisał(a):
Roostar, ty już przeszedłeś??? :shock: :shock: :shock:


No tak, tyle co :wink:

@bot

Chyba juz wiem, musisz kliknac nozyczkami na krolu a nie na klatce.


So, 17 paź 2009, 14:17
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 sty 2006, 16:41
Posty: 294
Lokalizacja: Jestes?
Post 
klopki napisał(a):
Spróbuj wejść do jednej z tych rur a następnie wziąć tą butlę z gazem(na dole po prawej)ew.ściąć nożyczkami to fioletowe na górze albo użyć tą dźwignię na górze (pośrodku ekranu)


Glupoty....

Dobra, bot wszystko co musisz zrobic po kolei,

-odlep plaster z rury
-wez kaczora ratunkowego i połącz z plastrem
-nadmuchaj kaczora tą butlą
-odetnij opuszczonego na dół króla, kiedy jest spuszczona woda
-rzuc mu napompowanego kaczora
-zbierz motylek
-doczep motylek do zaworu
-przekrec zawor aby zbiornik napelnil sie i wez króla.


So, 17 paź 2009, 15:01
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post 
RIMS przeszedłem i... jestem jak Roostar rozczarowany zakończeniem.

Kończy się nagle i... coś mi się zdaje że ucięli końcówkę.

Nie wyjaśniono kwestii chipu wszczepionego Kretesowi i w ogóle...



Gra jest strasznie krótka. Do skończenia w tydzień.


Czyli podsumowanie:

+ Więcej przygodówki, mniej zręcznościówki
+ Kogut Wynalazca, Molly i Dizel, czyli charakterystyczne postacie serii.
+ Zabójczy humor
+ Zachowanie dwu wymiarowych teł


- Fatalne wręcz zakończenie
- Krótka jak na 2 lata pracy (mam nadzieję że po skończeniu pojedynku z silnikiem będzie to szło szybciej)
- Dużo nie wyjaśnionych wątków np. chip w Kretesie, światła w stawie (będące powodem ciągu zdarzeń które doprowadziły do dostania się do miasta, można to było załatwić np. w retorycznych pytaniach które oddałyby klimat serii)


_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


So, 17 paź 2009, 15:17
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sie 2009, 08:21
Posty: 102
Lokalizacja: z Zakopanego
Post 
Może to o tym chipie i o tych światłach wyjaśni się w drugiej części?

_________________
Jeszcze tutaj wrócę!


N, 18 paź 2009, 12:09
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
E co się stało ? Coś żeś klopki napisał . Ja na to pierwszy wpadłem i bardzo możliwe , że tak będzie wiec nie kopiuj mojego zdania podprowadzając pod swoje .[ironia] Uważaj bo strzele ci focha :D [/ironia]
Nie lubie jak ktoś kopiuje czyjeś zdanie :(

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


N, 18 paź 2009, 17:06
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 6 sie 2007, 12:20
Posty: 345
Lokalizacja: Skądś
Post 
Lulek napisał(a):
SUPER!!

Może rozwiń nieco zdanie?
Np.
Cytuj:
SUPER!!. Naprawdę świetnie że wreszcie ją zkończyli.


@topic
Też się bardzo cieszę że narescie to wyszło
Wiadomość do kupujących w empiku (np. Ja)

Tylko dla kupujących w empiku
Dnia 20.10.09r wysłano do empiku gre Reksio I Miasto Sekretów nie długo trafi do sklepów.
Koniec wiadomości.

_________________
Obrazek
Najnowszy news 2010-09-21. Zapraszam też:
http://newflamingoland.blog.onet.pl/


Wt, 20 paź 2009, 15:30
YIM WWW
Kierownik Budowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 14:26
Posty: 958
Lokalizacja: z Gdyni
Naklejki: 4
Post 
Czemu nie ma "dodatków" na końcu gry....

Hmm...

Znane wam z innych części "dodatki" powstawały zawsze po scenariuszu i odzwierciedlały jakieś wydarzenia z procesu produkcyjnego. To był taki nasz wentyl... :) Twórca nabierał dystansu do tworzywa i można było się powygłupiać.. :) A to z grafiki, a to z silnika - śmialiśmy się sami z siebie i rozładowywaliśmy stres, który wierzcie lub nie - towarzyszy finalnym etapom produkcji.

Kojarzycie np enigmatyczną dosyć cutscenkę o enginie na koniec Nemo? Ona jest o Przemku (Blubbie), który praktycznie samotnie oprogramował całą grę. Na silniku piklib, z którym umówmy się więżą nas zarówno sentymenty, jak i bardzo złe wspomnienia. Idąc dalej... autorem silnika piklib jest, skądinąd bardzo dobry i zasłużony dla Aidem - Krasy. Pamiętacie Piklibię z Czarodziejów? Zjawiska Krasowe? To motyw, który przewija się przez całą serię, podobnie jak nasze personifikacje w postacie Kretonów.

Innymi słowy, dodatki końcowe są zawsze zawoaluowaną opowieścią"o produkcji". A przy RiMS, autorzy już specjalnie nie uczestniczyli w produkcji, więc wybaczcie - nie było jak zrobić dodatków.

Starałem się jakieś "nasze" elementy zawrzeć w wave'ach w samej grze. Kojarzycie wave, który towarzyszy odrywaniu łańcuchów z piwnicy Kretesa? Coś w stylu "A jednak dało się oderwać z tła" Bardzo się nota bene uśmiałem - bo zupełnie go nie pamiętałem. A za tym stoi taka historia, że Bartek pierwotnie narysował kajdany jako element tła. I bardzo długo musiałem z nim walczyć, żeby zrobił z nich osobne przedmioty.

Tego typu zdarzenia zawsze potem zbieraliśmy do kupy i robiliśmy dodatki... No cóż :) Coś sie kończy, coś się zaczyna.

_________________
pozdrawiam,
Szalony Kapelusznik


Wt, 20 paź 2009, 16:05
WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post 
Szalony Kapelusznik napisał(a):
Czemu nie ma "dodatków" na końcu gry....

Hmm...

Znane wam z innych części "dodatki" powstawały zawsze po scenariuszu i odzwierciedlały jakieś wydarzenia z procesu produkcyjnego. To był taki nasz wentyl... :) Twórca nabierał dystansu do tworzywa i można było się powygłupiać.. :) A to z grafiki, a to z silnika - śmialiśmy się sami z siebie i rozładowywaliśmy stres, który wierzcie lub nie - towarzyszy finalnym etapom produkcji.

Kojarzycie np enigmatyczną dosyć cutscenkę o enginie na koniec Nemo? Ona jest o Przemku (Blubbie), który praktycznie samotnie oprogramował całą grę. Na silniku piklib, z którym umówmy się więżą nas zarówno sentymenty, jak i bardzo złe wspomnienia. Idąc dalej... autorem silnika piklib jest, skądinąd bardzo dobry i zasłużony dla Aidem - Krasy. Pamiętacie Piklibię z Czarodziejów? Zjawiska Krasowe? To motyw, który przewija się przez całą serię, podobnie jak nasze personifikacje w postacie Kretonów.

Innymi słowy, dodatki końcowe są zawsze zawoaluowaną opowieścią"o produkcji". A przy RiMS, autorzy już specjalnie nie uczestniczyli w produkcji, więc wybaczcie - nie było jak zrobić dodatków.

Starałem się jakieś "nasze" elementy zawrzeć w wave'ach w samej grze. Kojarzycie wave, który towarzyszy odrywaniu łańcuchów z piwnicy Kretesa? Coś w stylu "A jednak dało się oderwać z tła" Bardzo się nota bene uśmiałem - bo zupełnie go nie pamiętałem. A za tym stoi taka historia, że Bartek pierwotnie narysował kajdany jako element tła. I bardzo długo musiałem z nim walczyć, żeby zrobił z nich osobne przedmioty.

Tego typu zdarzenia zawsze potem zbieraliśmy do kupy i robiliśmy dodatki... No cóż :) Coś sie kończy, coś się zaczyna.


Acha , bardzo głębokie wyjaśnienie . Wiele się z tego tekstu dowiedziałem .

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Śr, 21 paź 2009, 21:17
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 29 sty 2009, 16:57
Posty: 6
Post 
Na początku chciałem wszystkich bardzo serdecznie powitać, bo jest to mój pierwszy post na forum :D Śledzę je od dosyć dawne, może od pół roku, ale miałem lekkie problemy z rejestracją... zresztą nieważne. W każdym bądź razie; Witam :D
Nie powiem wam ile mam lat, bo byście się śmiali, że jeszcze w Reksia gram, ale :
Grałem już w demo RiMS i ...nie wiem co myśleć. Z jednej strony fajnie, nowa grafika , ale jednak troszeczkę mi brakuje tych postaci w 2D, ale na pewno się przyzwyczaję. Reksio mi się jako tako nie podoba, choć nie jest tak.. (jak dla mnie) tragiczny jak w RiK: TTW , a Kretes jest super jak na 3D :D i już w pierwszych epizodach, jego prześmieszne teksty.. klasyka :D
Wczoraj zamówiłem na stronie (nie wiem czy mogę ujawnić.. w merlinie) właśnie Reksia , a ze ja się nigdy nie umiem doczekać jak już mam coś na wyciągnięciu ręki, to oczywiście kurierem, ale jak to się mówi, im bardziej na coś czekasz tym to dłużej idzie :D Akurat jestem troch pochorowany, więc mam czas żeby zagrać :D
Pozdrawiam :D


Cz, 22 paź 2009, 12:27
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sie 2009, 08:21
Posty: 102
Lokalizacja: z Zakopanego
Post 
Wszyscy którzy chcą kupić grę taniej niech słuchają!!!
W najnowszym"klubie dla ciebie" na stronie 121 jest oferta kupna gry RIMS za 39.90zł.To o 30 zł mniej niż dotychczas!
Jednak należy dodać koszt przesyłki ok.15zł ale i tak Jedna czwarta ceny zostaje w kieszeni!

_________________
Jeszcze tutaj wrócę!


Cz, 22 paź 2009, 14:45
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 30 maja 2006, 16:40
Posty: 1026
Lokalizacja: Lublin
Post 
MichcioRoslina napisał(a):
Nie powiem wam ile mam lat, bo byście się śmiali, że jeszcze w Reksia gram


Jednym ze starszych użytkowników forum, (nienależących do załogi AM, ani VNS) jakich pamiętam był stasiopodróżnik, który obecnie powinien mieć jakieś 29 lat - więc nawet jeśli byłbyś starszy, to nie ma się czego wstydzić :)

MichcioRoslina napisał(a):
Grałem już w demo RiMS i ...nie wiem co myśleć. Z jednej strony fajnie, nowa grafika , ale jednak troszeczkę mi brakuje tych postaci w 2D, ale na pewno się przyzwyczaję.


Mam to samo odczucie c.d. grafiki - brakuje mi trochę tej specyficznej, ołówkowej kreski pana Brosza w tle...

klopki napisał(a):
W najnowszym"klubie dla ciebie" na stronie 121 jest oferta kupna gry RIMS za 39.90zł.To o 30 zł mniej niż dotychczas!
Jednak należy dodać koszt przesyłki ok.15zł ale i tak Jedna czwarta ceny zostaje w kieszeni!


A przypadkiem skoro oficjalna cena gry wynosi 49,90 zł, a w "Klubie dla Ciebie" kosztuje 39,90zł, do czego dochodzi przesyłka 15 zł nie oszczędzamy, a raczej przepłacamy 5 złotych? :wink:

_________________
Pozdrawiam, Lone Star
Obrazek


Cz, 22 paź 2009, 14:54
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sie 2009, 08:21
Posty: 102
Lokalizacja: z Zakopanego
Post 
Lone Star napisał(a):
MichcioRoslina napisał(a):
Nie powiem wam ile mam lat, bo byście się śmiali, że jeszcze w Reksia gram


Jednym ze starszych użytkowników forum, (nienależących do załogi AM, ani VNS) jakich pamiętam był stasiopodróżnik, który obecnie powinien mieć jakieś 29 lat - więc nawet jeśli byłbyś starszy, to nie ma się czego wstydzić :)

MichcioRoslina napisał(a):
Grałem już w demo RiMS i ...nie wiem co myśleć. Z jednej strony fajnie, nowa grafika , ale jednak troszeczkę mi brakuje tych postaci w 2D, ale na pewno się przyzwyczaję.


Mam to samo odczucie c.d. grafiki - brakuje mi trochę tej specyficznej, ołówkowej kreski pana Brosza w tle...

klopki napisał(a):
W najnowszym"klubie dla ciebie" na stronie 121 jest oferta kupna gry RIMS za 39.90zł.To o 30 zł mniej niż dotychczas!
Jednak należy dodać koszt przesyłki ok.15zł ale i tak Jedna czwarta ceny zostaje w kieszeni!


A przypadkiem skoro oficjalna cena gry wynosi 49,90 zł, a w "Klubie dla Ciebie" kosztuje 39,90zł, do czego dochodzi przesyłka 15 zł nie oszczędzamy, a raczej przepłacamy 5 złotych? :wink:

Sorki pomyłka ale i tak zaoszczędasz (chodźby 5 zł).

_________________
Jeszcze tutaj wrócę!


Cz, 22 paź 2009, 15:15
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 sie 2009, 08:21
Posty: 102
Lokalizacja: z Zakopanego
Post 
Soki za pisanie dwóch postów pod rząd.
Źle przeczytałem ale dodaj do tych 49.90zł koszt przesyłki(10zł?)to i tak wychodzi taniej o 5 zł.

_________________
Jeszcze tutaj wrócę!


Cz, 22 paź 2009, 15:17
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL