Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Bugi, błędy i problemy 
Autor Wiadomość
Komiksowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 8 gru 2005, 18:55
Posty: 1193
Lokalizacja: Polska Inteligencja:-∞ Szybkość:0
Naklejki: 4
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Jeeves napisał(a):
Witam,
Na wstępie - grę zakupiłem legalnie ze 2 tygodnie temu (maj 2011 - czyli już mam nadzieję bez bugów). I mam teraz tak:
1 slot: Epizod 3. Wszedłem do domku Alfredo ale nie wiedziałem co zrobić bo ciemno, winda zamknięta i nie dało się przejść obok kibelka (za spłuczkę pociągałem). Wyszedłem, poszedłem pod więzienie wziąłem kamyk i potem nagle automatycznie przerzuciło mnie do sceny gdzie aresztują Alfredo i Fernando. Zadanie do wykonania - "Spotkać się członkami ruchu oporu" a oni siedzą w kiciu - mission impossible :(. A po za tym Reksio namierzony w więzieniu ale za chińskiego boga nie mogę znaleźć saperki i sprayu (Pomóżcie - gdzie one powinny się znajdować - tylko proszę bardziej szczegółowo niż koło więzienia i na wysypisku - przeczesałem te lokacje i kicha).
OK - poddałem się i zacząłem od początku na drugim slocie:
2 slot: Epizod 3. Wszedłem do domku Alfredo i Fernando i nic nie można w nim zrobić ani przejść obok kibelka ani otworzyć windy.
Zdesperowany zajrzałem do solucji - i wszystko do tego momentu robiłem poprawnie tylko nie działa moment "Oglądamy klozet i pociągamy za spłuczkę, możemy przejść do następnego pomieszczenia" - no otóż nie możemy.
I proszę szanownych forumowiczów - o co tu chodzi - to bug czy coś źle robię?


A światło jest zapalone?

_________________
Obrazek
Nobody expects the Spanish Inquisition!
The One Who Disturbs So Terribly...
Jeśli zobaczysz pomarańcz śmierci w swoim poście - strzeż się!


Śr, 1 cze 2011, 09:31
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post Re: Bugi, błędy i problemy
najpierw musisz nacisnąć na klozet potem na spłuczkę, tylko że spłuczkę musisz myszką w dół pociągnąć nie tylko nacisnąć.


Śr, 1 cze 2011, 13:01
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 25 mar 2011, 23:37
Posty: 13
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Dzięki Smokos - pomogło.
Tym razem mam następujący problem - już raz przeszedłem całą grę więc za drugim także nie powinno stanowić to poblemy tymczasem...:
Za drugi gram z synkiem - wyszliśmy ze zsypu z czerwoną puszką - przerzuca nas do siedziby ruchu oporu - i tu pierwsza zagwozdka - zadanie do do wykonanie to odnaleziemie tajemniczego fotografa - no ale przecież jesteśmy jeszcze przed analizą zdjęć i na razie nic jeszcze nie wiemy o tajemniczym fotografie.
Dalej jest jeszcze gorzej - przeprowadzamy poprawną zdaje się analizę zdjęć - przy wszystkich czterech zdjęciach są są zaznaczone zielone ptaszki. Nadal jedynym zadaniem jest odnaleziemie fotografa i NIE DA SIĘ WYJŚĆ Z SIEDZIBY RUCHU OPORU. Sięgnięcie do solucji nic nie daje bo w/g niej po analizie zdjęć powinno się bez problemu iść dalej itd. Przy próbie wyjścia z siedziby ruchu oporu Kretes kręci głową tak jakby coś jeszcze było do wykonania ale nie widaomo co.
Jest to dosyć irytujące bo za pierwszym razem poszedłem w tym miejscu dalej i nie było problemu.
Myśląc, że coś po drodze źle zrobiliśmy zaczęliśmy grać od początku i zatrzymaliśmy się w tym samym miejscu.
Ma ktoś pomysł co dalej z tym można zrobić?


N, 5 cze 2011, 12:33
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 15:30
Posty: 155
Naklejki: 0
Post Re: Bugi, błędy i problemy
spróbuj przeinstalować grę, a jeśli nie pomoże to musisz skontaktować się z Aidem.


N, 5 cze 2011, 21:04
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Bugi, błędy i problemy
A czy udało ci się zaznaczyć wszystkie szczegóły? Bo ja w RiMS miałem problem z wyjściem, bo tez strażnik chyba sprawdza zdjęcia gdy nas nie ma.


So, 28 sty 2012, 10:58
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 sty 2012, 13:25
Posty: 2
Post Re: Bugi, błędy i problemy
chyba niestety jest kolejny problem. Kupiłam RiMS kilka dni temu już jako "City of secrets" i w 3 epizodzie pojawia się problem. Kiedy próbuję przejść do Manuela ekran wygląda tak:
Załącznik:
błąd.jpg


Kursor jest aktywny ale nie da się niczego wcisnąć. Co mam robić?


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
z Reksiem od 4 roku życia...


N, 29 sty 2012, 15:50
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Na początek spróbuj zrobić jeszcze jeden screen z problemem. Na tym nic nie widać.

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


Wt, 31 sty 2012, 10:29
WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Nooo... Ja mam 3 przeglądarki (opera, google i explolerta) i na żadnej nie działało. Nawet gdy zaktułalizałem javę.


Wt, 31 sty 2012, 10:35
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 28 sty 2012, 13:25
Posty: 2
Post Re: Bugi, błędy i problemy
http://pu.i.wp.pl/k,NDY1MTc3NDQsNDY1NTUxMzc=,f,bd_xs_big.jpg

czy teraz jest dobrze?

_________________
z Reksiem od 4 roku życia...


Śr, 1 lut 2012, 11:10
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Napisz do aidem media o nową płyte, i napisz im jaki jest problem. Zaraz zerknę fa inne działy i napiszę ci email :lol:


Cz, 2 lut 2012, 11:43
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Bugi, błędy i problemy
jak obiecywałem email: tomek@aidemmedia.pl


Cz, 2 lut 2012, 11:50
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 20 mar 2011, 12:52
Posty: 79
Lokalizacja: wyspa
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Ja miałem błąd że 2 razy miałem porozmawiać z burmistrzem.Dalsze przejście gry nie było możliwe.Niestety :cry: trzeba było rozpocząć grę od początku. :cry:

_________________
Madness?
This is Sparta!
Obrazek


Wt, 1 maja 2012, 14:32
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Hopper napisał(a):
Ja miałem błąd że 2 razy miałem porozmawiać z burmistrzem.Dalsze przejście gry nie było możliwe.Niestety :cry: trzeba było rozpocząć grę od początku. :cry:

Współczuję ci.


Śr, 2 maja 2012, 12:34
Się Odezwał

Dołączył(a): Cz, 9 sie 2012, 18:57
Posty: 1
Naklejki: 0
Post Re: Bugi, błędy i problemy
mam mały problem :oops: nie wiem czy to błąd albo poporstu nie mogę przejść
ostatniej części wnętrza pragada kolega mi pomógł zagrać na kiszkach w odpowiedniej kolejności ale dalej są takie ''fioletowe poduszeczki''za nimi jest puszka kiedy na nie klikam to reksio pokazuje że niemoże tam przejść czy to błąd?


N, 12 sie 2012, 13:30
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Bugi, błędy i problemy
Musisz w odpowiedniej kolejności zagrać na kiszkach. Reksio wtedy przejdzie chyba automatycznie.


Śr, 15 sie 2012, 17:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL