Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:15



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Wyniki i komentarze z I Tygodnia 
Autor Wiadomość
Doradca Budowlańców
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 14 lut 2007, 12:07
Posty: 3208
Lokalizacja: Tak
Naklejki: 4
Post Wyniki i komentarze z I Tygodnia
Dobry Wieczór.
Pierwszy Forumowy Tydzień Kreatywności za nami. Z tejże okazji chciałem podziękować Mątkowi za pomysł, gdyż okazał się on nieprzeciętnie dobry, a konkurs zainteresował zadziwiająco dużą liczbę forumowiczów.
Oceniając staraliśmy się być wyrozumiali (hahahahh, dobre sobie) i przede wszystkim sprawiedliwi (nie no, tutaj to już byliśmy). Oceniona została każda z waszych prac, a średnia arytmetyczna ich wszystkich była jednoznaczna z ostatecznym, procentowym zresztą wynikiem

Więc do rzeczy:

Patryk780c otrzymał:

Spoiler:


Moja opinia: Reksio był trochę szczerbaty, ale wyszedł całkiem ok. Janusz przez chwilę mylił go z... no cóż, nie powiem z czym, ale to przez to, że źle załadował mu się obrazek.

Opinia Janusza: Praca bardzo mi się podoba. Jest taka... naturalna







Mątek otrzymał:

Spoiler:


Moja opinia: Może i było tego dużo, ale no... oceny wahały się od 5/10 do 7/10. Piątek było więcej, więc stąd średnia taka, a nie inna.

Opinia Janusza: Prace są dziwne, Pozdrawiam.





Autor otrzymał:


Spoiler:


Moja opinia: No tak, dużo tego, widać starania, pomysł, ale w ostateczności... efekt jest mizerny. Sporo prac zostało stworzonych przed konkursem, co wpłynęło na ocenę.

Opinia Janusza: Nie postarałeś się.







Api otrzymała:

Spoiler:


Moja opinia: No tak Api, bardzo ładnie. Gdybym ja próbował zrobić coś podobnego, Dawid uznałby to najpewniej za... hmmmm kiełbasę z Czarnobyla. Niepokoi mnie tylko trochę lalka z tego skrina: https://www.dropbox.com/sc/5hi6i6rmpahb ... aH0iAj6iya

Opinia Janusza: Nie spodziewałem się Twojego talentu. Jestem pod wrażeniem.





Jimmi otrzymał:

Spoiler:


Moja opinia: Masakracja godna Korwina.

Opinia Janusza: Jestświetne <tak świetnie, że aż nie miał czasu na spację>





Doktor otrzymał:

Spoiler:


Moja opinia: Widać wkład, widać starania, ale prace zostały stworzone przed FTK.

Opinia Janusza: Nic





Czarny otrzymał:

Spoiler:


Moja opinia: Bardzo ładnie jak na programy, w których to tworzyłeś. Sam jednak wiesz, że były prace lepsze od twoich.

Opinia Janusza: Jest ok.




Ranking Tygodnia:

Spoiler:



Dlaczego ranking wygląda tak, a nie inaczej? Api wykonała swoją pracę podczas FTK, więc automatycznie musiała być wyżej w rankingu.
Jeśli chodzi o Czarnoksiężnika i Patryka, tutaj zadecydowała ilość przesłanych prac.


Nagrody:


Miejsce pierwsze:


+ 250 Piesos (Waluta wchodzi w życie 1 Sierpnia 2015 roku)
+ Kolor nicku i dowolna ranga na 2 tygodnie/albo ich przedłużenie. Jeśli termin zostanie wydłużony, trzeba mi o tym napisać na pw.
+ Naklejka od Adama.


Miejsce drugie:

+ 150 Piesos (Waluta wchodzi w życie 1 Sierpnia 2015 roku)
+ Kolor nicku i dowolna ranga na tydzień/albo ich przedłużenie. Jeśli termin zostanie wydłużony, trzeba mi o tym napisać na pw.
+ Naklejka od Adama.


Miejsce trzecie:


+ 50 Piesos (Waluta wchodzi w życie 1 Sierpnia 2015 roku)
+ Kolor nicku lub dowolna ranga na tydzień/albo ich przedłużenie. Jeśli termin zostanie wydłużony, trzeba mi o tym napisać na pw.
+ Naklejka od Adama.



Pozostałe miejsca:

+ 10 Piesos (Waluta wchodzi w życie 1 Sierpnia 2015 roku)

_________________
Tego koloru w swoich postach raczej nie zobaczysz. Adminowi się nie chce i nie interesuje się Tobą.


N, 28 cze 2015, 23:00
Zgłoś post
WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL