Teraz jest N, 28 kwi 2024, 08:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Potrzebni Betatesterzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Kierownik Budowy

Dołączył(a): Pn, 26 maja 2008, 15:53
Posty: 71
Naklejki: 2
Post Potrzebni Betatesterzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kochani właśnie powstaje nowa wersja Miasta sekretów. Tym razem sprzętem docelowym będzie iPad.
Jeżeli wśród was są osoby dysponujące takim sprzętem zapraszamy do współpracy.
Dodam od siebie, ze w nowej wersji, zmieni się trochę akcja gry i dojdą nowe dialogi.
Babcia Reksia.
Chętni zgłaszajcie się : tomek@aidemmedia.pl

Info od działu produkcji:

Powstaje odświeżona i poprawiona wersja „Miasta Sekretów”. Urządzeniem docelowym będzie najnowszy produkt firmy Apple czyli iPad. Gra docelowo przeznaczona jest na rynki angielskojęzyczne, co w oczywisty sposób wymusza pewne zmiany i poprawki. Docelowe urządzenie dysponuje dużym ekranem dotykowym, idealnie nadającym się do obsługi przygodówki, dzięki czemu obsługa gry jest niezwykle intuicyjna. Warto również, wspomnieć, że iPad wyposażony jest w żyroskop, który został wykorzystany w mini grze „Sortownia”. Poniżej lista kluczowych zmian w stosunku do wersji na PC

Całkowite przeprojektowanie interface'u gry.
Dodano sloty umożliwiające zapis gry przez kliku użytkowników w dowolnym momencie.
Lokacje, po których poruszają się bohaterowie zostały poddane kompletnemu liftingowi ( podczas tej operacji nie ucierpiał żaden kret, nie użyto również botoksu )
Modele bohaterów zostały przygotowane od nowa.
Bohaterowie zostali wyposażeni w dodatkowe animacje.
Wymieniono menu ( składa się ono teraz z kilku plansz )
Usunięto labirynt
Dodano nowe linie dialogowe
Na potrzeby gry została przygotowana nowa muzyka
Masa szczegółów, na które pewnie nie zwrócicie uwagi ale kosztowały nas sporo pracy.

Premiera przewidziana jest na okolice września bieżącego roku.

Nie martwcie się, że powyższe zmiany zmienią ducha serii. Nadal są to przygody Reksia.

Obecnie trwają rozmowy nad przygotowaniem poprawionej wersji na komputery PC / MAC. Byłaby to specjalna złota edycja, w której chcielibyśmy dodać dwie niespodzianki, specjalnie dla największych fanów Reksia. Tak, pamiętamy o was, jesteście dla nas bardzo ważni.

Poniższe screeny prezentują zmiany graficzne jakim poddane zostały plansze. Celowo nie pokazujemy jeszcze tych pochodzących prosto gry, gdyż nadal mamy kłopot z efektem Cell shadingu, który stosujemy na postaciach. Gdy problem zostanie rozwiązany będziecie pierwszymi, którzy zobaczą finalną wersję. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.


Ostatnio edytowano Cz, 12 sie 2010, 10:00 przez Babcia Reksia, łącznie edytowano 3 razy



Śr, 11 sie 2010, 15:12
Kierownik Budowy

Dołączył(a): Pn, 26 maja 2008, 15:53
Posty: 71
Naklejki: 2
Post 
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano Cz, 12 sie 2010, 10:05 przez Babcia Reksia, łącznie edytowano 7 razy



Śr, 11 sie 2010, 15:20
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 31 maja 2010, 21:38
Posty: 368
Post 
Gdybyś miał na Symbiana to się zgłaszam.

_________________
Obrazek


Śr, 11 sie 2010, 15:22
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post 
Do kiedy jest czas zgłaszania się?

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


Śr, 11 sie 2010, 15:46
Bywalec Nory

Dołączył(a): Cz, 15 paź 2009, 20:25
Posty: 51
Post 
Teraz wszystkie obrazki są razem


Śr, 11 sie 2010, 20:15
Bywalec Nory

Dołączył(a): Cz, 15 paź 2009, 20:25
Posty: 51
Post 
Następne obrazki niedługo


Śr, 11 sie 2010, 20:19
Bywalec Nory
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 paź 2009, 15:43
Posty: 64
Lokalizacja: pewnie z the bestolandii ^_^
Post 
proszętak bardzo proszęczy możeczie zrobić reksio i miasto se kretów na psp lub xbox lub wii bardzo o to proszę

_________________
a ja umiem robić takie literki Д & ϗ ψ Ж ـش- nie kopiować bo dostaniecie od pana policjanta pałą po głowie
logujcie się na: http://www.reksio123.fora.pl
Avek wykonany przez Adamamaga


Obrazek


Cz, 12 sie 2010, 08:01
Kierownik Budowy

Dołączył(a): Pn, 26 maja 2008, 15:53
Posty: 71
Naklejki: 2
Post 
Na prośbę produkcji usunięto obrazek


Cz, 12 sie 2010, 08:30
Głodomorek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 4 lut 2005, 20:13
Posty: 2995
Lokalizacja: Szczecin
Naklejki: 1
Post 
Czytałem to i przyznaję, że choć nie gralem w Miasto Sekretów, bo stwierdziłem, że to nie ma za cholerę sensu. Nie podoba mi się przeniesienie bohaterów do świata 3D.

Czytam ten dział i dochodzę do wniosku, że nie żałuję... Jeżeli mam być szczery to nie widzę sensu, żebyście remakowali go i odnowa "dopełniali", bo to nie będzie oryginalna saga, którą polubiła większość. Bynajmniej to jest moje zdanie.
Dziękuję za uwagę.
Koniec imprezy :E.

_________________
Mahna mahna...

Whovian.

Strzeż się, Izzy Cię obserwuje.


Cz, 12 sie 2010, 10:15
Żaba
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 23 kwi 2010, 17:40
Posty: 1641
Lokalizacja: student
Naklejki: 5
Post 
Ym... Jeśli chodzi o te screeny, to ten Dizel... No, wiadomo jaki! Taki niedizlowaty!

_________________
– Dostojewski umarł – powiedziała obywatelka, ale jakoś niezbyt pewnie.
– Protestuję! – gorąco zawołał Behemot. – Dostojewski jest nieśmiertelny!


Mistrz i Małgorzata
<3

Moderuję na pąsowo bo mogę.


Cz, 12 sie 2010, 10:19
WWW
Starszy Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 28 cze 2007, 07:59
Posty: 311
Lokalizacja: Zgadnij
Post 
Ale super, normalnie o matku nie wierzę! :lol: Tylko szkoda, że znowu trzeba będzie wydać około 60 złotych...

_________________
Obrazek

Powróciłem :)


Cz, 12 sie 2010, 11:11
Działacz Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 1 cze 2010, 18:32
Posty: 780
Lokalizacja: CIAPSKŁAD
Post 
Obrazki są po prostu cudowne! Piękne!

_________________
xPatra dla przyjaciół (nie mam przyjacioł :) )


Cz, 12 sie 2010, 11:41
Bezpieczeństwo Forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 7 lis 2009, 14:12
Posty: 2168
Lokalizacja: Koło komputera xD
Naklejki: 7
Post 
O matku! Jak zobaczyłem te obrazki to mało nie zemdlałem. To ma być złota edycja?!?!?! Oryginalna wersja przy tej to jest platynowa edycja! To mają być Przygody Reksia?! Oburzające.

_________________
Przejrzyj moje okołoreksiowe projekty na GitHubie!
Pozdrawiam wielu nieaktywnych użytkowników, wszystkich wciąż wchodzących oraz Playboiia, bo zawsze się żali, że go nie ma w moim podpisie.
Obrazek III miejsce w konkursie halloweenowym 2011, I miejsce w konkursie rocznicowym 2015
Tym kolorem moderuję.


Cz, 12 sie 2010, 17:33
WWW
Forumowy Artysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 15 lut 2010, 19:53
Posty: 1778
Lokalizacja: Druga strona lustra
Naklejki: 6
Post 
Trochę mi się pomysł nie podoba....bo po co 3 RIMS.Ale róbcie jak chcecie.Obrazki super. :)

_________________
Tym kolorem oczyszczam forum ze spamu.
:(


Cz, 12 sie 2010, 18:24
Lider Podziemia
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 18 sty 2009, 12:44
Posty: 1340
Lokalizacja: I tak nie wiesz gdzie to jest
Naklejki: 0
Post 
Moim zdaniem bez sensu, ulepszać Miasto SeKretów i inne części. Po co to komu? Nowością będą jedynie nowe tła i kilka nowych animacji, fabuła i akcja pozostaną niezmienne, a dla mnie właśnie te rzeczy są najważniejsze w grze i sądzę, że dla wielu innych też. Na tych ulepszeniach raczej nikt nic nie zyska, a tylko wszyscy stracą. AM straci trochę kasy, twórcy stracą czas, a fani przestaną być fanami, bo będą mieli dość czekania na następną część. Jak już mielibyście coś ulepszać, to najlepszym ulepszeniem byłoby zmienie 3D na 2D. Jak to bodajże bot napisał, że ''podążacie za trendami'' to niedługo zaczniecie wypuszczać Reksie na Wii, PlayStation, PSP, NDS itp. i jeszcze zrezygnujecie z wydawania Reksia na PC, i wielu fanów nie będzie mogło grać, bo zwyczajnie nie ma konsoli (mam nadzieję, że nie jestem jedyny). Miała być nowa seria, a nie jakaś złota edycja czy inne takie cosie. To bez sensu. Przygody Reksia już zatraciły klimat i chcecie żeby zatraciły go jeszcze bardziej?
PS. Mam nadzieję, że ktokolwiek z AM to przeczyta i później racjonalnie pomyśli nad wszystkim.
PPS. Mam też nadzieję, że inni userzy zgodzą się z tym co napisałem.


Cz, 12 sie 2010, 18:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL