Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następna strona
Centrum Pomocy 
Autor Wiadomość
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Centrum Pomocy
Czyżby kolejny błąd?
Gram sobie ostatnio w tę grę, aktualnie jestem w trakcie epizodu IV. Miałem za zadanie zbadać zdobyte z czerwonej puszki w kształcie serca zdjęcia, także wszystkie je dokładnie obejrzałem i zaznaczyłem niepokojące detale. Niestety, kiedy próbuję wyjść z domu Alfreda Kretes tylko kręci głową i odmawia posłuszeństwa. Warto dodać, iż fotografie badałem w losowej kolejności, często skacząc między nimi. Jestem już raczej pewien, że jest to błąd, zapewne polegający właśnie na niepoprawnej kolejności działania, chociaż mogę się mylić. Oprócz tego, w notesie mam już zadania, które zwykle otrzymujemy po przebadaniu zdjęć. Dlatego pytam: jak myślicie, czym jest spowodowany błąd oraz czy istnieje jakikolwiek sposób w którym mógłbym go naprawić (nie licząc zaczynania gry od początku).

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 19 cze 2014, 20:07
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Centrum Pomocy
Doktor napisał(a):
Otóż ja miałem dosyć ciężki błąd nie pamiętam w którym epizodzie ale raczej po odnalezieniu Czerwonej Puszki
Otóż miałem pójść do Budynku na wysypisku (Już przeanalizowałem te zdjęcia z czerwonej puszki i miałem przeanalizować zdjęcia z tego budynku na sklepieniu)
Otóż nie mogłem dojść do budynku na wysypisku na ekranie tylko była część wysypiska ze stertą śmieci i kiedy poszedłem dalej bliżej budynku na ekranie zamiast przesunięcia obrazu żeby odsłonił się budynek na wysypisku to nic się nie stało obraz nie chciał się ''przesunąć'' i nie mogłem dojść do tego budynku na wysypisku (Chyba Fernanda czy jakoś tak)
Zresetowałem grę i jakoś przeszedłem trochę jeszcze raz doszedłem do tego momentu i....ten sam błąd raczej za trzecim razem też tak będzie może już nie zagram ale chociaż chciałbym wiedzieć jak naprawić błąd i znać jego przyczynę

RiMS czy RiMS: LE?
Zmień może rozdzielczość w ustawieniach, może pomoże.


So, 19 lip 2014, 13:02
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 8 lip 2014, 09:50
Posty: 10
Lokalizacja: Wrocław
Naklejki: 0
Post Re: Centrum Pomocy
Ja mam pytanie odnośnie plakatów, które można zbierać w Poco Pane. Jeden z nich wymieniamy na monety, czy pozostałe też mają jakieś ukryte, bonusowe właściwości?

_________________
Rocznik '98, a więc idealnie dostrojony do bycia fanem Reksia.


Pn, 21 lip 2014, 19:53
WWW
Poznaniak Nieszczelny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 24 lip 2012, 11:47
Posty: 2434
Lokalizacja: Poznań, Rzeczpospolita Polska
Naklejki: 17
Post Re: Centrum Pomocy
Nie, trzeba dać tyle plakatów (to chyba wszystkie), aby razem Fernando dał nam 30 piesos. Te plakaty, które zbieramy nie mają żadnych, ukrytych ani też bonusowych właściwości.

_________________
Co ja będę się rozpisywał, zapraszam:
"Reksio i Kretes: "Skarb Umuritu" [KOMIKS] - czyli, dlaczego Kretes zasłania dymkiem innych kolegów oraz gdzie znajduje się skarb Umuritu.
Ten kolor należy do Administratora dbającego o czystość i walczącego ze złem. Lepiej zacznij się zastanawiać nad sobą, kiedy ujrzysz ten kolor w swoim poście :)


Pn, 21 lip 2014, 20:04
YIM WWW
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Centrum Pomocy
MAM taki o to problem. Pamiętam że kiedyś chyba @Bot napisał CAŁKOWITĄ PODPOWIEDŹ JAK ułożyć pamiątki. Było w tym poście napisane jak i w jakiej kolejności klikać. Zapisałem to 2 czy 3 lata tempu na kartce, która już przeżyła 2 przeprowadzki i za żadne skarby nie umiem jej znaleść. Czy ktoś mógłby Mi pomóc?


Pn, 28 lip 2014, 18:19
Projektantka Mostów
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 28 sie 2011, 20:11
Posty: 307
Lokalizacja: W kapeluszu. Chyba.
Naklejki: 3
Post Re: Centrum Pomocy
A ja dzisiaj opowiem wam fascynującą historię (a tak naprawdę to nie), dlaczego nigdy nie przeszłam Miasta SeKretów: Limited Edition ( co będę musiała kiedyś nadrobić, ale granie z solucją jest nudne).

Otóż: po audiencji u burmistrza, idziemy sobie do więzienia, bo chcemy wydobyć Reksa. Rzucamy kamieniem. Ok, wszystko ładnie, pięknie, aż tu nagle bach, a Ruch Oporu został aresztowany. No i niby wszystko cacy, ALE: mimo, że w zadaniach wyraźnie (a tak naprawdę to nie, bo Kretes bazgrze jak kura pazurem, a nie jak na kreta przystało - nie wiem, jak na kreta przystało, ale już mniejsza z tym) jest napisane, że mam się spotkać z członkami Ruchu Oporu w ich siedzibie. MIMO, ŻE JUŻ ICH TAM NIE MA. Niby Kretes robi te swoje stuk-puk, to i tak pokój na dole świeci pustkami i nic z tym nie można zrobić. Wszystko, co do tej pory się zrobiło, jest nieprzydatne, bo fabuła nie idzie naprzód, no i jak by przystało, trza zaczynać grę od początku.

Jak mówiłam, jeszcze nie korzystałam z solucji. Może wszystko jest dobrze, a to ja nie wiem co zrobić (choć próbowałam już chyba wszystkiego, meh). Mimo wszystko, w takich wypadkach powinna być czasami jakaś podpowiedź, bo dwa razy dałam się zagnać w taki kozi róg i więcej nie mam zamiaru sama próbować.

Ktoś coś podpowie, co można zrobić? Byleby (narazie) nie obejrzeć let's playa, czy zerżnąć z solucji. Chcę sama pograć, ale chcę się wpierw dowiedzieć, czy to ja coś robię nie tak, to jakiś bug, czy wszystko jest dobrze, a ja powinnam się lepiej rozejrzeć.

_________________
To właśnie jest kolor mojej magicznej aury. Pamiętaj, że po niej zawsze przychodzi czas na zaklęcie.
Nie no, to już 2019, a ja dalej czekam na CoS2!

Zzz... Reksie... Zzz... Więcej Reksiów...


Śr, 18 lut 2015, 16:39
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post Re: Centrum Pomocy
Nika napisał(a):
Otóż: po audiencji u burmistrza, idziemy sobie do więzienia, bo chcemy wydobyć Reksa. Rzucamy kamieniem.

Jak dla mnie to najpierw powinniśmy pójść do siedzimy Ruchu Oporu, a potem zlokalizować Reksia. Z tego co piszesz, idziesz tam dopiero po uwięzieniu Fernanda i Alfreda, co być może powoduje ten chaos i błąd w fabule. Rekomendacja: graj od nowa i tym razem od razu do audiencji udaj się do ich siedziby.

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 19 lut 2015, 18:14
Roz-krecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 11 lis 2011, 22:42
Posty: 158
Lokalizacja: Rynek w Pocopane
Post Re: Centrum Pomocy
drugi manuel napisał(a):
MAM taki o to problem. Pamiętam że kiedyś chyba @Bot napisał CAŁKOWITĄ PODPOWIEDŹ JAK ułożyć pamiątki. Było w tym poście napisane jak i w jakiej kolejności klikać. Zapisałem to 2 czy 3 lata tempu na kartce, która już przeżyła 2 przeprowadzki i za żadne skarby nie umiem jej znaleść. Czy ktoś mógłby Mi pomóc?


@ref :?


Wt, 24 mar 2015, 21:44
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Centrum Pomocy
No to pomagam.
bot napisał(a):
_________________________________________
|piłka.......|niebieksi samolot|Czerwony samolot|
----------------------------------------------------------
|lalka.......| p u s t e p o l e |Czerwony wiatrak.|
----------------------------------------------------------
|Szary Miś| K o n i k ...........|Czerwony Miś.......|
----------------------------------------------------------


źródło: viewtopic.php?f=21&t=5201


Śr, 25 mar 2015, 21:23
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Centrum Pomocy
Jestem w 5tym epizodzie znalazłem wszystkie szczegóły na zdjęciach, ale kiedy klikam na wyjście Kretes macha głową i nie idzie. Jak ja mam stąd wyjść? Wersja LE.

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Pn, 15 cze 2015, 14:49
Roz-kreca się
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 25 kwi 2015, 19:24
Posty: 45
Lokalizacja: Nikt tego nie wie
Naklejki: 0
Post Re: Centrum Pomocy
poprawka w 4

_________________


. Avatar wykonany przez Kretesa102


Pn, 15 cze 2015, 15:34
Lord Protektor

Dołączył(a): N, 7 kwi 2013, 13:22
Posty: 2165
Naklejki: 100
Post Re: Centrum Pomocy
Ala Dyn napisał(a):
Jestem w 5tym epizodzie znalazłem wszystkie szczegóły na zdjęciach, ale kiedy klikam na wyjście Kretes macha głową i nie idzie. Jak ja mam stąd wyjść? Wersja LE.

Spróbuj odinstalować i jeszcze raz zainstalować grę. Spróbuj też następnym razem nie zaznaczyć wszystkich szczegółów (sprawdź czy błąd jest już kiedy zacznie się analizować czy też dopiero kiedy skończy się to robić). Jeśli to nic nie da, skontaktuj się z Aidem Media.

aidem@aidemmedia.pl
https://www.facebook.com/aidemmediapl?ref=ts


Wt, 16 cze 2015, 15:35
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 3 cze 2013, 19:07
Posty: 51
Naklejki: 0
Post Re: Centrum Pomocy
Dobry Wieczór! Mam problem z limitowaną edycją miasta sekretów. Polega on na tym, że jak próbuje poprzestawiać łapy w pomniku na dnie jeziora czy tam na śluzach to kretes kręci głową, to samo dzieję się jak próbuję odkręcić zawór lub dźwignie w śluzach kretes też wtedy kręci głową co mam zrobić w takim wypadku?


Wt, 5 gru 2017, 21:51
Się Odezwał
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 10 mar 2019, 15:54
Posty: 4
Lokalizacja: Przy brudnym biurku C:
Naklejki: 0
Post Problem
Cześć,
Na starcie chce powiedzieć, że pierwszy raz korzystam z jakiegokolwiek forum, dlatego proszę mnie "nie bić" jeśli źle wstawiam posta czy coś.
Co do problemu, kiedy poprzez Ten Komputer odpalam plik do instalacji gry, pokazuje mi się okienko Aidem Media ale nic na nim nie ma. Postanowiłem otworzyć plik instalacji ale prawym przyciskiem myszy, a potem "otwórz". Tam wreszcie udało mi się odpalić instalator, jednak gdy w instalatorze naciskam "Instaluj" to po sekundzie pojawia mi się błąd "nie można odnaleźć na dysku żądanego sektora" i instalacja się zakańcza. Co mam zrobić? Z góry dzięki. :L

_________________
- Czy ty coś wiesz?
- Jaki zwierz?
- Nie zwierz tylko wiesz!


N, 10 mar 2019, 16:03
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post Re: Centrum Pomocy
Co prawda nie zetknąłem się z czymś takim, ale wygląda na to, że Twoja płyta została nadgryziona zębem czasu ;/
Jeśli płyta wygląda dobrze, to może spróbuj odpalić ją na innym komputerze (może być tak, że inny napęd nie będzie robił problemu).
Jeśli winna jest jednak płyta... W takim przypadku jedynym ratunkiem jest kontakt z AM lub umm... pozyskanie kopii gry w inny sposób.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


N, 10 mar 2019, 22:27
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 724 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL