Teraz jest Pt, 26 kwi 2024, 17:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Program Polityczny Forumowej Partii Uczciwości 
Autor Wiadomość
Mistrz Administracyjnej Magii
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So, 24 sty 2009, 15:23
Posty: 1751
Lokalizacja: z Angmaru
Naklejki: 17
Post Program Polityczny Forumowej Partii Uczciwości
Obrazek

Dobry. Moje nazwisko Solejuk Maciej. Jestem jednym z najważniejszych członków Polskiej Partii Uczciwości. Niewiele brakowało, a byłbym senatorem, ale ta szuja Czerepach... tak wszystko ustalił, żeby mnie nie wybrali! Trudno, za swoje dostał.
Słyszałem, że politykę tu jaką uprawiacie i pomyślałem, że jaki dobry twórca programów politycznych, jak ja na przykład, wam się przyda... nie za darmo, oczywiście...

SPRAWIEDLIWOŚĆ-SPRAWNOŚĆ-ROZWÓJ v. 2.0
Program Polityczny Forumowej Partii Uczciwości

1. Oświata
Oświata... no... oooooo... no. Dalej.

2. Infrastruktura
FPU jest za zmniejszeniem ilości ławeczek pod sklepami, albowiem jak tyle tego, że człowiek nie wie, gdzie ma siąść się napić, to do kupra z taką nowoczesnością!

3. Sądownictwo
Naszym celem jest skrócenie procedur i lepsze wykorzystanie TFU moderatorów, coby ban trwał godzinę, a nie trzy dni, jak teraz. No i trzeba za łby powyłapywać to całe niekompetentne i skorumpowane TFU moderatorium. Dalej.

4. Służba zdrowia
FPU opowiada się za wprowadzeniem darmowych środków na zatrucie alkoholowe (zwane potocznie kacem) w każdej aptece.

5. Skarb państwa
Aby się lepiej działo, obcinamy pensje wszystkim politykom prócz partii rządzącej FPU.

6. Zasiłki
Matce z dzieckiem należy się dodatkowy zasiłek od każdego dziecka. Nie wiem, o co chodzi, ale tak było w pierwotnej wersji, którą osobiście napisałem i było dobrze, więc przepisuję.

Z tym programem politycznym mamy nadzieję na poprawienie sytuacji w kraju i na forum. Amen.

_________________
Obrazek
Głupcze! Żaden śmiertelny mąż nie jest w stanie mnie zabić! Teraz GIŃ!
Jeśli widzisz ten kolor, uważaj - administrator ma Cię na celowniku.
Spoiler:


So, 22 sie 2015, 19:54
Zgłoś post
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
No nie wierzę, forum działa dzięki phpBB! © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2013, 2019 phpBB Group.
Designed forum urobiony przez STSoftware dla PTF.
Tłumaczenie skryptu od phpBB3.PL