Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Kurs rysowania 
Autor Wiadomość
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Kurs rysowania
Oj, u mnie z podstawowymi informacjami z biologii może być słabo |D (pozdrawiam panią Renatę). Ale poza tym to cośtam wiem. x3 No, ładnie, rób dalej. c:

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Pt, 1 lut 2013, 23:04
WWW
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Kurs rysowania
Ale jak człowiek wygląda mam nadzieje wiesz XD ? Równiez ją pozdrawiam. Nie wiem czy jutro bd. miał siłę wrzucić ( a wpierw posklejać ) notkę, bo musze ogarnąć pracę które mi zadano na feire ( nie ma to jak je robić w ostatni dzień XD ). No więc zobaczymy, ale notatka niedługo się pojawi to mogę obiecać XD

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


So, 2 lut 2013, 23:18
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Kurs rysowania
Ah, wybacz mi, że ostatnio nic tu nie pisałam, nie miałam ani weny, ani chęci ani nawet siły, by cokolwiek stworzyć. D:
Teraz obrazki dodawać będę już systematyczniej, a przynajmniej dołożę wszelkich sił, by tak było. c:
No i odrobiłam poprzednią pracę domową! x3 Wiem, trochę spóźniona jestem.

Cytuj:
co do stylu to widzę , że chcesz coś z pogranicza anime/manga jak i kreskówek.. Mam jeszcze pytanie co sprawia ci problem , co ci nie wychodzi ?


Wpierw odpowiem na pytanie - A więc: W sumie nie chyba dobrze to nazwałeś, bo stosuję mieszankę wyżej wymienionych - Pewnie dlatego, że obu nie umiem na tyle dobrze, by skupić na jednym. Ostatnio powróciłam też do rysowania chibi, łatwiejsze to to i milej się tworzy. Niestety nie dają się do poważnych artów, a te czasem też lubię stworzyć. D:
A nie wychodzi mi prawie wszystko, głównie twarz. x3

---

1. Cóż, już wcześniej rysowałam siebie, więc pomyślałam, że nie będzie to zadanie zbyt trudne... I poległam, stworzywszy około 10 rysunków, z których żaden mi się nie podobał. Zawsze jak się staram to nie wychodzi, takie smutne. D:
No cóż, mimo wszystko coś przysłać tu jednak musiałam, tak więc wczoraj wieczorem [1 bodajże była. x3] wzięłam w me łapki tableta i cośtam nabazgrałam. c:

a)

Tu chciałam się po prostu pobawić możliwościami programu, nie zakładałam nawet, że będę to ja, jakoś tak wyszło. Tła nie ma, bo to w sumie praktyka tylko włosów rysowania. Oczy celowo szeroko rozstawione, żeby nadać efekt derpa. x3

Obrazek

b) Tutaj taka rozpiska - Pod dwie rzeczy, które bardzo lubię i na odwrót - których wręcz nienawidzę.
Ważne - Nie patrzę się w bok, szlachicko przymykam oczy. x3 Nawet kapelusik[Który totalnie nie wyszedł. D: ] i to dziwne coś na oko sobie domalowałam. x3

1. Shepard i Vaas - Moje dwie ulubione postacie z gier, i o ile Vaas traktowany jest jako tylko jego samego, to Shepard stanowi całą trylogię Mass Effecta. [Nie miałam gdzie narysować Garrusa, Werx'a, Kaidanka, EDI i Jokera, więc skróciłam]

2. Rock - Ta, nie umiałam narysować gitary, więc futerałem ją zastąpiłam. x3

3. Haters - Denerwuje po prostu to ich wieczne marudzenie. D:

4. Nicki Minaj - Aż nie umiem opisać, jak wielką niechęć do niej czuję. Staram się ją ignorować, ale wejhfwkcdfkqjfjfe.
Patyczaki, bo art raczej na żarty, zbytnio się do niego nie przykładałam. |D

Obrazek

No, to chyba wszystko. c:

---

Dopiero teraz zauważyłam drugą część pracy domowej. D: Niedługo coś narysuję i prześlę. c:

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


Pt, 8 lut 2013, 14:16
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Kurs rysowania
"
Ah, wybacz mi, że ostatnio nic tu nie pisałam, nie miałam ani weny, ani chęci ani nawet siły, by cokolwiek stworzyć. D:
Teraz obrazki dodawać będę już systematyczniej, a przynajmniej dołożę wszelkich sił, by tak było. c:" Wiem co czujesz też tak mam szczególnie gdy ma się zepsuty skaner oraz 100000 zajęć XD Ale też postaram się dołożyć sił. Niedługo bd. lekcje o twarzy co do rysunków to kapitalne . A co do tych 10 to się nie poddawaj i wrzucaj nawet te, które nie wyszły XD. Dziś nie bd. się rozpisywać, bo jestem kompletnie wyczerpany, do usłyszenia/przeczytania

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Wt, 19 lut 2013, 22:41
Cesarz Śmietnika
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 21 wrz 2009, 14:15
Posty: 848
Lokalizacja: Siubidu Inteligencja: 0
Naklejki: 0
Post Re: Kurs rysowania
Rilana napisał(a):
Ah, wybacz mi, że ostatnio nic tu nie pisałam, nie miałam ani weny, ani chęci ani nawet siły, by cokolwiek stworzyć. D:
Teraz obrazki dodawać będę już systematyczniej, a przynajmniej dołożę wszelkich sił, by tak było. c:
No i odrobiłam poprzednią pracę domową! x3 Wiem, trochę spóźniona jestem. blablabla obrazki

W czym rysujesz? masz tableta?

_________________
E̶̞͕̫͍͈̻̮͘͘͝r̛͢͜҉̝̗̭̲̠̳̣͎̟̱ͅa̴̵̡̱̯̭̰̱̟͖̻̰̞̦͍̘͢ ͉͉̠͇͓̝̙͉͈̀̕T̨͢͟҉̯̦̪̟͈̦̳̲̯̯̺̫͍͇̯͇r̡̢̛̮̗͙̯͈̭̜͍̰̟̤͙̟͓͓̞̞͖̹͟á҉̻̠̻͇̹̙̪̣̖̱̜̹͍͎̺̗̭̕͢ͅk̸͟҉̺̦͈̘̲̥̭̠̲̮͎̮͖̜̭̗͟t͏̠̻̦͔̳͇̞͔͙̰̗̬̫̤͎͉͍ͅó̭̺͎̜̫̘͓͈̤̦̝̟̘̯̞́r̡̥̹̰̪̝͕̟̬̲͟͞ą͎̞̮̳̘̲̩͇̲̲̜̜̲̥ ̲͖̠͇̲̗͙̤͓̯̝̭͙͡ǹ̢͍̖̥̪̳a̵̙̣̱͈̯̦̣̙̻̗̪̣͎̕͘d̴̸̨͓̭͕̙̹͍̮̦͝c̵̡̤̺̹̯̲̻͈̟̱̰̬i̡̧͢͠҉̟̝̟̹̦̩̪̱̺͕̺̹͚͙̫͔ą̫̘͍͖̣̳̪̞̤̤̱͔͘͜͡g̶̛̯̣̺ͅà҉̨͖̩͇̻͙̜͈̻̰͉͕̼͖̗͎͝


N, 24 lut 2013, 19:30
Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 lut 2011, 18:02
Posty: 269
Post Re: Kurs rysowania
Trochę to offtop, ale mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, jak odpowiem. Najwyżej umrę. ;-;

Tak, mam tableta. Dokładniej Wacom Bamboo 3 generacji. c:
Rysuję w Paint Tool Sai'u.

_________________
Powróciłam, ożyłam ponownie i nie zamierzam się już wynosić. :3


N, 24 lut 2013, 20:31
Ekspert w Dziedzinie Cementu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 6 sty 2008, 15:22
Posty: 1051
Lokalizacja: Z rewolucji
Naklejki: 3
Post Re: Kurs rysowania
Nie ma sprawy. Nikt nie zabije XD. Czemu jak mam wenę to szkoła powoduje że nie mam siły na nic..... nie mam siły ani czasu na notki to takie smutne ... Ale muszę..... weźcie na mnie krzyczcie czy coś, bo znowu zapominam o wszystkim i jestem niesłowny :<

_________________
Zapraszam wszystkich do pomocy w rozkręcaniu forum :)
Chaos niszczę zgnilizną
Ręka boga , będzie sroga , bójcie się <demoniczny śmiech>
W razie problemów czy spraw zapraszam na PW .
Jeśli zauważycie spam , natychmiast piszcie mi na PW, bo ostatnio nie ogarniam tego wszystkiego :<
" Ja bym to raczej ujął w takie słowa: Spidi ma w rękawie tyle asów, że nie może poruszać ręka."~Nieznany ten tekst cały czas utrzymuje mnie w dobrym nastroju :)
Jestem już tym zdemoralizowanym dzieciakiem, który nie ma w zwyczaju dziękować, jednak po tylu latach czas najwyższy. Gdybym miał wypisać imiona wszystkich osób, które " utrzymywały mnie przy życiu " i wiele dla mnie zrobiły, ten podpis nie miałby końca. Dlatego chciałbym Tobie ( kimkolwiek jesteś ) podziękować, za te wspólne piękne chwile. Mimo że się tak na prawdę nie znamy...
Pozdrawiam Spidi.


Wt, 26 lut 2013, 21:29
Bardzo Stary Norman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 11 kwi 2010, 13:44
Posty: 552
Lokalizacja: San Francisco, 1329 Prescott Street
Post Re: Kurs rysowania
NIESŁOWNY, NIEEESŁOOOWNYYY! XD
To gorzej niż niewysłanie listu do Celestii.

Krzyczę na Ciebie. Ale tylko dla tego, że sobie tego życzyłeś, bo każdy ma jakieś zajęcia, problemy i tak dalej, jesteśmy tylko ludźmi. Jak będzie, to będzie, ważne, żeby było. c:

_________________
Mist. To be mist. To miss. To be missed. To be...


Śr, 27 lut 2013, 18:31
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL