Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Dziennik gracza (SPOLIERY!) 
Autor Wiadomość
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 20 maja 2009, 17:41
Posty: 450
Lokalizacja: z londynu
Post 
przepraszam że nie pisałem bo nie miałem czasu te rpg itp
spanie:właśnie sobie smacznie spałem gdy nagle pudełko otwieram i patrzę(nie ma rims)smutno mi trochę więc idę do brata otwieramy prezenty schodzimy na dół rozpuścić jajka gormitów idziemy do salonu i nagle...
niespodzianka:zobaczyłem pudełko(tata zobaczył)było dla mnie i dla brata otwieramy i RIMS idziemy do komputera i robimy instal pierwszy ja gram
EPIZOD 1:łatwy bo było demo
EPIZOD 2:małe trudności przy budowaniu windy ale się udało a labirynt ominąłem skrótami na wysypisku trochę się denerwowałem tymi rurami ale się udało wiec poszłem do więzienia super był ten tekst strażników więc idę do ratusza teraz jest fajniej bo do tąd było demo więc idę do pani z okienkiem C.D.N.

_________________
Obrazek
polecam robienie avatarów u AdaMaga jest w tym świetny


Pn, 28 gru 2009, 11:10
Stawia Opór
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 2 sty 2010, 18:08
Posty: 9
Lokalizacja: z daleka [czyli no nie wiem skąd]
Post 
Chyba będę też prowadził dziennik a oto on:

przisłano mi pudełko i znalazłem tam płyte.Potem prubowałem zainstalować na swoim komputerze ale nie wyszło no to zainstalowałem u mamy no i mi poszło.Potem zaczołem grać na i doszedłem do targu i...przestałem grać a jutro zacznę ponownie.
CDN.


So, 2 sty 2010, 19:59
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 sty 2010, 11:25
Posty: 331
Lokalizacja: Z Bobroru
Post 
Dostałem tę grę na święta i nie chciała się zainstalować na moim kompie
więc zainstalowałem na kompie rodziców i doszedłem do 5 epizodu i nie
umiem go przejść


Śr, 6 sty 2010, 06:46
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 20 lip 2009, 13:20
Posty: 256
Lokalizacja: Z Nory Kretesa i Molly.
Post 
Ja przeszedłem grę właśnie przed chwilą bardzo podobało mi się outro o zdemaskowaniu Burmistrza oraz jak Królewna Lukrecja wraz z Pinglem przylecieli na balonach do Pokopane ale jestem tak jak inni rozczarowany zakończeniem ale wciąż nie wiem kim jest wielki przyjaciel więc chciałbym się dowiedzieć kim on jest.
Na razie nie piszę dziennika.

_________________
Obrazek Obrazek Kolejorz! Mój ulubiony obrońca Lecha Poznań Obrazek
Zapraszam na moje forum. Link: http://www.pilkarskiezespoly.fora.pl


So, 16 sty 2010, 17:31
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 21 lis 2009, 19:05
Posty: 380
Lokalizacja: Z tajemniczej piramidy.
Post 
To może ja też:

Gra- Dostałem grę na mikołajki bardzo się ucieszyłem!


Epizod I - Łatwy: Chociaż nie zauważyłem sera.
Epizod II - Winda łatwa. Z labiryntem było trudno i musiałem użyć skrótu. Haczyk od razu zauważyłem. Z rurami nawet nie było tak zle. Fajne były teksty przy więzieniu. Potem pod siedzibę i na targ. Na targu nie wiedziałem jak dojść tam na lewo ale w końcu znalazłem przejście. I biorę jeszcze kasę i cebulę. No i okienko nr 2. Dałem jej tego buraka i czas wyruszać do okienka nr 1. Dajemy pani ten cały formularz i wreszcie czas wyruszać do ostatniego okienka nr 3. I tam się zaczyna trudne zadanie. Ser, Legitymacja Rewolucjonisty, Trzy śrubki i Szczepienie. Nie wiedziałem gdzie odbyć szczepienie ale w końcu dowiedziałem się że przy więzieniu. Potem trzy śrubki. Znajduję śrubokręt i szukam śrubek i Mam. Potem Ser. Szukam ciągle kasy ale ciągle mam tylko to pięć Piesos. W końcu znajduję prace u Alfredo. Strasznie się zmęczyłem z tym sortowaniem ale w końcu. Potem idę na fermę po bataty dla Romana od batatów. Na farmie się namęczyłem bo klikałem na tego starca i nie mogłem z nim gadać. Chciałem też iść do tego labiryntu ale Kretes gadał się ten starzec czuwa. W końcu mogłem z nim pogadać. Zbieram bataty i wracam z nimi do Romana. Na koniec daję plakaty Fernando. Ser załatwiony. I w końcu legitymacja rewolucjonisty. Gadam z Fernando i mówi że jest w ściekach na targu. Łącze haczyk z tyczką którą znalazłem na farmie i mam legitymację! Wracam oddać ale BAM! Nie ma okienka nr 3. Jednak znalazłem ślady i idę za nimi na farmę batatów. I okienko nr na końcu labiryntu na farmie batatów. W końcu mogę wejść do burmistrza ale jeszcze Fernando każe zrobić mi zdjęcie. Wchodzę gadam z nim. Śmieszna była ta rozmowa ale nie chciał wypuścić Reksia. No i robię zdjęcie oglądam plakat i żegnam się z Burmistrzem.
Epizod III - Daje Fernando aparat i zdjęcie i idę na to spotkanie. W siedzibie Ruchu oporu miałem trochę problem z tymi światłami. Potem gadam z Alfredo i Fernando i patrzę na to zdjęcie. Znalazłem wszystko szybko. Potem idę pod więzienie na spacerek i naglę znajduję saperkę i kamyk. Gdy podniosłem saperkę zobaczyłem że Alfredo i Fernando zostali złapani przez strażników więzienia. Bałem się gadam że strażnikami więc wziąłem kamyk i rzucałem nim w okna. I wiedziałem już gdzie jest Reksio
Potem musiałem pomyśleć jak go uwolnić. Poszedłem na targ porozmawiać z Pani od buraków. I gada o jakimś żelu czy czy czymś. Poszedłem potem na wysypisko po ten żel i popsikałem nim po ścianie więzienia. I wykopuję znak saperką z wysypiska i daję go na ścianę więzienia. Na koniec idę pod siedzibę burmistrza a tam nie ma robotników. Ukradłem im tą lampkę. I dałem ją na więzienie i idę jeszcze do domu Alfredo. I tam robię tego krokodyla w budyniu i się rozbija ściana. Reksio wskakuje do wsypu.
Epizod IV - Zabrałem śmieci i pogadałem z kretem. I do królowej idę. Zatykam kokosami tą dynię i daję tego robala. Idę dalej. Gadam z kucharzem. Potem z kogutem. I idę na spacerek żeby Kogut zrobił projekt. Buduję tego słonia i jeszcze mi brakowało jednej narty. Ale ją znalazłem. w Pragadzie było łatwo tylko te instrumenty. Potem mam już puszkę. Na koniec gadam z królową i ona daje mi kij. Nie wiedziałem jak wylecieć na górę ale mi się udało.
Epizod V Strażnika ominąłem windą. Lupę zrobiłem. Ale nie widziałem pstryczka w następnym pomieszczeniu. Potem badam zdjęcia. Idę na targ pogadać o facecie który zrobił zdjęcie. Idę do niego. Potem muszę te zabawki ustawić.Miałem trochę problem. Potem zdjęcie badam. Idę pytać potem o szalet. Idę następnie do tych zbiorników. I tu jest KONIEC

Musze pobrać łatkę. Bo mam błąd z Magnesem....

_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl


N, 17 sty 2010, 18:50
YIM WWW
Się Odezwał

Dołączył(a): N, 24 sty 2010, 17:57
Posty: 1
Post JAK WYDOSTAĆ SIĘ Z ZAGINIONEGO LĄDU DO POKOPANEGO
[color=green]PROSZE KOLEDY POMÓŻCIE SIĘ WYDOSTAĆ Z TEGO LĄDU


N, 24 sty 2010, 18:06
YIM
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 21 lis 2009, 19:05
Posty: 380
Lokalizacja: Z tajemniczej piramidy.
Post Re: JAK WYDOSTAĆ SIĘ Z ZAGINIONEGO LĄDU DO POKOPANEGO
gryzuciapciap napisał(a):
[color=green]PROSZE KOLEDY POMÓŻCIE SIĘ WYDOSTAĆ Z TEGO LĄDU


Po 1: Od czego solucja? :roll:
Po 2: Pisz w odpowiednich tematach. :arrow:
Po 3: Nie pisz dużymi literami! :idea:

Odpowiedz: Bierzemy pastorał od królewny, używamy go w pierwszej lokacji na balonie rosnącym na drzewie.

_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl


Pn, 1 lut 2010, 19:59
YIM WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 31 gru 2009, 11:22
Posty: 102
Lokalizacja: z kopca
Post 
mam problem z trzecim haczykiem nie wiem gdzie go znaleźdź


Śr, 3 lut 2010, 10:42
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 21 lis 2009, 19:05
Posty: 380
Lokalizacja: Z tajemniczej piramidy.
Post 
Trzecim haczykiem? Pierwsze słyszę....
Po prostu na wysypisku jest jeden no i go łączysz z tyczką i łowisz legitymację. :roll:

_________________
Zapraszam www.kretesireksio.fora.pl


Śr, 3 lut 2010, 19:19
YIM WWW
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 12 lip 2010, 11:47
Posty: 503
Naklejki: 0
Post Re: Dziennik gracza (SPOLIERY!)
Nie napisałem tego , bo nie zaglądałem zbyt często do tego działu.
W dodatku kiedy bot założył ten temat, mnie jeszcze nawet na forum nie było.
Chciałbym wam teraz oznajmić że ja byłem pierwszym właścicielem RIMS, które kupiłem w Empiku , w dniu premiery, w dodatku o godzinie 10 z minutami.
Teraz to ja jestem pierwszym właścicielem RIMS.
Ale mam kłopot, w pudełku od mojej gry nie bylo monety. Być może kiedy kupi się grę w Empiku to monety się nie dostaje. Chyba poprostu trzeba zamówić to na stronie Aidem.
No nie wiem. :|

_________________
Reksio i Tajemnicza Osoba !!! POWRACA ! Nowa część już w ,,Naszej Twórczości'' :)
Avek wykonany przez AdamMaga.


Pn, 24 sty 2011, 12:01
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post Re: Dziennik gracza (SPOLIERY!)
Najpierw powinni dostać grę ci którzy zamówili w sklepiku aidem. Co do monety to była ona dołączona tylko do gier zamówionych przed jakąś datą określoną dokładniej gdzieś na forum chyba przed końcem wakacji.


Pn, 24 sty 2011, 15:48
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 20 mar 2010, 20:43
Posty: 145
Lokalizacja: Pff jak by cię to wogule interesowało :/
Naklejki: 0
Post Re:
bot napisał(a):
Obrazek

Dzień 2

Rozwiązawszy zagadkę legitymacji, czyli znajdując przedmiot za kamuflowany na podłodze, złożyłem wizytę burmistrzowi. Przeszedłem do III Epizodu.
Dowiedziałem się też o konspiracyjnym działaniu kretów.
Uwolniwszy Reksia przeszedłem do Epizodu IV w którym się zaciąłem na labiryncie. W tym Epizodzie po raz 2 sterujemy Reksiem.

Humor zabójczy, trzyma i przebija poziom serii poprzedniej.







Jak to możliwe że reksio trzyma w swoim inwentarzu ma plakaty które zrywał kretes jakiś bug czy co?


_________________
Taaaak ludzie wróciłem siać chaooos i zniszczenie!!!!
A tak po prawdzie wróciłem bo tża wrócić kiedyś na stare śmieci :D
Mój awek z cieniem wykonał Mątek :D


Śr, 30 mar 2011, 14:56
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL