Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Bugi, błędy i problemy 
Autor Wiadomość
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 30 lip 2012, 16:29
Posty: 31
Lokalizacja: nora kretesa
Naklejki: 0
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Mam problem :( Kiedy obok sluz probuje zasiac trawe nic sie nie dzieje i nie moge dalej nic zrobic :? Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
polecam ,,dynastie Miziołków,,,
Kaszydło- homo nie bardzo sapiens.
Mamiszon- ekolog,kucharka,psycholog,wróżka,pisarka,feministka etc.,etc,(wszystko jeden tydzień)
Miziołek- to idiotyczne przezwisko przylgnęło do mnie kiedy miałem 2 lata.Zarecytowałem przy całej rodzinie
,,aniołek MIZIOŁEK róża balia wściekły pies,,(...) rodzice musieliby sprawdzić metryczkę by zobaczyć jak mi dali na imię!
Papiszon- łakomczuch, maniak techniki komputerowej.
Mały Potwór - samiczka trojga imion:Anna Klementyna Natalia , udaje że jest głupia by mieć w rodzinie stopień ukochanego bobasa.


Pn, 14 sty 2013, 16:44
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Jeeves napisał(a):
Dzięki Smokos - pomogło.
Tym razem mam następujący problem - już raz przeszedłem całą grę więc za drugim także nie powinno stanowić to poblemy tymczasem...:
Za drugi gram z synkiem - wyszliśmy ze zsypu z czerwoną puszką - przerzuca nas do siedziby ruchu oporu - i tu pierwsza zagwozdka - zadanie do do wykonanie to odnaleziemie tajemniczego fotografa - no ale przecież jesteśmy jeszcze przed analizą zdjęć i na razie nic jeszcze nie wiemy o tajemniczym fotografie.
Dalej jest jeszcze gorzej - przeprowadzamy poprawną zdaje się analizę zdjęć - przy wszystkich czterech zdjęciach są są zaznaczone zielone ptaszki. Nadal jedynym zadaniem jest odnaleziemie fotografa i NIE DA SIĘ WYJŚĆ Z SIEDZIBY RUCHU OPORU. Sięgnięcie do solucji nic nie daje bo w/g niej po analizie zdjęć powinno się bez problemu iść dalej itd. Przy próbie wyjścia z siedziby ruchu oporu Kretes kręci głową tak jakby coś jeszcze było do wykonania ale nie widaomo co.
Jest to dosyć irytujące bo za pierwszym razem poszedłem w tym miejscu dalej i nie było problemu.
Myśląc, że coś po drodze źle zrobiliśmy zaczęliśmy grać od początku i zatrzymaliśmy się w tym samym miejscu.
Ma ktoś pomysł co dalej z tym można zrobić?

No przecież! w wersji limited edition jak się zrobi wszystkie zdjęcia od A do Ż, to potem Kretes nie chce iść, bo niby jak zna wszystkie tajemnice to myśli że go złapią! + potem wiadomo... stoi tam 1 czy 2-och strażników, i niby gdy nas tam nie ma to przeszukują bazę!


Cz, 24 sty 2013, 19:23
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Bugi, błędy i problemy
W sumie nie wiem, gdzie to napisać, ale o ile w RiC te błędy da się przeżyć, to ta gra jest pod tym względem OKROPNA. Psuje przyjemność z rozrywki, bo zwyczajnie blokują dalszą grę.

Po pierwsze: błąd gigant związany z Ruchem Oporu. Mogą zostać złapani zanim w ogóle się z nimi spotkamy. Gdy rzucimy kamieniem w czyjeś okno, to znika (w sumie bardziej logiczne :P ). Można zapytać o czerwony spray, ale go nie znajdziemy. Winda odblokowuje się sama, jak nią zjedziemy, nie czeka nas nic (tak filozoficznie się zrobiło). Grę da się tylko zrestartować. Nie wiem, ile godzin spędziłam za dawnych, powiedzmy w miarę dobrych czasach w martwym punkcie, by potem grać od nowa z tym samym problemem.
Dwa: magnes...
Trzy, taki w sumie lżejszy: łańcuch-niegadający (kamień). Wiecie, da się zbudować windę z jednym łańcuchem. A ten drugi tak po prostu nam towarzyszy w dalszej podróży.
A jak czytam o jeszcze innych :(

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Cz, 21 lut 2019, 22:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL