Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:25



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
(Moje) CoS 3 
Autor Wiadomość
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 18 paź 2019, 15:13
Posty: 217
Post (Moje) CoS 3
A oto przysłużona koncepcja City of SeCrets 3, co wdł. jest epicka i kończy całą trylogię.

Prolog-Po udanym zwycięstwie nad szczurami, całe Pokopane raduje się z wygranej, tak samo jak Tajny Agenci, jednak nie wszystko gdyż okazuje się że ktoś atakuje budynień! Mieszkańcy bierą się do panicznej ucieczki, a sam Król zauważa że to są szczury, więc otwiera ogień na szczury i rozpoczyna się bitwa.Tymczasem jako Kretes z rozazku Śierżanta Komunikacji Miejskiej i Żołnierskiej Komendanta Pedra Camilo (tak, to jest ranga, nie, ja tego nie wymysliłem i...gdyż ma pracę jako policjant i jako żołnierz czyli ma dwie prace, gdzie to ja byłem...aha...) musi odpalić generatory pola siłowego.Kiedy Kretes już to zrobiłem, natychmiast generatory się odpaliły i wielka kopuła włączyła się zaś armia szczurów poszła gdzieś.
Epizod 1-Pomoc-Król ma wątpliwości, co do szczurów i myśli: "Jak oni mogą atakować skoro plan został zniszczony?".Tymczasem w Krainie Szczurów okazuje się że planem był inny: Było to zbudowanie Mega-Szczura by zniszczył Pokopane i dzięki czemu Król Szczurów przejmie władzę.Tymczasem Kretes chcąc powsprzątać bałagan podstanawia pomóc mieszkańcu i tu dociera element przygodówkowy, musimy pomóc mieszkańcom posprzątać bałagan bo bitwie, a konkretnie robić zadania dla mieszkańców Pokopane (dla Biancii znaleść Buraki, dla Ramona promować kampanie, zaś dla Fernanda znaleść jego książke "Kretlock Holmes i Doktor Kretson"), gdyż już to zrobimy będziemy gotowii na wyprawę.Król podstanawia wysyłać swoich agentów na wyprawę do Królestwa Szczurów i dowiedzieć się co tam oni kombinują.Więc cała [kaszle], Trójka wyrusza na przód przed ciebie by poznać nieznane zakątki krainy Pokopane.
Epizod 2-Wyprawa w nieznane-Kiedy Kretes podśpiewuje utwory z RiMS, Pan Żółw się denerwuje i nie może tego wytrzymać.Później bohaterowie docierają do tajemniczych jaskin gdzie ponoć zalęgły się tu cienie.Bohaterowie odsapują troszeczke, jednak nagle Kretes coś słyszy, jak się później okazuje było to coś, nie, nie to coś, tylko inne coś ale wracając Pan Żółw wmawia że coś mu się wydawało i Kretes kontynuje drzemkę.Następnego ranka kiedy bohaterowie idą dalej napątkają przepaść i muszą znaleśc jakieś wyjście.Kretes w elemencie przygodówkowym podstanwia stworzyć most z różnych rzeczy.W okolicy znajduje pnącza jednak nie ma drewna i tu pojawia się nowa postać: Drawl Dominico (nawet fajna gra słów z tego wyszła), Kretes prosi o drwala o drewno jednak musi wykonać zadanie...Musimy zrąbać drzewa, Kretes będą zdziwiony mówi że tu nie ma drzew jednak Drawl pokazuje że są...Jak sam mówił sam je zasadził używając szybko rosnący nasią który dostał od zielarza.Kretes (opcjonalnie) pyta się jak się tu znalazł, Drawl Dominico odpowiada że nie lubiał miejskiej dżungli (w tym przypadku Pokopane) więc odszedł z pracy i na emeryturze poszedł jak najdalej do miasta by zostać drawlem.Później Kretes w ramach zadania Drwala musi zrąbać drewno.I tu wchodzi minigierka, trzeba przy odpowiedniej sile zrąbać idealnie kawał drewna, jednak gdy będzie za lekko siekiera odpadnie a jak za mocno to wtedy siekiera zniszczy pień.Po wykonaniej robocie Kretes dostaje kilka drewniane belki od Drwala ale przed odejściem Dominico ostrzega że w tej okolicy czai się potwór.Kretesowi udaje się zbudować most i wraz z bohaterami idą dalej, jednak znów nocy Kretes coś słyszy jednak Pan Żółw coś w mawia że to mu się wydawało, jednak nagle pojawił się potwóóóór....RRRRRRAAAAAR!!! I gonił bohaterów i tu zaczyna się Minigierka gdzie Kretes uciekamy a my musimy go ocalić przed przeszkodami.Po minigierce okazuje się że potwór jest niegroźny i że chciał tylko swojej pluszanki.Kretes musi odnaleść Pluszanke Potwora.Po wielu perypetiach udaje się znaleśc pluszankę, okazuje się że handlarz ma przytulanke potwora, Kretes się pyta: Gdzie znalazł przytulankę? A on opowiada że po drodze (i nie to nie jest szczur i wcale nie ma maski Kreta (tylko tak mówie dla jaj)), Handlarz obiecuje że odda ale jak da mu coś wzamian, Kretes niestety nie miał nic przysobie jednak w okolicy znalazł jakiś owoc i (to jest opcjonalnie) i chce podarować Handlarzowi jednak marnie gdyż twierdzi że nie handluje owocamii.Później Kretes do rady Alfera lub Pana Żółtwa (w zależy jakiej kolejności) jeden mówi że może gilotyny (Alfredo), a drugii że może coś do czytania.Kretes znajduje w Borsuku pociągowym (tak bohaterowie mieli do dyspozycji Borsuka) stary komiks o Spider-Ksiu i próbuje go oddać handlarzowi i handlarz przymuje oferte zaś potwór dostaje swoją ukochaną lalkę i przedstawia się jednym słowem: Bu-bu, a on zostaje członkiem ekipy.Wreście bohaterowie po wielu perypetiach, dostają się do celu.
Epizod 3-Powrót do zakazanej Krainy-Po wieu perypetiach jak sam mówiłem, dostają się do Krainy Szczurów jednak przebranie z CoS 2 nie pomoże, więc muszą (niestety) użyć wariant siłowy.Bu-bu idzie walczyć i zaczyna się epicka walka.Alfredo pyta co Bu-bu robi, a Pan Żółw odpowiada że Bu-bu robii przejście dla nas i bohaterowie po cichu koło walki docierają do Królestwa.Tam muszą uważać na strażników i tu w chodzii Minigierka: Kretes musi chodzić na ścianą jak wejdzie poza ściane, szczury go nakryją i będzie alarm.Kretesowi i (agentom) udaje się dostać do przedsionka Krainy, jednak spotykają komiksiarza który to nie ma problemów do bohaterów, gdyż nie lubii systemu jego królestwie i przez to nie ma klijentów, więc mimo że bohaterowie nie są szczurami prosi aby jakoś rozkręcić interes.I tu w wchodzi element przygodówkowy Kretes wie że ściągnie uwage strażnikom więc podstanwia się przebrać za maskotke firmy "Rat&Comics Co". by wreście pomóc komiksiarzowi (Ten Szczur komiksiarz to parodia postacii z Simpsonach).Udaje się rozlecić ulotki i stawić banery, jednak komiksiarz oczekuje też że Kretes zatańczy i tu wchodzi minigierka taneczna: To taka typowa minigerka jak w innych grach po co tłumaczyć zasady.Po rozkręceniu Interesu, bohaterowie idą do samego zamku by udaremnić plany budowy jednak przyśli za późno i Mega-Szczur był gotów do ostatecznej walki i czy to koniec gry?...
Epizod 4-Finał-Bohaterowie wątpią swe możliwości, aż tu nagle pojawia się Gerat a niego później Bu-bu.Razem podstanawiają wydostać się z Królestwa, do tego potrzebna jest kapapulta.Gerat powiedział że są Kapapulty w królestwie jednak nie używane więc Kretes musi zaolenić kapapulty by bohaterowie dostali się do Pokopanego.I tu w chodzi element przygodówkowy.Kretes idzie znaleść miejsce gdzie może być olej i znajduje w małym warszacie na tyłach budowy, zabiera go i naoleiwia starą Kapapulte która stoi...no właśnie...były one w starej nie używanej od dawna piwnicy, jednak były zaciężkie.Kretes poprosił Bu-bu oto by przeniósł Kapapulte i zrobił to.Później Kretes naoleił kapapulte i bohaterowie wystrzelili się do Pokopanego.I tu następuje kolejny boss fight.Trzeba zrobić by ręka Mega-Szczura trafiła generatory.Po trzech razach udaje się zrobić to i Mega-Szczur zostaje pokonany, jak się okazuje pilotem był...sam Janusz, który uciekł z więzienii i w doskonałej okazjii wykorzystał Mega-szczura.
Epilog (cutscenka)-Pokopanego leży w gruzach.Król Plaster i Król Szczur się kłócą, jednak przybywa Komiksiarz i mówii że to oni pomogli rozwinąć jego interes, potem tłumaczy że Krety i szczury powinny żyć z zgodzie i harmoii.Król Plaster i Król Szczurów przyznają racje, a od dziś Krety i Szczury żyją spólnie z zgodzie i harmoii.I tak to wszystko się skończyło, Kretes wrócił wreście do swego domy gdzie zastał niecierpliwionom Molly, a Krety i Szczury żyją razem koniec.A koniec jeszcze mały pół-żart na post-koniec Kogut mówii że go tam nie było, później zostaje zdjęty ze sceny za pomocą laski.


Uuuuf...ale się napociłem z moim CoS 3, coś tam musiałem pozmieniać i coś tam.Ten żart z Kogutem to było nawiązanie że chciałem dodac Koguta to tej części jednak wraz z mianą scenariusza, plan się zmienił.Ja od stycznia to robiłem jednak dziś skończyłen, dziękuje za wysłuchanie i powodzenia wam życze.

_________________
Lubie wszytskich na forum


N, 7 lut 2021, 09:12
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL